• rýchle dodanie a dobrá komunikácia

• Rýchle dodanie, skvelá komunikácia, ochotný personál

• Komunikácia

Ako jednu nevýhodu by som uviedla dlhu čakaciu dobu, avšak vopred ma informovali koľko to bude trvať takže je to v poriadku

• Prijemna komunikacia, rychle dodanie za mna vela spokojnost

• snaha vyriesit vzniknute problemy
    • komunikacia
    • aktualnost eshopu
    • dostupnost tovaru (realita je ina ako indikacia na eshope)

Urobili sme objednavku na eshope za 300 eur a nasledne prisiel mail, ze vacsina tovaru nie je dostupna. Nakoniec po dohode prisiel tovar za cca 40 eur.
    Komunikacia s obchodom super, navrhli alternativy, aj ked nam zial nevyhovovali. Peniaze tusim vratia do 14 dni, tak na to este cakame (takze dalsia nevyhoda, ze nam visia peniaze vo vzduchu).
    Kazdopadne, ked mi eshop povie, ze tovar je dostupny, tak sa nema stat, ze viacere hlavne polozky z objednavky dostupne nie su...

Reakcia obchodu Kociky.sk

Dobrý deň prajem,

Dovoľte aby sme sa Vám vyjadrili k Vašej objednávke a recenzii. Vaše peniaze sme Vám v prvom rade poslali späť. Áno, mate pravdu, že Vaša objednávka sa skladala z viacerých položiek a nie všetky sme mali skladom. Áno, nie každý produkt držíme aj na predajni. Niektoré položky sú na objednávku. Nevieme ale zaručiť, či ich dodávateľ má v danej chvíli skladom. To isté platí aj na predajni kedy zákazník vidí napr. kočík skladom a chce si objednať nový kus tiež ho nemusí mať v danej chvíli dodávateľ skladom. Robíme všetko pre to aby sme vedeli zákazníkom ponúknuť náhrady za tú istú cenu a možno ešte aj kvalitnejšie. Skutočne nás to mrzí, ale tiež sme závislí aj skladových zásobách od distribútora a ten od výrobcu.

Veríme, že aj napriek tejto zlej skúsenosti dáte nášmu obchodu šancu dokázať, že sme spoľahlivý obchod aj kamenný obchod.
    Želám hlavne všetko dobré.

Kociky.sk