• Kvalita
    • Rychlost
    • Vyborny pristup

Obraz na platno je krasne : )))

Rychlo lacno a spokojno

som veľmi spokojná s týmto obchodom, rýchle spracovanie objednávky, kvôli upresneniu údajov hneď mi volali, poradili a ešte v ten deň odoslali objednávku... s fotohodinami som veľmi spokojná a obdarovaní ešte viac :)

• Kvalita, rychlost vyhotovenia a dodania, cena

• Rýchle doručenie, pri objednávke cez internet mi neprešla zľava ,pri telefonickej reklamácií mi ju okamžite poskytli ,celková spokojnosť

Super stranka super darcek .o) a ludia co to realizuju dakujem .o)

• Tovar bol pripravený na vyzdvihnutie behom dvoch dni od objednania
    • Dostávala som informácie o každom kroku/ v akom stave bola objednávka

• individualny pristup k objednavkam

Excelentny pristup ku zakaznikovi, zial na Slovenku je to este stale ojedinele. Urcite aj v buducnoati vyuzijem Vase sluzby.

• profesionálny prístup

druhý krát bola mnou a dcérou objednávka na tlač a vždy bol problém

Reakcia obchodu imageposter.eu

Dobrý deň pani Katarína, mrzí nás Vaša reakcia. Výhrady, ktoré ste mali s jedným obrazom sme na počkanie do 5 minút odstránili. Druhý obraz bol v poriadku, ako ste aj sama povedala. Avšak ak ste napriek tomu nespokojná s tým jedným obrazom, prosím zastavte sa u nás a radi Vám obraz pretlačíme. Pekný deň želáme.

• Odber priamo na firme, možnosť nahliadnuť na rôzne typy obrazov a príjemné vysvetlenie jednotlivých druhov od Lucie Proksovej, možnosť priamo na mieste obraz ešte vylepšiť pred tlačením.

• pemer cena/vykon

Reakcia obchodu imageposter.eu

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Bežne nemáme problémy s našou externou kuriérskou spoločnosťou ktorá nám rozposiela zásielky ale už sme ich kontaktovali a dali im spätnú väzbu od Vás. Preverovali sme aj dĺžku dodania Vašej zásielky. Vo VOP máme dodanie do 5 pracovných dní odo dňa objednania. Objednávku ste u nás zadali 26.11.2017 o 18:50 a tovar Vám bol doručený 29.11.2017 v poobedňajších hodinách. Dĺžka dodania bola teda 2,5 dňa čo je o polovicu kratší čas ako máme vo VOP. Pekný deň želáme.

• Rýchlosť dodania

• skvelá komunikácia
    • rýchle vybavenie zakázky
    • dobrý pomer cena/kvalita
    • nič mi neprekážalo

Celý proces od zadania objednávky po vytlačenie obrazu na plátno prebehol veľmi rýchlo a bez problémov. Komunikácia bola super - úpravu, ktorá bola potrebná so mnou konzultovali a navrhli možné riešenia.