• Nedodane

Reakcia obchodu kavicka.sk

nakoľko ste si ako spôsob doručenia vybrali možnosť OSOBNÉHO ODBERU na predajni, tak sme Vám balík z pochopiteľných dôvodov neposielali kuriérom.
    Máte to aj v maily, že je objednávka pripravená u nás odo dňa prijatia Vašej objednávky.
    Ďakujeme Vám za recenziu :)
    Kávička.SK

• Žiadna komunikácia len po týždne stornovali objednávku

Nikdy viac

Reakcia obchodu kavicka.sk

kolegyňa sa Vám pokúšala dovolať cca 5 x, nakoľko ste jej ale nedvíhali a ani nezavolali späť, tak sme Vašu objednávku stornovali a peniaze Vám vrátili ihneď na účet.
    Kávička.SK

• Arogantna predajkyna na zakaznickom servise pri otázkach na výrobcu kavovaru
    • Veľká dieťa na krabici pri dodaní tovaru /kavovaru

Reakcia obchodu kavicka.sk

ak Vám produkt nevyhovuje, máte právo na jeho vrátenie do 14 dní, v prípade, že nebol produkt používaný.
    Bohužiaľ Vám inak v tomto prípade pomôcť nevieme, ako sme sa Vám to snažili vysvetliť už aj v telefonickom rozhovore.
    Ďakujeme.
    Kávička.SK

Pri tovare bol popis ze je na sklade,tovar som zaplatila prisiel email a zratu za par dni uz neni na skalde.Velmi zla skusenost urcite neodporucam

mrzí nás Vaša skúsenosť.
    Tovar nebol na stránke uvedený ako skladom, ale Na dotaz, s čím sme Vás aj telefonicky oboznámili a navrhli možné riešenie.
    Pekný deň prajeme.
    Kávička.SK

• Personal by sa mohol spravat aj milšie. Veď za nákup som zaplatil 20 EUR. A používať jedno pero je v dnešných časoch nehygienické!!!!

• nespolahlivost

Až na 10 den po mojej urgencii prišiel email ze nemaju na sklade jednu polozku.
    Telefon nedvihaju.
    12 dni po potvrdeni objednavky stale nedosiel tovar.

• Používajú nezodpovednú kuriérsku službu na doručovanie zásielok lebo po zaplatení tovaru na kavicka.sk mi Kurier balík odložil len na pošte lebo mu bolo zaťažko dohľadať majiteľa keďže už bol zaplatený

Reakcia obchodu kavicka.sk

Veľmi nás mrzí Vaša zlá skúsenosť s kuriérom, žiaľ nevieme ovplyvniť ich správanie.
    V každom prípade si nemyslíme, že na vine je kuriérska služba ako taká, ale kuriér, ktorý balík doručoval.
    Preto vždy treba nahlásiť takúto situáciu, či už priamo do kuriérskej spoločnosti ako reklamáciu, alebo to oznámiť nám a my to s nimi budeme konzultovať.
    Napriek tomu sa Vám ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti a budeme sa snažiť aby sa nič podobné viac neopakovalo.

Kávička.sk

• Tovar som si objednal obchod objednavku zruzil bez mojho vedomia ze nemaju skladom ale na stranke ho mali napisane ze je skladom oni mi neponukly nieco podobne proste mi len prisiel lmeil ze objednavku stornuju aspov volaco dakujem

• Dlhá dodacia lehota.Nato,že obchod je v Bratislave a ja som tiež z Bratislavy.Trvalo týždeň,než som si mohol íst po tovar.Pri tovare bolo uvedené,že je na sklade.Tak neviem kde ten sklad majú...

Kto možete,tak si chodte kupit priamo do obchodu,nebudete tolko čakat.

Kupil som Lavazzu d'Oro, ktoru mali v eshope v ponuke za akciovu cenu. Pri osobnom vyzdvihnuti som zistil, ze mi sice davaju tuto kavu ale v starom obale a s bliziacou sa expiraciou. Ked som ziadal, aby mi dali kavu v obale ako je na webstranke (a aku mali v obchode na regali), ktora mala samozrejme omnoho dlhsiu expiracnu dobu, tak to zamietli a radsej celu transakciu zrusili a vratili mi peniaze. Na webstranke nebolo nic spomenute o tom, ze akcia je na kavu s bliziacou sa expiraciou.

Kladne hodnotim aspon to, ze hned vratili peniaze. Ale citil som sa podvedeny, pretoze na webe skutocne nebolo ani slovo o tom, ze akcia je na inu kavu nez na tu, ktoru mali normalne v predaji na predajni. Bolo to indikovane ako normalna akcia, ziaden vypredaj. No a fakt ze mi odmietli dat tu cerstvejsiu aj ked som o to poziadal - znamena, ze z tohto obchodu ja uz nakupovat nebudem.

• Velmi vysoka cena kapsul nespresso

Obchod je fajn, ale nespresso kapsule su tak drahe, ze sa oplati ich ist kupit do viedne

Jogi DAKUJEME.

• 1) hlavní slabinou je nedostatečná komunikace
    • 2) stránky jsou pěkné a přehlední ale chybí údaj o stavu zboží (skladem/do x dnů)

Po objednání obratem dorazil mail z automatu: "objednávka číslo ... zo dňa 28. 6. 2015 bola zaznamenaná a čaká na spracovanie.
    O jej aktuálnom stave Vás budeme informovať e-mailom. Stav si môžete skontrolovať aj po prihlásení na stránke..." Od té doby ticho po pěšině. Stav na stránce dnes, tj. po dvou týdnech: "Tovar objednaný, objednávka čaká na spracovanie". Stačil by obyčejný mail, po tom co na tu objednávku někdo sáhl, že "momentálně není skladem a musí se objednat u Corsinů a odhadujeme že dorazí za tři týdny". Dobírku nenabízí, takže nákup s platbou předem zvažte...

Reakcia obchodu kavicka.sk

Po telefonickom dohovore bola objednávka stornovaná a peniaze vrátené zákazníkovi. Chyba vznikla v systéme, ktorý neumožnuje zasielať tovar do čiech. Momentálne pripravujeme dopravu aj do čiech a hľadáme najvhodnejšie riešenie pre zákazníkov.

• nedodaju objednany tovar

Reakcia obchodu kavicka.sk

Nedorozumenie vzniklo komunikáciou s dodávateľom objednaného produktu.