• Ešte sa mi neozvali je to už 2 týždne

Už viac nie

Reakcia obchodu kremik.sk

Dobrý deň. Pri nápore ktorý sme zažili pri karanténe sme jednoducho nestíhali posielať do 24hodín . Je nám ľúto že ste nespokojný no keď niečo nieje v poriadku treba napísať - zavolať . Vyriešime čo bude v našich silách

• Objednala som si tovar, za ktory som musela vopred zaplatit a nic mi neprislo a prisla som zrejme o peniaze. Kontaktovala som aj obchod a nikto sa mi naspet neozval. Neodporúčam a uz si nic neobjednam! Kedze som prisla o peniaze!!

Reakcia obchodu kremik.sk

Dobrý deň. Toto považujem asi za klamstvo nepoznám sice okolnosti . Nič neostávame nikomu dlžný a posielame preplatky aj 10 centov alebo cele platby. Ak je správny variabilný symbol párujeme v prípade nezrovnalosti voláme zákazníkovi . Stava sa že odpisujete na email obiedná[email protected] ktorý je len na informáciu , ne na komunikáciu. jednoducho zdvihnite telefón a zavolajte - vyriešime

• V obchode nevedia rozoznať farby, objednáš bielu a pošlú ti žltú

Reakcia obchodu kremik.sk

nastavte si farby na displeji :) pri každom tovare je presne napísaná farba . Stačí čítať text pri tovare. Osobne to fotím tak viem o čom píšem. pekný den

Pri produkte napísané kovová ozdoba-pliešok, no v skutočnosti je to plast, myslím že je to trochu zavádzanie zákazníka, skôr by asi vyhovovalo nadpis plastová ozdoba s imitaciou kovu

Reakcia obchodu kremik.sk

Dobry deň. viem kto ste. ospravedlňujeme sa. Aj nás to zmietlo keď sme to odkontrolovali, mali ste pravdu . Dokonalá čínska imitácia :)

Do dnesneho dna som nedostal ziadny mail,alebo SMS o realizacii objednavky a nebol mi ziadny tovar doruceny.Myslim,ze viac k tomu netreba nic dodat.

Reakcia obchodu kremik.sk

Dobrý deň. stava sa že ste napísali zle telefonné číslo a email. nebol spôsob ako vás kontaktovať. A stáva sa ešte že ste mohli dať platba vopred a neuhradili ste na čas tak sme objednávku nútený zrušiť

• Popisy materialu vobec nezodpovedaju realite

• Nedá sa ohmatať matroš.
    • Objednaný tovar, retiazka bola z nekvalitného materiálu, napriek tomu mi to bolo odoslané.Na spodine bublinky, nevhodné na používanie. Strašne to vyzerá. Aj po oboznámení predajcovi, zanedbané, nevymenené.
    • Neodporúčam
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Kúpila som v obchode krajku a žial až doma som si až pri šití všimla,že na krajke sú chyby.A to zle vyšité kvietky.Pri jednej dosť viditeľnej sa mi dalo obísť a pri druhej bude odpad a dosť veľký.Treba si pozrieť,čo Vám merajú.Už tento obchod nenavštívim.V "skladíku"2 x 2 m.som už pri vstupe mala zmiešané pocity.Krajku som nevrátila,lebo som už potrebovala šiť,ale ponaučenie do budúcna mám,tak už tam kupovať nebudem.Látky,ktoré som mala na "pultíku"na požiadanie,mi pripadali ako dovoz z ďalekej Číny.Tak to potom radšej objednať to isté za oveľa menej € a dovoz zdarma z AliExpresu z Číny.

Objednavala som si sifonovu ruzu z tohto obchodu,ale v popise produktu bolo uvedene ze ma priemer 10cm, a mala ledva 8cm.Co ma neuspokojilo nakolko som potrebovala vacsiu ruzu.Z casovych dovodov som si ju nechala,ale bol to moj prvy a posledny nakup v tomto obchode.