• Výhodné ceny a kvalitný tovar
    • Tovar mi poslali na fakturačnú adresu

Odporúčam :)

• Siroky sortiment

Vyborny

• Rychlost dodania,velmi dobra komunimacia s predajcom
    • Ziadne

• Schopnú zamestnankyňu, ktorá promptne vyriešila vzniknuté problémy.
    • Zamestnancov, ktorí si nepozrú detailne objednávku zákazníka a pošlú zlý tovar na zlú adresu.

Tovar mi prišiel celkom rýchlo, avšak mi ju kuriér doručil na fakturačnú adresu, nie doručovaciu. Taktiež mi neprišiel všetok objednaný tovar a navyše mi prišiel podvozok kočíka v inej farbe, ako som objednala. Našťastie, všetky chyby boli napravené veľmi promptne a k mojej spokojnosti. Pani zo zákazníckeho servisu bola ochotná vyriešiť všetky moje problémy veľmi rýchlo a ešte sa zaujímala, či mi prišiel tovar ako mal.

• Vyhody vidim v dostatocnom pocte tovaru, prehladnost stranok, moznost osobneho odberu, rychla dodacia doba...
    • Slabinu asi len jednu, neda sa presmerovat na banku, alebo platit kartou online, aby sme nemuseli vypisovat vsetky udaje v internetbankingu, ale dufam, ze sa to zmeni...

Obchod odporucam, prehladnost a velky vyber tovaru.

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. V blízkej dobe plánujeme spustiť pre našich zákazníkov službu platenia prostredníctvom kreditnej karty alebo priamo možnosťou presmerovania sa na banku, kde klient nemusí vypisovať potrebné náležitosti pri úhrade za tovar.
    Kociky.sk

• bezproblémový telefonický kontakt (na rozdiel od iných e-shopov)
    • dodržaný termín dodania

• Prehľadnosť e-shopu, dostupnosť tovaru, možnosť osobného vyzdvyhnutia a hlavne dvyhaju telefón = komunikacia bezproblemov
    • Info maily o stave objednávky sú divné. Veľkými písmenami je presne to čo som nepozadoval/nepotreboval vediet od objednávky a to čo som reálne chcel vedieť bolo malými pismenkami

S obchodom som nemal žiaden problém, dokonca už som nakúpil aj priamo v kamennej predajni. Mali presne to čo som požadoval.

Veľmi milá predávajúca :) môžem odporučiť..
    A s tovarom som veľmi spokojná ďakujem

Obchod ma siroky sortiment, pani predsvacky su mile,ochotne,skvela komunikacia!
    Kupovali sme kocik aj Manducu,s obidvoma maximalna spokojnost!

Dodacie lehoty nie su 100% ale komunikácia s obchodom perfektná. Na vsetkom sa da dohodnúť - ochota a akčnosť. Odporucam si overiť ci je tovar označený "skladom" hned aj dostupný.

Nikde inde som nemohla zohnať to, čo som chcela. Ale teraz ľutujem že som aj niečo objednala. Tá hračka mi išla dva dni. Potom prestala ísť a keď som dvakrát písala na ich stránku o reklamáciu, tak ani raz mi nepodpísali.A už je tomu aj nejaká doba.

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Vašu reakciu. Čo sa týka hodnotenia. Email ohľadne reklamácie ste písali dňa 27.1.2017 (piatok). Obdržali sme od Vás jeden email na našu emailovú adresu [email protected]. Vašu reklamáciu sme začali riešiť hneď v pondelok 30.1.2017. Náš servisný technik Vám reklamáciu vybaví v zákonom stanovenej lehote 30 dní.
    Kociky.sk

• Maju vsetko co je treba pre babatka a vyborna obsluha

Je najlepsi

• Rýchlosť a kvalita
    • Žiadbe

• informovanost personalu, ochota pomoct a cena

• prehladnost stranok
    • ziadne

odporučam, rýchle vyexpedovanie a dodanie, super

• Na stránkach predávajú tovar ktorý nemájú na sklade.

Dobry den prajem,

Mrzí nas Vaša nespokojnosť. Tovar, ktorý ste si objednali cez nas eshop je bohužial už dlhodobo nedostupný. Naskladnenie kontretnej farby bude až koncom Januara. Bohužial nevieme ovplyvniť výpadok produktu u vyrobcu.
    kociky.sk

• Vyber je pestry,ochotny a kompetentny personal,super komunikacia

• SKvela komunikacia s obchodom,rychle dodanie tovaru a normalna cena, perfektna kvalita
    • Ziadne

SKvela komunikacia s obchodom,rychle dodanie tovaru,normalna cena, perfektna kvalita

Velmi mili a ustretovi personal. Aj napriek tomu, ze tovar nemali na sklade objednavku som mala doma rychlo. Som spokojna! Urcite budem odporucat tuto stranku

• Pohotovosť a rýchle jednanie

Skvele jednanie
    Milý prístup
    Pohotovosť a bezkonkurenčne dodanie tovaru
    Ďakujem