komunikácia s obchodom - 100%

pre nedostupnost tovaru mi navrhli mi alternativny tovar, o ktorom som predtym nepocul, ktory sa napriek mojmu vypytovaniu na kompatibilitu a parametre, vyfarbil ako blbost, ktoru som musel poslat spat.

• rychlé a velice seriózní jednání

• Rychle dodanie, dobra komunikacia.

• Ochotný eShop pracovníci

Jedna mala rada od zakaznika:

Kedze nakup cez e-shop predstavuje aj taketo moznosti zameny tovaru a nie je mozna osobna komunikacia ako v kamennom obchode, VZDY je potrebne, aby ste zakaznika vopred informovali, ze tovar ktory si vybral mu nebude dodany, nakolko ..... a bude mu dodany iny/podobny tovar, pretoze .....

O tejto skutocnosti, ze „taška je dlhodobo nedostupná aj u dodávateľa a nahradila ju Max 1“ ste ma vsak pred expedovanim tovaru neinformovali. Napriek tomu, ze dodana taska je rozmerovo na 99 % zhodna s objednanou, predsa je tu 1% nezhody, co prave predstavuje, ze sa mi tam ten moj 6,53“ mobil zmesti naozaj LTT.

Preto ak nastane u inych objednavok tento status, zakaznik isto oceni, ked ho budete informovat pred expediciou a nie az po .... co Vam zaruci korektny vztah dodavatel-odberatel a zakaznik sa na Vas rad aj opatovne obrati s dalsim nakupom.

• Rýchle jednanie
    • Výborná komunikácia
    • Super prístup k zákazníkovi
    • Poskytnutie všetkých dôležitých informácií
    • Predajňa je len v Žiline

Vrelo odporúčam túto predajňu každému. Okamžite po objednaní ma telefonicky kontaktovali a informovali o ďalšom priebehu mojej objednávky.
    Bicykel mi nastavili presne pre mňa, po doručení kuriérom bol pripravený na jazdu.
    Poučili ma aj o základnej starostlivosti o bicykel a zodpovedali všetky moje neodborné otázky. Naozaj milý prístup.

Prvý nákup, prvá veľmi dobrá skúsenosť .

• rychlost

• kvalitne a rýchle služby

Polhodinu po zakupeni KELLYS Tygon 50 27.5" 2019, black, S som zistil že nejde zapnut,tak som okamžite volal servis a bicykel tam zaviezol.Po
    prvotnom sklamani som bol spokojný s ochotou a rýchlostou opravy/bola menena bateria/a na dalši den som mal bicykel doma. Dakujem

• Ústretví

Promtne vybavili, maximálne ústretví.

veľmi milý prístup k zákazníkovi ,odbornosť , dobrá koomunikácia s obchodom aj v kamennej predajni aj cez e-shop.

• Tovar skladom, rýchle doručenie do 24 hodín

• Profesionalny pristup
    • Poradili, usmernili
    • Profesionali

Najlepších nákup

Rychle vybavenie objednavky.

• Prehľadný web , ak nie je tovar skladom aj tak rýchle dodanie .
    • žiadna

Rychle vybavenie a dodanie