• Velky vyber za ozaj dostupné ceny
    • Po registrácií a prihlaseni sa ceny zmenili, to znamena ze ako neregistrovany som mal na eshope nizsie ceny ako ked som sa prihlasil. Clovek co spravuje FB stranku mi na to odpisal ze majitel o tom vie a riesi to. Nic to nemeni na tom ze som to kupil za drahie ako som prvotne predpokladal. Z mojho pohladu je to trosku zavadzanie zakaznika. Cakal som aj nejake oficialnejsie vyjadrenie aspon sprostredkovane cez FB no nedockal som sa.

Super

• nizke ceny
    • rychlost dodania
    • vyssie postovne na SR, ale s tym treba pocitat

• Rýchlosť dodania, dobrý popis a použitie výrobku

Siroky sortiment tento raz bleskove vybavenie objednavky

• Výborná komunikácia,dodanie na dojednany termín

• K dostaniu sú výrobky, ktoré nikde inde nezoženiete a vo vynikajúcej kvalite.

super prístup k zákazníkovi, rýchle dodanie, všetko absolútne bez problémov

Kvalita vyrobkov profesionalita,

Objednávka bola pomerne včas doručená,bez poškodenia a i v budúcnosti využijem ich služby.

• rýchle vybavenie objednávky. Tovar dobre zabalený , nehrozilo poškodenie. Vôňa krmiva taká že prevoňalo celú izbu. A to je zabalené. Ono vážne vonia, žiadny smrad. Zatiaľ som ho nepoužil, nakoľko som sa ešte nedostal k vode.
    • Je zima a asi ho použijem až v jarnej sezóne 2018.
    • Zatiaľ žiadne

Odporúčam nákup i z dôvodu ušetrenia financií. Toto neponúka každý obchod, čím viac kúpiš tým je zľava výraznejšia.

dodanie aj suroviny ok, vyborne ceny, odporucam

• bezkonkurencne ceny
    • iba kurier pre Sk
    • kvalitnejsie rybie mucky

• Ceny a kvalita výrobkov

Nakupujem v tomto obchode pravideľne a som nadmieru spokojný. Kuriér na slovensko je len o 1 euro drahší ako na slovensku, ale tovar mi doručia vždy skôr než hociktorá predajňa zo slovenska. O cenách ani nehovoriac pretože 1 kg krmiva je vzhľadom na kvalitu výrobkov viac než o polovicu lacnešie než u identického výrobku predávaného na slovensku. A pokiaľ rybám chutí tak je aj rybár spokojný...

vceku spokojny

Pelety Halibut su uplne skvele. Urcite budem nakupovat opakovane.

Reakcia obchodu Krmivá Hulín

Jsem rád, že jste s našimi peletami Black Halibut+Krev a Red Halibut+Krev spokojen. Doufám, že vám pomohou i k velmi pěkným úlovkům. Chytají skvěle nejen kapry, ale také jesetery a vizy.

• Celkom kvalitný tovar
    • Cena prepravy na Slovensko je oproti inỷm predajcom z ČR vyššia

Reakcia obchodu Krmivá Hulín

Pro přepravu na Slovensko používáme nejlevnějšího přepravce v ČR. Účtujeme stejnou taxu, jako on nám. Vzhledem k našim nízkým cenám za naše výrobky, nemůžeme dopravu dotovat, tak jak to dělají někteří prodejci s výrazně vyššími cenami, čímž mají větší prostor pro slevy. Zkuste však u takových nakoupit stejné množství zboží jako u nás a zjistíte, že ve výsledku zaplatíte mnohem více, i když budete mít u nich dopravu levnější.

• Vyhoda

• ceny tovaru.

Dosiaľ sa nebolo na čo sťažovať , ale " Pelety Chytací - JÁTROVÉ - 1 kg " boli tento krát velˇmi mäkké a rozpúštali sa v stojatej vode behom 20 minút. Pelety by mali mať tvrdosť a rozpustnosť aspoň ako RED halibutky !!! Inak ostatný tovar bol veľmi kvalitný !!!

Reakcia obchodu Krmivá Hulín

Doporučuji v takovém případě nechat pelety vysušit, prodlouží se výrazně jejich doba rozpadu. Někdy se stane, že expedice pelety, v případě velké poptávky, zabalí dříve do sáčku a ty nemusí být ještě dostatečně suché.