Prijemna komunikacia,rychlost dodania,poradenstvo

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

Ďakujeme veľmi pekne za dovolené podporné prostriedky a želáme pekný deň aj s výbornou kávičkou! Szabovci z KAVASHOP.sk

Profesionály prístup, výborná káva.

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

Ďakujeme veľmi pekne a želáme príjemné chvíľky pri výbornej kávičke, Szabovci z KAVASHOP.sk

• Rychlost
    • Kvalita
    • Zatím nevím o žádné

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

ďakujeme veľmi pekne, hneď máme krajší vikend a ideme si spraviť aj dobrú kávičku! Pekný víkend želajú Szabovci z KAVASHOP.sk

• Slušné ceny

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

ďakujeme, za tieto životu prospešné živiny , rovnako dobré ako šálka dobrej kávičky . Pekný deň z KAVASHOP.sk želajú Szabovci

• Maju New York kavu
    • Dobry vyber
    • rychle odoslanie

Odporucam nakup.

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

ďakujeme veľmi pekne,aj my mame v našich top favoritoch Caffe NEW YORK Extra , Pekný deň pri dobrej kávičke želajú Szabovci z KAVASHOP.sk

Som velmi spokojná tovar doručený na druhý deň od objednania

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

ďakujeme pekne, tento povolený doping nám dodáva ďalšiu energiu !:) Príjemne chviľky pri dobrej kávičke želajú Szabovci z KAVASHOP.sk

Široká možnosť výberu produktov,aj cena mi vyhovuje. Spokojnosť

Dobrý deň, ďakujeme, hneď máme krajši deň ! Szabovci z KAVASHOPu

Bol som prekvapený ako rýchlo tovar dorazil. Ďakujem za papierik s nápisom "vďaka" ktorý som našiel v krabici od tovaru. V týchto časoch keď sa velmi rýchlo vieme nenávidieť takáto drobná pozornosť poteši a hneď mi spravila lepší deň.

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

Dobrý deň, my ďakujeme za Váš čas napísať par milych slov, objednavky sa snažíme poslať čo najskôr, veď aj sami sme zakaznikmi a keď si niečo niekde objednáme, tiež to chceme doma hneď:) . PEkné chvíľky pri dobrej kávičke želajú Szabovci z KAVASHOPu.

• Rýchle jednanie,ešte rýchlejšie vybavenie a doručenie

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

Vďaka za povoleny doping a pekné chvíľky pri dobrej kávičke želajú Szabovci z KAVASHOPu.

• v obchode nakupujem roky pretoze ma kvalitne vyrobky za vyborne ceny a osobny pristup k zakaznikovi ktoremu je pripraveny vzdy pomoct s vyberom produktov a najlepsie poradit

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

ĎAKUJEME veľmi pekne za povolené povzbudzujúce a podporné prostriedky. Príjemné chviľky pri dobrej kávičke Vám želajú Szabovci.

• Profesionálne jednanie, výber tovaru
    • Nemám výhrady.

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

ďakujeme veľmi pekne, že ste si našli čas nám dať par slovíčok , ktoré nás potešia rovnako ako dobrá kávička. Pekný deň želajú Szabovci z KAVASHOPu.

Dlhoročná spokojnosť

ďakujeme za dovolene podporné prostriedky:) Zdravia Szabovci z KAVASHOPu

• Ochotny personal / majitel
    • Mozny osobny odber v Pezinku
    • Skvela komunikacia

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

ďakujeme veľmi pekne za slova so silne povzbudzujúcimi účinkami , Pekné chvilky pri dobrej kavičke žela Jakub z KAVASHOPu

• nakup prebehol rychlo a bez akychkolvek problémov

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

ďakujeme, za povoleny doping, makame ďalej. Príjemné chviľky pri dobrej kavičke žela Jakub z KAVASHOPu

• Dobré ceny
    • Rýchlosť dodania
    • Široký sortiment

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

ďakujeme za dovolene podporne prostriedky, ktoré nas veľmi potešili. PEkný deň pri dobrej kávičke želajú Szabovci z KAVASHOP.sk

• super ceny

• Personál, milý úžasný ľudia
    • Kvalita produktov
    • Milé prekvapenie ktoré poteší v balíčku :D
    • Ceny

Rýchlosť dodania bola extrémna čakal som že to nestihne prísť do sviatkov ale prišlo všetko v poriadku, jediné pri čom som možno zaváhal pri objednávaní tak taká ta "casual" eshop stránka, ale neoľutoval som a som veľmi rád.

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

ďakujeme veľmi pekne a tešime sa a upgrade retro webu mame v dlhom zozname uloh a aktivit:) .
    Pekne chviľky pri dobrej kavičke želajú Szabovci z KAVASHOPu.

• výborné ceny
    • rýchlosť dodania

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

vďaka za pozitivny feedback a želame Prijemne chvilky pri dobrej kávičke. Iveta z KAVASHOP.sk

• Velmi ochotny a ustretovy personal, vysoka uroven profesiknakity ODPORUCAM

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

ďakujeme pekne za dobitie energie v tomto vianočnom ošiale:) Zdravia Szabovci z KAVASHOPu

• vsetko pre kavickarov na jednom mieste
    • ochotne vedia poradit

s obchodom a nakupom som velmi spokojny, najlepsie je, ze s tym co predavaju maju aj skusenosti a vedia realne poradit

Reakcia obchodu KAVASHOP.SK

ďakujeme veľmi pekne za povolené podporné prostriedky, ktoré nám dodávajú energiu a radosť do práce. Pekný deň pri dobrej kávičke želajú Szabovci z KAVASHOPu