• Riesim hlavne cenu+dopravu a tu v BA je Ikarus v tomto najlepsi. Idelane este nejaka pobocka v Petrzalke ;o)
    • Mohli by zlepsit balenie, zvycajne dostanem len knihu a fakturu.

Mozem len odporucat ;o)

• Malé poštovné
    • Odchytil som aj knihu zdarma :)

Absolútna spokojnosť

• Vyborna cena, slusna a ustretova komunikacia
    • Miesto odberu Ruzinov - trosku pomalsie vybavovanie ale o to ustretovejsie.
    • Jedno velke minus - neda sa (verim ze len zatial) platit kartou.

V obchode nakupujem opakovane, som s nimi viac - menej spokojny, vzdy volim osobny odber, takze nemam skusenosti s dorucovanim. Cena je takmer vzdy najlepsia na trhu, komunikacia na urovni. Celkova spokojnost.

• Zatiaľ nič
    • Neskoré dodanie
    • Zlá komunikácia

Neodporúčam obchod, podľa objednávky expedované malo byť do 3 dní, zvolila som doručenie kuriérom, cena doručenia bola pomaly taká ako za knihu. Ale chcela som knihu ako darček do určitého dňa, tak som cenu neriešila. A obchod som si vybrala, pretože pri objednávke bola expedícia knihy do 3 dní. Ale som skutočne sklamaná, kniha neprišla ani do 7 dní a žiadna reakcia obchodu ( ak opomeniem ich reakciu na môj mail na 3 deň po uskutočnení objednávky, kde mi bolo napísané, že knihu čakajú od dodávateľa a každopádne bude v ten deň expedovaná).
    Som skutočne sklamaná, nakupovala som prvý a po tejto skúsenosti aj posledný raz.

Reakcia obchodu Ikarus.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí, že Vám objednávka nebola včas vyexpedovaná. Samozrejme vždy sa snažíme objednávky expedovať čím skôr a uspokojiť zákazníkov na 101%, ale žiaľ nie vždy je to v našich silách. Môže sa stať, že dodávateľ nedodá tovar načas, nenaskladní tovar od vydavateľa na čas. Stáva sa to síce zriedkavo, ale ovplyvniť to nevieme. Akonáhle však my dostaneme na náš sklad tovar, obratom zákazníkom expedujeme tovar. Môžem Vás uistiť, že určite nenastane žiadne zdržanie tovaru na našom sklade. Budeme však veľmi radi, ak nás budete kontaktovať na [email protected] a radi Vám ako ospravedlnenie pošleme pekné knižky úplne grátis.

S pozdravom a úctou,
    Jozef Beňo,

• ceny
    • prístup
    • komunikácia

Jednoducho skvelé e-kníhkupectvo, kde sa vám skutočne snažia vyjsť v ústrety a dodať knižky čo najskôr. Vždy viete, čo sa s vašou objednávkou deje a ak ju nie je možné dodať - ste informovaný veľmi skoro, na rozdiel od početnej konkurencie.
    Odporúčam.

• dobra cena oproti konkurencnym knihkupectvam
    • vysoka cena prepravy

• Nižšie ceny.

• Osobny priatelsky pristup

Napriek tomu, že objednávka musela byť zrušená zamestnanec obchodu ma včas kontaktoval s ospravedlnením a mal snahu mi pomôcť pri zháňaní titulu, čo si veľmi cením.

• doba doručenia

Reakcia obchodu Ikarus.sk

ďakujeme za Vašu reakciu, mrzí nas, že ste neboli spokojný s dĺžkou dodacej lehoty Vašej objednávky, aj napriek tomu, že sa nejednalo o slovenské knižky a vyexpedovali sme ju na 3 deň po Vami zadanej objednávke, čo bolo ešte o 2 dni skôr, ako deklarovaný čas na našom eshope.

Budeme sa tešiť na ďaľšiu spoluprácu.

s pozdravom,
    Ing. Beňo Jozef,
    Ikarus.sk

• Prijatelné ceny.
    • Uvádza sa tam aj moje tel. číslo, takže som sa za mojej neprítomnosti dohodla priamo z poštárkou. (doručenie priamo do rúk)

Ak ste si našli niečo čo vás oslovilo,neváhajte.

• - nízke ceny
    • - rýchle dodanie tovaru

Hľadala som lacné knihy a Ikarus po porovnaní s ostatnými obchodmi bol najlacnejší. Aj dodanie tovaru bolo rýchle a bez problémov. Ikarus má široký výber kníh rôzneho žánru. Odporúčam každému kto chce mať tovar rýchlo doma.

• - nízke ceny
    • - možnosť osobného odberu v širšom centre BA
    • -menší výber českej beletrie ako u jednej z konkurencií

Odporúčam

• dobrá cena a priehľadnosť tovaru
    • vysoké náklady na prepravu, poštové náklady by mohli byť v rámci akcie niekedy zadarmo, ako to majú iné inter. obchody!

doporučujem nakupovať

• pohodlie pri nakupovaní a dobrí prehlad

DOBRA CENA PREHLADNOST

• skvelý

prehľadný

Rýchle dodanie, príjemné spracovanie a lacné knihy.

• výhodná cena,
    • dobrá dodacia lehota

obchod odporúčam
    výborný výber
    dobré ceny
    dobrá dodacia lehota

• cena, dostupnosť obchodu na osobny odber

dobré ceny
    ochota