Extrémne nepríjemný kontakt s operátorkou na ich infolinke. Uražlivým, hrubým a nepríjemným spôsobom komunikovala ohľadom nedoručenej objednávky.
    - Doterza opakovane objednávané z ich e-shopu, po tejto skúsenosti, už viac nie.

Vážený zákazník,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť.
    Snažili sme sa Vám vysvetliť (tak ako je to aj písomne uvedené pri platobných informáciách), že zaevidovanie úhrady prevodom trvá približne 2-3 pracovné dni. Platba bola zaevidovaná a následne Vám bol tovar hneď prvý pracovný deň vyexpedovaný.
    V prípade, ak si budete želať doručenie čo najrýchlejšie, je možnosť zvoliť platbu online kartou alebo na dobierku. V takom prípade odosielame tovar skladom do 24 hodín od vytvorenia objednávky.

Team Knifestock

• Do obchodu sa nedá dovolať, neviem v akom stave je objednávka

Reakcia obchodu Knifestock

ospravedlňujeme sa, že sme Vám nezdvihli telefón. Pri obsluhovaní zákazníkov to nie je vždy možné.
    Telefonicky ste nám potvrdili, že je záležitosť vyriešená. Nôž už máte vo svojich rukách :)
    V prípade, ak si objednávate tovar do Auparku do predajne Lovec, je vždy potrebné počkať na sms správu s informáciou, že je objednávka pripravená na vyzdvihnutie.

Team Knifestock

• Musím so "slzou" v oku konštatovať po takej dlhej dobe a toľkých pozitívne udelených recenziách,že som ostal zarazený a sklamaný z prístupu k dlhoročným zákazníkom...nuž,ale čo - nič netrvá večne ;-)

Vážený zákazník,
    ospravedlňujeme sa Vám za nedostatočnú komunikáciu a za to, že sme Vami objednaný tovar nevedeli vyexpedovať v rámci stanovenej doby doručenia.
    Touto cestou by sme Vás chceli informovať, že Vám na e-mail zasielame menšie odškodnenie za spôsobenú nepríjemnosť.
    Budeme sa snažiť skvalitňovať náš zákaznícky servis.

Team Knifestock

Tovar prišiel vadný bez origanlneho obalu

Vážený zákazník,
    v prípade reklamácie je potrebné kontaktovať zákaznícky servis. Buď telefonicky alebo mailom (+‭421 2 3217 992‬2, [email protected]).

Prosíme Vás, aby ste vyplnili nasledujúci formulár (najlepšie ak pridáte aj fotky o produkte).
    Následne Vám napíšeme postup reklamácie a vrátenia/ výmeny tovaru.
    Vami objednaný tovar máme na sklade, pokojne Vám ho vymeníme.

Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá.

S pozdravom,

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Cudny pristup. V objednavke som doslovne uviedol ze mi zalezi na case dodania ( asi tyzden lebo darcek) ale nic, nic. Ked som sa neskor pytal co je s tym, bolo mi povedane ze som urobil nejaku chybu v objednavke a zaskrkol pajpal ci take nieco.
    Ked som urobil chybu co pochybujem, preco mi to k...va neoznamili ale nechali ma tak ?

Vážený zákazník,
    žiaľ, z Vašej strany nedošlo k úspešnému dokončeniu objednávky. Chýbal posledný krok- úhrada cez Pay Pal účet.
    Informovali ste nás, že Pay Pal účet nemáte (zrejme ste tento spôsob platby zvolili omylom). Navrhli sme Vám zmenu spôsobu platby o ktorú ste nemali záujem. Následne ste nás požiadali o zrušenie objednávky.
    Myslíme si, že z našej strany nedošlo k pochybeniu.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Tovar oznaceny skladom, nie je skladom

