• Široký sortiment
    • Ziadne

Dobre ceny a rychla dodacia doba

• bezkonkurencne ceny

• Kvalitny tovar, dobre ceny, dostupnost tovaru, rychle dodanie, info o tovare, ...
    • Nenasiel som nic negativne.

SUPER, JEDNOZNACNE ODPORUCAM :-)

• dobrý popis výrobku, prehladnost
    • nevšimla som si

bezproblemový

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• možnosť komunikovať s pracovníkom obchodu
    • Mala som problém vybrať správnu veľkost bežeckej obuvi. Pracovník ochotne a promtne reagoval na moju požiadavku ohľadom upresnenia veľkosti.
    • žiadne som nezistila

obchod vrelo odporúčam