Kupujte bicykel len ked Vam ho zmontuju a nastavia v predajni. Nekupujte bicykel, ked si ho mate zmontovat a nastavit sami. Mne prisiel bicykel zle nastaveny a naklady za nastavenie v lokalnej predajni mi odmietlu preplatit napriek tomu, ze som pozadoval len polovicu ciastky, tj 15 EUR.

• žiadnu výhodu nevidím
    • 0 komunikácia
    • žiadna odozva na objednávku
    • žiadna reakcia obchodu

po objednávke okrem automatickej odpovede ani ťuk zo strany e-shopu.

Reakcia obchodu jmsport.sk

Dobrý deň, skontrolujte si zmeškané hovory, konkrétne 21.5. o 10:23. Znažili sme sa Vám dovolať a ponúknuť náhradu za daný tovar, ktorý sme žiaľ nemali.

• Neseriozny obchodnik
    • Neodporucam

Objednavka mi bola riadne potvrdena. Nasledujuci den na moj email, dopytujuci sa na termin dodania, nik nereagoval. O 2 dni mi objednavku s detinskymi vyhovorkami jednoducho zrusili bez moznej alternativy. Mal to byt darcek. TOTALNE NESERIOZNY PRISTUP. NEODPORUCAM.

• Tenisky boli napísané ako červené, aj na fotke boli červené a prišli oranžové. Veľké sklamanie...

• Klamlivé údaje na e shope.

Po zisteni, ze tovar vlastne nemaju m8 zrusili objednavku.

• Neviem
    • Tovar bol skladom aj keď nebol reálne objednávku obchod zrušil po 3 dňoch nevie dodať tovar ktorý mali na stránke skladom pri objednávke

• Prehľadnosť stránok
    • Pokial sa tovar minie, automaticky by nemalo byt mozne ho objednat - system by mal byt prepojeny s udajmi skladu, ktore nedovoluju zaporny predaj!

Obchod zrusil objednavku a ako dovod uviedol vypredanie tovaru. Akceptoval by som to, ak by sa to stalo u jedneho artikla, nie u dvoch sucasne. U oboch poloziek sa jednalo o tovar s vyraznou zlavou! Vypredany tovar by system namel dovolit objednat! NESERIOZNOST!

Tovar dostupný na sklade som objednal, objednávka mi bola potvrdená a o pár dní keď mal byť tovar už dodaný e-shop objednávku e-mailom zrušil, vraj už tovar nie je. Seriózny e-shop predsa okamžite stiahne tovar z ponuky keď ho nemá a tiež neexistuje aby vôbec došlo k prijatiu objednávky na tovar ktorý na sklade nie je. Prístupom e-shopu som maximálne nespokojný. J.K.

obchod ma dobry sortiment aj ceny, ale pristup k zakaznikom nulovy, neochota,... z pristupu predavacou som usudila ze by boli najradsej keby sa zakaznik obsluzil sam... :(

Dobrý deň!

Je nám veľmi ľúto, že ste si z nákupu u nás odniesli takéto negatívne skúsenosti. Zákazník je u nás vždy na prvom mieste a preto nás úprimne mrzí, že ste nemali tento pocit. Čo sa stalo, už neodčiníme, ale veríme, že vás to neodradí od ďalšieho nákupu.

S pozdravom tím jmsport.sk

• Ozvali sa až tri dni po objednaní, že tovar už predali niekomu inému a že ho už nemajú.

Boka som sklamaná, čiže automaticky neodporúčam.

Vážený zákazník,

je nám ľúto, že ste neboli s nákupom v našom e-shope spokojný.
    Na stránke deklarujeme, že všetko čo je na e-shope máme aj reálne na sklade a za tým si stojíme.
    Keďže fungujeme aj ako kamenný obchod, niekedy sa bohužiaľ stane, že daný tovar sa vypredá v ten deň i na predajni.
    Dúfame, že Vás táto negatívna skúsenosť neodradí od ďalšieho nákupu.

S pozdravom tím jmsport.sk

Neverte príliz nízkym cenám.

Vážený zákazník,

ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.
    Veľmi nás mrzí, že sme si chybu v cene všimli až potom, čo ste si objednali produkt. Človek je tvor omylný, čo sa ukázalo aj v tomto prípade.
    Veríme však, že sa nedáte odradiť touto negatívnou skúsenosťou a opäť sa rozhodnete nakúpiť u nás.
    S pozdravom a prianím úspechu do ďalších dní
    tím JMSPORT

neodpovedali mi na 3 emaily..tovar mi po dvoch tyždnoch nebol ešte dodany a ja neviem kvoli čomu

• výhodná cena
    • neinformoval ma o nedostupnosti tovaru, v ponuke- až na môj telef. dotaz na stav mojej objednávky ma informovali, že je tovar /požadované číslo/ už vypredaný. po urgencii objednávky obchod upravil cenu tovaru- smerom hore, a až vtedy stiahol z ponuky mnou objednaný tovar /turistickú obuv/.