• Rýchlo, kvalitne, spoľahlivo
    • nezistil som žiadne

nakupujte, oplatí sa, nesklamú

• Objednávka mantinelov pre školu, všetko v poriadku a prekvapivo rýchlo vybavené

U nás spokojnosť.

• Rychla a vyborna komunikacia
    • Moznost osobneho odberu
    • Vyborna znalost predajcu a pomoc pri vybere produktov

Super obchod, vyborna znalost predajcu,ochota a rychle dodanie tovaru

• nakupujem pravidelne

• Lebo je tam dobre cena
    • Zápory a nevýhody nemá žiadne.

Nech nakupujú mate dobre ceny a veľmi kvalitne veci.

Reakcia obchodu INSPORT.sk - sport specialist

Ako je vidiet z nizsie zobrazenych recenzii, nezvykneme ich komentovat, skor sa snazime o komunikaciu osobnu. V tomto pripade vsak musime reagovat, kedze sa nas pomerne "dotklo" Vase nizke hodnotenie a bude to aj jasne pochopitelne pre ostatnych terajsich resp. potencionalnych zakaznikov.

Objednala ste si pre Vasu 15 rocnu !!! dceru 65 cm florbalku, ktora je, ako je uvedene v popise, vhodna pre materske skoly v cene 2,60€.

Objednavku sme vybavili a zaslali do 5 hodin. Nasledne ste nas kontaktovala, ze ste sa pomylila a uz tovar nechcete. V poriadku, my sme za Vas uhradili 2 x dopravne kurierom (cca 9€) a dostali sme od Vas TOTO ohodnotenie.

Skutocne vdaka a zelame Vas nicim nerusene Vianocne sviatky. Tibor Nestak / www.insport.sk