Externy sklad je podvod a urcite sa to neda oznacit ako skladom

Reakcia obchodu Knifestock

ďakujeme za Vašu objednávku.
    Radi by sme Vám vysvetlili nedorozumenie.
    Tovar máme skladom, avšak máme 3 sklady (Centrálny sklad- Nové Zámky, Aupark-Bratislava a Galvaniho Bratislava).
    Ak ste si vybrali produkt z iného ako centrálneho skladu, dodanie sa predĺži a pár dní.
    O tejto skutočnosti sme Vás informovali hneď po vytvorení objednávky.
    Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

what the fuk

Vážený zákazník,
    telefonicky sme Vás nevedeli zastihnúť.
    Mailom sme Vás informovali o neurčitom termíne dodania tovaru.
    Nože sme objednali od výrobcu, ten ho však nemá skladom ani vyrobený.
    Presný termín dodania nám výrobca v takomto prípade tiež nevie určiť.
    Ak Vám dodanie nesúri, oplatí sa počkať. V opačnom prípade, stačí ak nás informujete o Vašej požiadavke, že si želáte objednávku zrušiť.

Team Knifestock

Objednane 11.10. Tovar dodnes nebol dodany na osobny odber do ich vlastnej predajne. Na e-mail neodpovedali.

Vážený zákazník.
    Kontaktovali sme Vás aj telefonicky, ale aj touto cestou sa Vám chceme ospravedlniť za sklamanie, ktoré sme Vám spôsobili.
    Na svojich kvalitách určite zapracujeme.
    Aj negatívna spätná väzba nás posúva vpred.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Ani za 5 pracovných dní nie sú schopní dodať objednaný tovar na určené miesto vyzdvihnutia - v mojom prípade ich vlastná predajňa v Auparku v BA.
    • Tovar som objednal 7.10 a 14.10 nemam ešte ani info, kedy si ho môžem vyzdvihnúť na predajni. Som zvedavý, či sa k tovaru dostanem aspoň budúci tyzden☹️

Dobrý deň.
    Ospravedlňujeme sa za nedorozumenie.
    Na stránke uvádzame, že je tovar skladom na danej predajni, pre prípad, ak si ho chce ísť zákazník priamo kúpiť.

Všetky objednávky vytvorené cez náš e-shop sa expedujú z hlavného skladu (Nová Zámky), čo predĺži termín dodania.

Vaša objednávka bola odovzdaná kuriérovi a akonáhle bude tovar k vyzdvihnutiu na predajni, príde Vám SMS s informáciou.
    Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Team Knifestock.

Dlhe dodanie.

Vážený zákazník,
    ospravedlňujeme sa Vám za dlhšiu dodaciu dobu.
    Sťahovali sme sklad do iného mesta a chvíľu nám trvalo, kým sme sa znova zorganizovali k štandardnej dĺžke doručovacej doby.
    Veríme, že centralizovanie našich skladov v budúcnosti urýchli dodanie.

Team Knifestock

• Neskoro vybavena objednavka,bez upuzornenia.

Reakcia obchodu Knifestock

ospravedlňujeme sa Vám za omeškanie dodania tovaru.
    Produkt sme presúvali z externého skladu, čo nám zabralo 3-4 dni.
    Veríme, že napriek tejto nepríjemnosti ste s tovarom spokojný.

• Neschopny obchod . Tovar neboli schopny dodat ani po tyždni

Vážený zákazník,
    ospravedlňujeme sa Vám za zdržanie a nutné čakanie.
    Tovar sme presúvali z externého skladu, čo spôsobilo pár dňový sklz.
    Balík je už na ceste k Vám. Mailom Vám posielame aj link na sledovanie balíka (s dodaním dnes).
    Ďakujeme za pochopenie.
    Veríme, že s tovarom budete spokojný.
    Team Knifestock

• Tovar prišiel s umelou ruckov miesto drevenenej

Reakcia obchodu Knifestock

reagujeme na Vašu recenziu.
    Materiál rukoväte uvádzame pri parametroch tovaru: TPU (Termoplastický polyuretán).
    V prípade, ak produkt nespĺňa Vaše predstavy, môžete nám ho vrátiť a my Vám vrátime hodnotu produktu.
    Nižšie posielame aj možnosti vrátenia tovaru:
    V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

• Doposial som tovar neobdrzal

Vážený zákazník,
    tovar ste si objednali 27.3.2023 a ešte v ten deň sme Vám odoslali zásielku.
    K 29.3.2023 ste si zásielku vyzdvihli zo Zásielkovne.
    Veríme, že ste s naším tovarom spokojný.