• Veľmi rýchle doručenie

• Rychlost komunikacia super

• Všetky chyby hodia na Vás.
    • Neospravedlnia sa za nič.
    • Arogantný prístup zamestnancov voči kupujúcim.

Reakcia obchodu ihrysko.sk

mrzí ma Vaše hodnotenie a veľmi rád by som Vám odpoveďou ukázal, že sa ospravedlniť vieme a robíme tak vždy keď treba.

No prezrel som Vašu objednávku a tu sú údaje, aké máme my:
    - zadali ste objednávku 26. podvečer
    - 27. doobeda sme ju zabalili, na obed odovzdali kuriérovi a menej ako 24 hodín trvalo, kým bola nielen expedovaná, ale bol Vám aj zaslaný email
    - 2.3. sa nám balíček vrátil :( po tom, ako bolo kuriérovi DPD odmietnuté dodanie 28. februára

Ako hľadám, tak hľadám, nevidím na našej strane žiadne chyby. Vy ste nám napísali email (objednávka vtedy už bola odovzdaná prepravcovi), v ktorom ste objednávku zrušili, aby ste ju mali rýchlo, my sme Vám odpísali, že nás to mrzí, pretože sme nielen reagovali bleskovo, ale zároveň musíme platiť prepravu dvakrát (na základe Vami zrušenej objednávky). Prosím, napíšte nám, kde sme sa mali a prečo ospravedlňovať, radi sa zlepšíme.

S pozdravom za iHRYsko

Peter Černák

S nákupom u Vás som bola veľmi spokojná, rýchle jednanie. Veľká spokojnosť!

Ďakujeme :)

Prekvapivo v dnesnej dobe velmi mily pan za pultom.

Reakcia obchodu ihrysko.sk

Pánovi odovzdané a pán potešený :)

• Úžasní zamestnanci all around :)

• obrovský výber rôznych spoločenských hier
    • dlhoročná tradícia v predaji
    • ochotný personál - príjemná komunikácia cez email, radi pomôžu
    • dobré ceny
    • nájdete tu presne to, čo potrebujete
    • web stránka by si zaslúžila modernejší vizuál, hlavne prispôsobenie pre mobilné zariadenia a častejšiu aktualizáciu obsahu

Skvelý obchod, ktorý ponúka naozaj veľmi veľký výber spoločenských hier. Ak hľadáte nejakú zaujímavú hru, tu určite nájdete to čo hľadáte, a ak náhodou nie, verím tomu, že ochotní pracovníci vám radi pomôžu a poradia. Bol to môj prvý nákup, ale určite ani zďaleka posledný.

Reakcia obchodu ihrysko.sk

Veľmi pekne ďakujeme. A aj s kritikou máte pravdu, tento rok dostane iHRYsko nielen nové "šaty", ale aj nejaké tie funkcionality.

• Milý personál, som milo prekvapená ochotou, správaním. Super obchod

• Okamzita mailova odpoved na objednavku
    • Rychle dorucenie
    • Pestry vyber tovaru
    • Hladali sme 3D puzzle, su to velmi dobre skladacky pre deti a tu sme nasli Bratislavsky hrad, ktory sa nam zapacil

Vsetko o.k.

• Tovar mi bol expedovany hneď po uskutočnení objednávky,vôbec nečakali na zaplatenie

Bez problemov.

• Dobrá cena
    • Veľký výber noviniek
    • Málo kamenných predajní.

• Sú skvel

• Výhodné ceny

Veľká spokojnosť, doručenie ešte rýchlejšie než som čakala.

• Som spokojná a dúfam, že čoskoro dostanem objednanú hračku.

• Vynikajúci personál

Neviem, či je to na zverejnenie, ale tovar som si objednal na faktúru. Na konci faktúry bolo poďakovanie spoločnosti IHRYSKO za "moju dôveru". Čo ma prekvapilo, bola "ich dôvera voči mne", aj keď to bol len môj prvý nákup. Pretože splatnosť faktúry bola až nejaký čas po prijatí tovaru. Klobúk dole, vysoká dôvera. Želám veľa dobrých zákazníkov.

• Veľmi zdvorilý a pro-zákaznícky orientovaný personál. Celá táto oblasť (obchod a predaj) na Slovensku by sa mala čo učiť.

• Uroven obsluhy
    • Parkovanie

• velmi dobry osobny pristup s poradenstvom, tento obchod mam naozaj rada, vzdy som tam dobre kupila