• Rychle vybavenie objednávky,super ceny

Hrôza

Super obchod.Odporúčam.Objednal-prišlo.

• Rýchlosť doručenia-v jeden deň objednané,na druhý deň doručené!

Skvelý obchod ceny za tovar zodpovedné dodanie a včas.

• Lacné a rýchle doručenie tovaru
    • Lacné poštovné

prijatelna cena, ryche dodanie

prehľadný obchod s dobrými cenami

spoľahlivý, rýchly, ústretový

• Zlá kurierska služba

• Bezodkladné vybavenie a doručenie objednaného tovaru.
    • Žiadna.

Objednaný tovar bol ihneď pripravený a odovzdaný na prepravu. Preprava bola taktiež bezodkladná. Do dvoch dní som mal tovar doma.

• Možno na niektoré výrobky lepšia cena.
    • Absolútne nekomunikuju akonáhle vytvoríte objednávku tak ostanú ticho na otázky vôbec nereagujú na email nezodpovedajú. Nedvihaju telefón cez chat nekomunikuju. Filter ktorý stojí u iných predajcov max. 5€ predávajú za 7€ a pritom obyčajná značka žiadna špeciálna. K objednávke za 130€ vám nepribalia nič. Co by sa im stalo keby ako darček pribalili nejakú vôňu do auta za 1€?
    • Na autobaterii nie je vôbec rok výroby ani mesiac

U predajcov ktorý majú problém s komunikáciou tak u takých už nenakupim a ktorý na jednej stránke majú niektorý tovar lacný a iný predražený.

Reakcia obchodu ioleje.sk

mrzí nás vaša negatívna recenzia, vytvorili ste objednávku cez našu stránku na 4L oleja a autobatériu s tým, že do poznámky ste uviedli kód olejového filtra MANN, ktorý ste si priali pridať k objednávke. Objednávku ste vytvorili 6.2. a tovar bol expedovaný na druhý deň 7.2. Kontaktovali ste nás až po prevzatí tovaru že nesúhlasíte s cenou olejového filtra.

Značka MANN patrí k najkvalitnejším a samozrejme aj k najdrahším značkám a u konkurencie sa cena pohybuje od 5 do 8€. Autobatériu Exide z vašej objednávky máme jednu z najlacnejších ako aj olej Castrol LongLife a mrzí nás že práve pri olejových filtroch nemôžeme byť taktiež jeden z najlacnejších e-shopov.

Čo sa týka dátumu výroby, na autobatérií sa nachádza zospodu dátum výroby obalu (to však nenaznačuje výrobu batérie tzv. zaliatie), na vrchu batérie je kód podľa ktorého si viete zistiť presný dátum výroby, je však potrebné mať kľúč priamo od výrobcu a s takým žiaľ nedisponujeme ani my. Už niekoľko rokov to takto robia všetci prémiový výrobcovia autobatérií ako napríklad Varta, Bosch, Exide a nevieme to ovplyvniť.

• Rýchla dodávka

Reakcia obchodu ioleje.sk

ďakujeme za recenziu, veríme, že u nás nakúpite aj nabudúce.

Pekný deň

Som maximálne spokojný, bol som vybavený na 100%.

• dobrá cena celková spokojnosť
    • super

Komunikácia s obchodom je veľmi dobrá a tovar mi bol rýchlo doručený.

Prešiel týždeň od objednávky a obchod nekomunikuje ! Hlavne že majú skladom!

Dlhšia doba dodanie, snáď sa to v budúcnosti zlepší.