• rýchlosť

• Najlepšie ceny
    • Tovar som objednal v nedelu a v pondelok som ho prevzal
    • Nezistil som žiadne

Obchod odporúčam nákup bez problémov doručenie na čas. Batéria založená v aute uvidíme akú výdrž bude mat.

Všetko ok :)

• super rýchla dodávka ,spokojnoť .

• V ponuke na internete firma zavádza vo fotografických vyobrazeniach auto žiaroviek vyobrazením na krabičke, že sa jedná o ďalšiu generáciu (next generation). Dostal som ale tú predchádzajúcu generáciu. Takže tým sa vysvetlila nižšia ponuková cena voči konkurencii. Považujem to za neférový krok voči zákazníkom.

Dobré ceny

• Dodanie do 24 hodín

Vrelo odporúčam.

• Veľmi rýchle dodanie

• Komunikácia

• skvelý a milý chlapci veľmi spokojný s prístupom a vystupovaním

Super obchod, poradia pomôžu, ochota im rozhodne nechýba, len tak ďalej chlapci ;)

• Tovar doruceni odporucam vsetkym

• Pochvala.... veľmi dobrá komunikácia, promptné vybavenie mojej objednávky, ústretový personál. Vrelo odporúčam.

• Profesionalita

• Rychle doručenie
    • Poradia
    • Spokojnosť

• Tovar prisiel zlomeny

Pri reklamacii zamestnanec obchodu krical na zakaznika, hovoril ze ked sa vyroby novy produkt tak vymenia zlomeny. Novy produkt sa v tom case rovno mohol objednat zaplatenim kartov.

Reakcia obchodu ioleje.sk

18.5. ste si na našej stránke objednali deflektory, do týždňa vám bola objednávka vybavená a doručená, následne ste nás kontaktovali o poškodení tovaru, náš operátor vám nové deflektory objednal a prisľúbili sme vám doposlanie nového tovaru na naše náklady. Žiaľ stala sa situácia, ktorú sme nedokázali ovplyvniť a to že práve deflektory na váš model mali výpadok vo výrobe a termín naskladnenia nie je dodnes známy o čom vás náš operátor informoval. Pri takýchto patových situáciach a poškodených zásielkach by podľa správnosti mal zákazník skontrolovať zásielku ešte pred prevzatím od kuriéra a a ak je tovar poškodený tak spísať škodový zápis a zásielku odmietnuť. To ste nespravili a aj tak v mene dobrého mena našej firmy sme vám prisľúbili výmenu tovaru za nový.

Čo sa týka, že po vás náš zamestnanec kričal pri reklamácií nie je celkom pravda. Vy ste odmietli čakať na naskladnenie deflektorov, vulgárne ste mu nadávali, kričali a obviňovali, že vaše deflektory máme na sklade ale odmietame vám ich poslať. Vždy sa snažíme o korektnú komunikáciu a vyriešenie celej situácie k spokojnosti zákazníka. Z tohto dôvodu sme vám po vašom nesúhlase s dlhšou dodacou lehotou ponúkli vrátenie peňazí za poškodený tovar.

• Ochotný personál