• Po 15 minútach prestal hrať hudba!
    • Druhí deň tiež po 15 minútach prestal počítadlo počítať!
    • A na tretí deň poslal som späť tovar!

Podľa mňa nie obchod je zlí, ale hlavne, že aký terč vyrábajú už tie firmy.... nekvalitné!

• Až na telefonickú výzvu zaslal obchod faktúru za tovar.

• Zlý obchod
  • Nemám čo ohodnoť keďže tovar mi nebol doručený.

• objednávka prišla nekompletná
    • chýbala dekorácia 2 ks
  • Tovar mi stále nedorazil, prešlo už 12 dní.

Komunikácia nulová, nikto nezdvíha telefón. Tovar, zakúpene kreslá, boli poškodené, musel som ich opravovať. Ak je niečo v zľave, neznamená to, že je to 2. trieda kvality. Ešte sa musíte veľa učiť ako sa správať k zákazníkovi.

Celé zle....

• Dlho trvá dodacia lehota

Obchod by nemal predavať takéto vyrobky !! Dodané led zrkadlo je vo veľmi slabej kvalite ! Po krajoch presvitá lepidlo , škaredo to vypadá , rám v rohoch nelícuje . Uchytenie na stenu veľmi slabé, človek sa toho bojí chytiť , nutné prilepiť. Robím s podobnými vecami ale tak odflaknute zrkadlo som nevidel. Keby som neodrezal vidlicu z kábla kedže nemám za zrkadlom zásuvku ale len kábel okamžite vrátim ! Bohužiaľ moja chyba.

• Tovar nedoručeny.............

Objednaný a zaplatený tovat mi ešte nebol doručený, ale uz ho mam ohodnotiť.

• obal v ktorom bol multifunkčný hrací stôl nebol poškodený, ale vo vnútri bola poškodená jedna hra - stolný hokej, a k futbalu neboli doručené futbalové lopty (objednaná hra mala obsahovať 2 lopty).

• Nekupujte odtiaľ nic

Objednala som loptu Juventus došla mi úplne iná ako z činskeho obchodu čistý šmejt

nemôžem hodnotiť nakoľko mi nič ešte neprišlo

• Rýchla komunikácia a rýchle doručenie

• Doručenie TOPTRANS

S nákupom v E-shope problém nebol. Za zvolenie fakt zlej spoločnosti TOPTRANS dávam najnižšie možné hodnotenie aby sa obchod spamätal a zmenil dopravcu a nepodporoval túto katastrofálnu službu. Pri potrebe presunúť doručenie o deň TOPTRANS spoločnosti nie je možné sa dovolať (možno si overiť aj veľkým počtom recenzií na Google, kde to ľudia píšu), a v emaili kde ponúkajú možnosť si vybrať dátum doručenia (email prečítaný do 15 minút od doručenia) systém napíše, že už nie je možné presunúť objednávku :D

• Tovar do dnešného dňa nebola dodaný neviem z akých príčin Lošonska

Nerozumiem ako to u vás beží . Objednám tovar , Vy potvrdíte objednávku , za tri hodiny mi objednávku zostornujete , s tým že tovar nemáte , lebo bola údajne chyba v evidencii a teraz pozerám a tovar , ktorý som chcel zakúpiť na sklade máte .

• Zrusil som objednavku,lebo sme zistili este u kuriera v aute,ze je zrkadlo rozbite.Nasledne som volal do shopu co sa stalo a potrebujem zrkadlo znova objednat,no nie aby mi znova prislo rozbite.Po tel. hovore mi tato podmienka nebola zarucena,tak uz nic objednavat nebudem.Je to skoda.Trebalo by tovar lepsie zabalit a poriadne zvyraznit reflexnym oznacenim,ze sa jedna o fakt krehky tovar.