+ Tovar v kategoriach, prehladný výber, rýchle vybavenie.

• objednal som krmivo pre mastomysky nestazuju si chuti im :) a nieje moc tvrde mne to nevadi ja im davam aj sepiovku ...

• Široký sortiment aj takých druhov krmiva, ktoré nie je možné zakúpiť takmer nikde okrem vás.

• Vyhodne ceny,popis produktov
    • Ziadny vernostny program

Celkovo odporucam,velky vyber produktov,dobre ceny,rychle dodanie.

Reakcia obchodu Krmivá Hulín

Máme obecně nejnižší ceny v ČR i SR. Nabízíme k tomu navíc průběžně slevové akce na vybrané zboží pro dané období. Nemáme proto již prostor pro věrnostní programy. Myslím, že i přesto u nás nakoupíte nejlevněji v porovnání s jinými prodejci.

• Cena,kvalita

• kvalita

pomer cena-kvalita
    promtna dodávks
    ano, pre hore uvedené skutočnosti

• nasli sme co sme hladali
    • nepostrehol som

doporucujem

• Dobre ceny dufam ze ceny nebudu rásť

Odporucam

• Kupovanie z domu

Odporúčam

• Široký sortiment
    • E Shop je neprehladny, slabá grafika

Výborný obchod so všetkým co potrebujete v kaprarine

Reakcia obchodu Krmivá Hulín

Vzhledem k více kladným reakcím jiných zákazníků, kteří hodnotí náš eShop níže, pod vašim příspěvkem, se mi nezdá, že bychom jej měli až tak nepřehledný. Na stránkách neustále pracujeme a přizpůsobujeme je co nejvíce právě pro snadnější práci s nimi. Každý eShop je hlavně o zvyku a naučit se sním pracovat. Při opakovaných návštěvách si zákazník již zvykne na jeho specifika a pak už se v něm hledá mnohem snadněji. Doporučuji používat pro hledání konkrétního produktu náš vyhledávač, který pracuje i s částmi slov a umí najít velmi snadno vámi poptávaný výrobek i dle nepřesného názvu.
    I přesto mne ale těší, že jste s námi jinak spokojen.

• Prehladnosť maximálna +poradenstvo pána šéfa superr cena.
    • Zo začiatku sezony veľký záujem preto treba dlhšie čakať.

Bostre, posilovače,krmivá,dipy,boiles,mučky široký výber a super ceny.Zatial som sa nestretol s rybárom žeby bol rozdielovo lepší ked si sám s krmivom a boiles z hulína chytám.Moje osvedčené boiles od star baitsu Hot Demon ,Bai.tech Polony,s polu s pop up.Z Hulína BOILES Kril,Fran.klbása,Meso krv,Calypso a dalšie.

Reakcia obchodu Krmivá Hulín

I když se snažíme objednávky expedovat co nejdříve, nabíráme na sezónu více lidí na expedici, nakoupili jsme balící stroje, bohužel zájem o naše produkty je tak veliký, že i přes to vše přesahuje množství objednávek naše výrobní i expediční kapacity a musí se na jaře, kdy je enormní příliv zákazníků, čekat několik dnů než vyexpedujeme zboží.
    Na druhou stranu je to pro nás ale dobrá ukázka toho, že je naše zboží natolik kvalitní, že je o ně takový zájem.

• Prehľadnosť cena a kvalita viem čo kupujem približne.
    • Zaslané zabalené krmivo -mole .Nie všetko.

Super vieš čo kupuješ a čo sním dokážeš ked si to dobre vyskladáš.Ked požiadaš o radu šéfa podniku mile rád Ti pomože.Skrmivom z hulína chytám nie kolko rokov na velkej priehrade a uspešne.Používam aj bostre ,tekutu potravu,korenie ,pelety krmne aj chytacie a boiles všetko funguje.Ked nieje čas brania ryb v tedy vačinou ryby nepokušam .

• Nízka cena

• Prehľadnosť,rýchlosť-pohodlný nákup
    • Žiadne som nezistil

Obchod odporúčam aj iným záujemcom

• Široký sortiment produktov na výrobu boilies.
    • Dosť vysoké poštovné na Slovensko

Zatiaľ veľmi spokojný.

Úplná spokojnosť.

• sortiment, dodacia doba
    • ziadne

odporúčam vyskúšať. Určite tam ešte budem nakupovať

• Ziadne
    • Neda sa platit kartou pri dobierke. Tovar som si objednala a trebalo mi nieco doobjednat a musela som opatovne vsetky udaje vypusovat

Su aj lepsie obchody

Reakcia obchodu Krmivá Hulín

Nedoporučujete náš obchod, ale bohužel, oba nedostatky, které uvádíte nejsou naší chybou.
    To, že jste nemohla zaplatit kartou při dodání na dobírku je problém dopravce, který vám dovezl zboží, že mu nefungoval terminál na autě, to my neovlivníme.
    A že jste musela při další objednávce opět vypisovat kontaktní údaje je zase vaše chyba, jelikož jste si při první objednávce neudělala registraci, kde by se vám všechny údaje uložili a pak se vám už automaticky načítají. Přitom vás eShop k uložení údajů vyzval již při prvním vyplnění kontaktů, což jste neudělala a proto musíte znovu vše vypisovat.