• Tovar bol expresné doručený, aj keď bol zaplatený prevodom.Maximálne spokojná

Predajňa a herňa je super! Odporúčam vidieť.

• široký sortiment, prehľadnosť

príjemná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky

Príjemný personál, ochotný poradiť s výberom hier.

• aj keď som platil bankovým prevodom tovar bol poslaný ešte v ten deň

• Rychle dorucenie

Super obchod, super obsluha, vysoko pozitivne hodnotenie.....

• veľmi promptný

• Vyber hier
    • Komunikacia
    • Dostupnost hier k okamzitemu odberu
    • Niektore polozky za vyssie ceny nez konkurencia

V ihrysku sa stavim pomerne casto, vzdy ked si chcem urobit radost (alebo niekomu). Zamestnanci su prijemni, vedia poradit. S objednavkami som zatial nemal problem, pride upozornenie na dostupnost tovaru.
    Parkovanie pri obchode je riesene dostatocne, na vyzdvihnutie 30min uplne staci a aspon nevyberam kopec dalsich hier :)

vždy spokojna :)

Velmi promptne vybavenie objednavky, rychle dorucenie tovaru. Odporucam. Velka spokojnost.

Sú ochotní, ústretoví a majú záujem o zákazníka, ochotu poradiť . . . Bola som spokojá

• Skvelé, maximálne rýchle, ďakujem, odporúčam

Výborná komunikácia zo strany obchodu, v momente ako vedeli, že časť objednávky nebude dostupná hneď alebo v najbližšej dobe, som bol kontaktovaný (emailom aj telefonicky) a dohodli sme sa na ďalšom postupe.

s obchodom som spokojna na 100%,dobra komunikacia,rychle dodanie tovaru,urcite odporucam,dakujem

• zrusil som, lebo som nemohol cakat na dodanie, ale pomohli mi vybrat nahradu, super, vyznaju sa

personal v predajni vam ochotne pomoze vybrat po com tuzite

• Veľmi rýchle doručenie

• Rychlost komunikacia super

• Všetky chyby hodia na Vás.
    • Neospravedlnia sa za nič.
    • Arogantný prístup zamestnancov voči kupujúcim.

Reakcia obchodu ihrysko.sk

mrzí ma Vaše hodnotenie a veľmi rád by som Vám odpoveďou ukázal, že sa ospravedlniť vieme a robíme tak vždy keď treba.

No prezrel som Vašu objednávku a tu sú údaje, aké máme my:
    - zadali ste objednávku 26. podvečer
    - 27. doobeda sme ju zabalili, na obed odovzdali kuriérovi a menej ako 24 hodín trvalo, kým bola nielen expedovaná, ale bol Vám aj zaslaný email
    - 2.3. sa nám balíček vrátil :( po tom, ako bolo kuriérovi DPD odmietnuté dodanie 28. februára

Ako hľadám, tak hľadám, nevidím na našej strane žiadne chyby. Vy ste nám napísali email (objednávka vtedy už bola odovzdaná prepravcovi), v ktorom ste objednávku zrušili, aby ste ju mali rýchlo, my sme Vám odpísali, že nás to mrzí, pretože sme nielen reagovali bleskovo, ale zároveň musíme platiť prepravu dvakrát (na základe Vami zrušenej objednávky). Prosím, napíšte nám, kde sme sa mali a prečo ospravedlňovať, radi sa zlepšíme.

S pozdravom za iHRYsko

Peter Černák

S nákupom u Vás som bola veľmi spokojná, rýchle jednanie. Veľká spokojnosť!

Reakcia obchodu ihrysko.sk

Ďakujeme :)