• Promptne dorucenie

• Dobré ceny

Objednaný tovar (jedálenské stoličky) v zľave. Každá stolička mala však menšie aj väčšie odery, škoda, že nikde nebolo uvedené, že ide o čiastočne poškodený tovar a kvôli tomu bola zľava. Keďže sme nechceli opäť tovar posielať a znova naň čakať, stoličky sme si svojpomocne opravili.

• našli sme to, čo sme potrebovali :)
    • akciové ceny
    • slabá informovanosť o stave objednávky, tovaru

Na email odpísali, vybavili, čo sme potrebovali. Komunikácia v českom jazyku. Dĺžka dodania cca. 2 týždne (aj keď to mali skladom).

• rychly dovoz, nabytok v poriadku

• rychle spracovanie objednavky, yrchle dodanie

• krátka doba dodania

• Milý prístup

Polica je super, velmi vela úložného priestoru, farba taktiež sedí . Jediná nevýhoda je, že manuál na montovanie bol neprehladný a nedodali šroby na nožičky police.

• rýchlosť vybavenia

veľmi sme boli spokojní, s termínom dodania a s kvalitou výrobku, uvažujeme aj ďalšej objednávke

• Objednaná skriňa došla do 7 dní
    • Vyborna komunikacia s e-shopom....do pár hodin odpoved na moj mail
    • Skriňa je pekná,vsetko by bolo v poriadku, akurát jeden vyfrezovany otvor na osadenie pántu nebol dostatočne hlboký,pánt sa nedal namontovať na dvierka.Museli sme ručne vyhĺbiť otvor,aby sa dal pánt namontovať.

E-shop odporúčam, akurát kvalita tovaru asi nebude na najvyššej úrovni,súdiac aj podľa ostatných komentárov.

Vyhoda je že tovar pride,nevyhoda že u tovaru nie je presny popis .Kupila som skrinu ,ale to o ničom zadná časť len papier a to v popise nebolo.Ja viem že obchod za výrobcu nemôže.

Tovar dodaný zaprášený, poškriabaný - Stolička VISI modrá K42, dokonca bez zasliepiek na nožičky, hrôza.

dobra kvalita vyrobku

Keďže v dnešnej dobe je nie celkom reálne aby sa zabalená skriňa odbalila v aute kuriéra , tak sme počas skladania našli pár škrabancov na skrini /nie je toho veľa ale predsa/ , inak termín dodávky a vybavenie objednávky boli bez problémové

• Rychlost

• nízka cena
    • tovar chránený len tenkým igelitom, prisli dobité hrany
    • také poličky je hanba predávať. Odfrézovaný papier so všetkou špinou, plastové konzoly, nechala som si to, lebo na WC mi to stačí, ale nič to neudrží a police prišli obité.

Rýchly, spoľahlivý.
    Tovar dodaný do niekoľkých dní.
    Doporučujem.

rychle vybavenie,dobra cena,prijemny kurier.odporucam