imageposter.eu

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 100 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 3,4 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod imageposter.eu získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie imageposter.eu

Adka

Pridané: 3. decembra 2016

• Kvalita výrobku je vynikajúca.A veľkov výhodou je že fotografie sa dajú zväčšovat na ovela večšie veľkosti ako obrazy.
  • Slabyny snád len tie ze sa nedajú spravyť aj tie starsie fotografie.

Pretože inde by som fotografiu nevedela vyhotoviť ako obraz.Ostatnym by som tento obchod vrelo odporúčala.

Janbnb

Pridané: 3. decembra 2016

• Obchod uskutočnený k mojej naprostej spokojnosti

Martin Svitek

Pridané: 25. novembra 2016

Obchod super ale donáška službou ktorou ste to poslali bola hrozna.Najprv voalali po 3 dnoch že sme pri tesku a ja om pani vraveli ste že pridete do 17:00 a je 18:30 som kusok od vas privezte to sem.a on že smola prideme v pondelok teda o 3 dni.Ale obraz je super a budem realizovať dalšie objednavky do 10 dni.

Reakcia obchodu imageposter.eu

Ďakujeme Martin za pochvalu:) Čo sa týka donášky - Kuriér pravdepodobne nemal nedobrý deň, bežne funguje táto služba spoľahlivo...v každom prípade dáme kuriérskej službe spätnú väzbu.

Vlado

Pridané: 19. novembra 2016

• Rychlost s kvalitou

Odporucam

hauso

Pridané: 18. novembra 2016

• Kvalitne vyhotovenie a velky vyber rozmerov.

Dobry obchod, kvalitne produkty.

gave

Pridané: 18. novembra 2016

• kvalita, cena , rychlosť
  • nie su

Rychla komunikacia, prehladnosť v objednávke, aby bol tovar vo vybornej kvaliate. Moznosť náhladu napr. fotoplatna...
Velka spokojnoť:)

Mirka

Pridané: 17. novembra 2016

• Akcia, ze ak nakupite u nich nad 18 eur, tak postovne neplatite.
  • Neochota priznat si chybu a napravit ju.

Z mojho posledneho nakupu u nich som velmi rozcarovana. Kedze som si u nich objednala uz viac krat, cakala som kvalitu ako v predchadzajucich objednavkach. Na moje velke sklamanie mi poslali obrazy v zlej kvalite, najma jeden mi poslali uplne tmavy a pritom original fotka bola jasna a v poriadku. Na jednom z obrazov chybal hacik na zavesenie a obrazy zvlastne pachnu, aj ked predtym nikdy nepachli. Pripisujem to tomu, ze sa velmi ponahlali a praca chvatna je malo platna. V nedelu som objednavala, v stredu som to uz mala doma...super rychlost, ale ked chcete kvalitu, trva to isty cas...neviem, ci mali vela zakazok, alebo kde nastal problem, ale s ich vyrobou som nebola spokojna a snazila som sa dopatrat, ako by sa to dalo napravit ( vymenila som si par mejlov s jednou pani z ich spolocnosti, asi manazerkou ). Namiesto aby napravili svoju chybu, rozhodli sa mi vyjst " v ustrety" len v tom, ze mi daju nabuduce zlavu, ktoru si vsak mozu nechat, lebo uz viac krat u nich ziaden obraz neobjednam. A aj mojim znamym porozpravam o svojej negativnej skusenosti.

Reakcia obchodu imageposter.eu

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, mrzí nás vzniknutá situácia. Chceme ju vyriešiť, preto sa s Vami naša kolegynka čoskoro skontaktuje. Podľa našich informácií prebiehala objednávka ako akákoľvek iná zákazka, pričom dbáme na kvalitu výstupu. Takže Vami reklamovaný zápach musíme ešte preveriť, nie je nám totiž známy ich pôvod. A tiež sa vyjadríme k farebnosti fotografie.

Aktualizácia:
Skontrolovali sme Vašu zákazku. Mrzí nás strata dôvery, čo je problém, avšak:
- My v ImagePosteri sme s Vami komunikovali od Vášho prvého emailu/kontaktu.
- Farebnosť/svetlosť: vo Vašom prípade ste zaškrtli počas objednávky možnosť "Foto neupravovať", takže sme fotografiu podľa vašej požiadavky neupravovali.

Reklamácie riešime, nerobíme žiadne obštrukcie a nevyhýbame sa komunikácii. Naopak snažíme sa riešiť reklamácie k spokojnosti našich klientov, ktorých vôbec nie je málo.

Fotograf, QEP

Pridané: 14. novembra 2016

• Kvalita.
  • Neviem.

Doporučujem.

Zuzy :-)

Pridané: 1. novembra 2016

• prehľadný, je tam testovac fotografii
  • neviem o ziadnych

pohodlný nákup s testom fografie, produkt je podla predstáv, páči sa mi to :)

Rastislav Babuša

Pridané: 28. októbra 2016

• Pozornost pri vypisovani udajov. Na zaklade zle uvedeneho cisla zo strany predajcu ma kurier nedokazal zkontaktovat a po silnej detektivke som si na vlastne naklady musel kontaktovat kuriera co sa vlastne stalo. Tovar mi preto bol doruceny neskor ako som potreboval.

Reakcia obchodu imageposter.eu

Dobrý deň p. Babuša, mrzí nás chyba pri doručovaní. Veríme však, že ste s našim produktom boli spokojný. Naša kolegynka sa s Vami ešte skontaktuje a pošle Vám kupón ako ospravedlnenie.