tovar som objednal ešte v júni 2020, zaplatil a ani do 3 mesiacov mi neboli schopni tovar doručiť. navyše komunikácia so zákazníkom je otrasná

H kus nebol v balíku a ani nezodpovedajú na e-mail keď človek slušne spita na to.

• Vrátenie úhrady za faktúru som musel urgovať; doposiaľ mi nebola vrátená.
    • Tvrdili mi,že tovar pre mňa majú (posledný kus) a budú mi ho rezervovať. To sa však nestalo.

• Žiadna komunikácia
    • Neodpovedali na email ani telefonat
    • Chybné nefunkčné zariadenia

Amatéri

• 2x som volal, že chcem biely, bolo mi povedané že dobre, aj napriek tomu mám čierny, ale už som nemal chuť to riešiť

Peter Spuchliak

• Tovar nedoručili v termíne, NEINFORMOVALI ma, že nedokážu tovar vôbec zohnať, po 20-dňoch po objednávke tovaru na môj tel. poslali e-mail s ospravedlnením,že nedokážu tovar,ktorý PONÚKAJÚ zohnať ! Nakoniec som tovar zohnal z Čiech aj s dovozom za 3 dni. Neserióznosťou tejto firmy je, že ponúkajú niečo, čo nedokážu zohnať !

Neodporúčam tento obchod, nakoľko nekomunikujú so zákazníkom v prípade, že nedokážu tovar zabezpečiť a dodržať termín !

Takúto špinavosť som ešte nezažil. Objednal som zásobník Dražice OKC NTRR/SOL 300 l a dostal som poľský Hewalex. Dávam podnet na obchodnú inšpekciu.

• Dobry den. Maju tam “Mate na nas otazku “ Tak som napisal email a pytal som sa na nejake veci. No zial ziadna odpoved.

• tovar som objednal a doposial mi neprisla ziadna reakcia z obchodu

Dobrý deň.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknutý problém.
    Objednali ste si tovar v ktorom bola položka s dobou dodania do 21 dní, čo sme aj dodržali a tovar Vám v určenom termíne dodali.
    Ak Vám neprišla informácia o potvrdení alebo naskladnení, mohlo to byť spôsobené aj Vašim emailom s hostingom @volkswagen.sk, kde sú prísnejšie spam filtre.

• Tovar som neobdržal od 30.12.2018 je moja objednávka a doteraz nič.

Reakcia obchodu kurenie-solar.sk

Je nam ľúto zo vzniknutej situácie, ale problém oneskorenia zásielky nie je zapríčinený z našej strany.
    Kedže formu úhrady tovaru ste si zvolili prevodom na účet, tovar odošleme až po zaplatení proforma faktúry, ktorá Vám bola odoslana do emailu.
    s pozdravom
    kurenie-solar.sk

Otrasná predajňa na tovar čakám 14 dní zatiaľ nič a keď som písal email ani ste sa neozvali. Co je to za poriadok produkt potrebujem a čakám 2 týždne

• Po porovnaní parametrov a objednaní tovaru na stránke (Jednalo sa o výmenu toho istého modelu) Som si bojler prevzal na pobočke. Kde mi vydali boiler z tým istým typovým označením (OKC NTRR/SOL 300 l) a však nemal označenie DRAŽICE ale HEWALEX. Skladník mi ukázal na štítku, že výrobcom je VD Dražice..
    • Až pri montáži som zistil že mi nepasujú vývody neboli 1" ale 3/4". A že výmenníky majú nižší výkon ako mali mať podľa špecifikácie na objednávacej stránke.
    • Po kontaktovaní predajcu mi len poslali prospekt toho bojlera, čo mi predali. Na upozornenie, že na stránke majú iný prospekt a tým ma vlastne uviedli do omylu ,už viac nereagovali.

ďakujem za odpoveď na moju reklamáciu. Moja reklamácia sa netýkala iba poškodeného obalu, ale aj prevedenia. Objednávka 12201- na základe telefonického rozhovoru s pracovníčkou predajne ma presvedčila, že potrebujem pravý bojler, ktorý mi bol doručený. V skutočnosti som potreboval ľavý, posielal som Vám o tom aj e-maily.
    Bojler som potreboval súrne, preto poslal som novu objednávku 12316 v domnení, že sa moja požiadavka vybaví kladne, nakoľko pochybila aj predajňa. Teraz mám dva bojlery. Chcel by som Vás poprosiť, či by som nemohol vrátiť tovar na vlastné náklady.
    Nakoľko som dlho čakal na odpoveď na reklamáciu, nevyužil som možnosť vrátenia tovaru do 14 dní.
    Za pochopenie a kladné vybavenie ďakujem Ladislav Klein

Dobrý deň Pán Klein,
    Z našou pracovníčkou po telefonickom dohovore Vám bol poslaný už na prvý krát správny zásobník vody Dražice OKCV 160 ľavé prevedenie. Zásielka bola doručovaná dňa 17.7 ktorú ste však neprevzal, s odvovodnením že potrebujete opačný , teda pravé prevedenie. Zásielka bola k nám vrátená a 23.7 Vám bol doručený na Vašu žiadosť zásobník vody s pravým prevedením... Neskôr ste k nám telefonoval že potrebujete ten ľavý , ktorý sme Vám prvý krát poslali. Zásielku by nebol problem zobrať späť ale nepoškodenu. Posielame tovar neotvárany a pri prevzati máte právo ho skontrolovať a do preberacieho protokolu napísať buď poznámku že je poškodený obal, respektíve ho neprevziať. My kontroluje každý zásobník ktorý príde k nám na sklad, takže aj pri odstúpení od zmluvy by sme ho najskôr skontrolovali. Je mi ľúto vzniknutej situácie ale musíte pochopiť aj Vy nás že bolo v našej snahe Vám vyhovieť .

• obchod používa špedíciu GEIS, ktorá je vrcholne nezodpovedná

• Tovar prišiel poškodený

Doručený tovar bol poškodený. V deň doručenia bola elektronicky zaslaná reklamácia, ani po uplynutí 30 dní obchodník reklamáciu nevybavil. NEODPORÚČAM.

• záujem o objednávateľa žiadny

Bojler sa už pokazil

• Vysoká cena

• Dobre spracovaný eshop, produkty, ceny
    • Dodacia lehota tovaru "bežne skladom" dodanie až po 2 týždňoch, pričom bez žiadnej odpovede na 3 maily (platba predom zrealizovaná), komunikácia žiadna.

• Prístup skladníka
    • Prístup predavačiek

Prístup skladníka vydávajúci tovar bol super. Ústretovo mi dovolil rozbaliť tovar a skontrolovať, či mi výstupy budú pasovať. Pomohol mi tovar naložiť.
    S prístupom dvoch paní v predajni v Tvrdošíne som nespokojný.
    Pri príchode sa mi nikto nepozdravil, neponúkol mi stoličku na sedenie, nevedel som či sa mi venujú alebo nie. ..