• Sklamanie, popis nesúhlasí s realitou.

Pozor na obchod.

Reakcia obchodu kupma.sk

Mrzí nás, že nie ste spokojní s tovarom. Nerozumieme, ktorý popis nezodpovedá skutočnosti, nakoľko sa snažíme uviesť vždy čo najviac relevantných informácii o danom produkte. Tieto konkrétne produkty, ktoré ste u nás zakúpili, už u nás zakúpilo množstvo zákazníkov a nikto ich doteraz nereklamoval ani nevrátil. Komunikáciu s naším obchodom ako aj kvalitu doručenia hodnotíte negatívne, napriek tomu, ste boli riadne a včas informovaní o stave a každej zmene Vašej objednávky (od objednania až po odoslanie) a tiež doručenie prebehlo bez problémov. Mrzí nás Vaša recenzia "pozor na obchod", nakoľko sme splnili všetky náležitosti v zmysle Vašej objednávky. V každom prípade, tovar môžete predsa vrátiť a vrátime Vám peniaze (v zmysle VOP do 14 dní).

Prajeme príjemný deň! KupMa.sk

• Brakový tovar, predražený

Neodporúčam.

Masky absolútne nie tak vyzerajú ako na obrázkoch

• Pekny tovar na vyber
    • Promptnr dodanie
    • Zabalene tip top
    • Tazko posudit, ci to je nevyhoda obchodu.

Dorazil nam tovar Paw patrol ruksak a vrecusko na prezuvky.
    Ruksak aj po oprati priserne zapacha, guma, stuchnutie, tazko identifikovat. Cokolvek don date( servitku, flaau, tricko na prezlecenie) zacne smrdiet rovnako. Cize dieta to odmieta a je to neprijemny az neznesitelny zapach. Ako v činskom obchode.

• Veľa zbytočností
    • Vysoké ceny

Reakcia obchodu kupma.sk

uplatnili ste si u nás kupón z OnlineKlubu, takže za tovar v hodnote viac ako 50 EUR ste reálne zaplatili len 10 EUR. Nerozumieme vašim dôvodom objednávať u nás "zbytočnosti za vysoké ceny". Každopádne prajeme všetko dobré a príjemné sviatky.
    KupMa.sk

Osobny odber jedine po zaplateni on line. Ibaze sa mi ani na tretí krat nepodarilo za objednávku zaplatit.

Reakcia obchodu kupma.sk

Dobry den, pri problemoch s platenim kartou je potrebne skor kontaktovat Vasu banku, nakolko ostatni zakaznici nemaju problem pri plateni ci uz online alebo bankovym prevodom. Mrzi nas, ze sme nemohli vybavit Vasu objednavku, ale kedze nebola uhradena (ani online, ani prevodom), automaticky bola stornovana. S pozdravom KupMa.sk

Poslali mi inú vec ako bola objednávka - darček k narodeninám na 25 rokov bol miesto toho s - 35 takže je to na hanbu takejto služby !

Reakcia obchodu kupma.sk

Zákazníčke sme poslali presne taký tovar, ako si objednala - objednala verklík k 35 narodeninám. Po vykonaní objednávky príde zákazníkom obratom email s potvrdením objednávky, kde má možnosť si riadne skontrolovať tovar, ktorý objednal. Pani nijak nesporovala predmet objednávky. Po doručení sme spolu telefonovali a zákazníčka pripustila, že ku chybe došlo na jej strane pri objednávaní, preto je veľmi zarážajúce, že nám následne dá negatívnu recenziu napriek tomu, že z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu. Bohužiaľ nemáme „krištáľovú guľu“, aby sme vedeli predvídať, čo zákazník v skutočnosti chce. Prajeme všetko dobré, KupMa.sk

• s tovarom nie som vôbec spokojná, je veľmi predražený, nezodpovedá zobrazeniu na e-shope, chýbajú informácie o rozmeroch

Na stranke ma obchod uvedene, ze zasiela do 24 hodin, co nie je pravda - plati iba, ak sa tovar objedna do 12.00 hod, tuto malickost na stranku zabudli uviest. Tovar sme objednali, uhradili a prislo to az za 48 hodin poobede - museli sme kuriera urgovat a vyzdvihnut tovar priamo u neho, vzhladom na dlzku dodania sme nemohli cakat na dodanie kuriera v adrese dorucenia.

• neviem posúdiť bol to moj prvý a posledný nákup od tejto spoločnosti.
    • Zaujala ma ponuka.
    • komunikacia so zákazníkom
    • info linka - nedostupná, nedvíha sa telefón

skúste a možno vám to víjde.

Reakcia obchodu kupma.sk

Dobry den, na adrese, ktoru ste uviedli, ste sa nezdrzovali a telefonne cislo nebolo vase. Preto vam nebolo mozne dorucit balicek. KupMa.sk

• skoré dodanie
    • Tovar ktorý som si objednala nebol podla mojich predstav.Povedala by som menej kvalitný a bol otrasne zabaleny,vo vnutri boli noviny.Myslela som si,že mi prišiel niaky odpad.

• nedodaná jedna osuška

• cena, cena za dodanie a poplatok za uhradu