výhoda je v tom ako rychlo a presne bola dodaná , kvalitné

• nemali označený aktuálny stav tovaru

• Jediná nevýhoda bola, že tovar mal vyššiu cenu

Výborná komunikácia, tovar bol doručený do termínu, aký som potrebovala.

ok , fajn

super som spokojný odporučam

• 11 dni od objednavky nemam ani tovar, ani ma nekontaktoval obchod s nejakou informaciou. Nestihla som tak obdrzat tovar vcas na narodeniny dietata.

• rychlosť dodania
    • bez zbytočných prieťahov

• Rýchle dodanie tovaru

tovar ani po 8 dňoch nedorazil, objednávku som zrušila.

• Po 2 tyzdnoch mi 4 dni pred Vianocami zrusili pbjednavku. Nikdy viac tento obchod

Nikdy viac. Nespolahlivy a neschopny.

Tovar bol doručený do 3 dní do pobočky zásielkovne. Negatívne skúsenosti s obchodom nemám.

Tovar mi bol doručený ,ale poškodený a doteraz nebola reklamácia vybavená.Telefony nikto neberie

Obchod mi zrušil objednávku s odôvodnením že tovar nie je dostupný, pričom na stránke bol uvedený tovar s označením "skladom".

Načo mate na strankach tovar ktory nemáte!!!!!!! A ešte k tomu dosť neskoro reagujete spatne že tovar nemáte!!!!!!!!

Obchod má dobré ceny, no vybavenie trvá neskutočne dlho ja čakám už viac ako mesiac od objednávky, tovar nemali skladom, čakali na naskladnenie čo malo trvať cca 10 dní a je z toho viac ako mesiac, dúfam že mi to príde :)

Ak si objednáte tovar v piatok ráno /napr.07:12/ bude tento odoslaný klientovi v utorok poobede cca14:30 po mailovom upozornení. Aby toho nebolo málo, asi o 14:35 Vám zavolá podráždený asi zamestnanec, že rýchlejšie to v 21.storočí nie je možné a ak sa Vám nepáči, tak si tovar objednajte inde.

Objednaval som tovar o ktorom som vedel ze uz sa to vpodtate nikde nepredava, lebo sa asi prestal vyrabat. Kedze v tomto obchode bol akoze na sklade tak som ho objednal, ale po par dnoch sa mi ozvali ze tovar nemaju...

dobrý kontakt i komunikácia

Po 14 dňoch som sa nedozvedel či tovar pošlú alebo nie. Totálna ignorácia zákazníka. Nejaká odpoveď cez mail? zabudnite. Neviem o čo im ide ale sú to.... ignoranti. Už s princípu by som si od nich nič neobjednal ani 1kg zlata za 1 českú kačku... zmrdi

• Moja objednávka bola vybavená k mojej spokojnosti.
    • K objednanému ventilátoru nebol priložený návod v češtine.