priaznivé ceny
    prehľadnosť stránky

• neskoré dodanie tovaru a vôbec nekomunikovali, že nepríde.

• Tovar som mala moznost zakupit v akciovej cene a kurier bol ochotny priviest ho na inu adresu, aku som povodne zadavala. Super!

• dobré ceny
    • veľký výber
    • kvalitné výrobky

• Pomerne rýchle a bezproblémové vybavenie objednávky.
    • Tovar ktorý som dostal bol poškodený a kvalita katastrofálna. Šuflíky boli dodané rozpadnuté tak, že jednotlivé segmenty, ktoré mali držať obvodovej páske, boli od seba uplne oddelené . Nedali sa vôbec poskladať. Musel som si vyrobit pomocné L-konzolky, ktorými som to nakoniec spojil. Lepidlo v sáčku je ako zlý sen... Neviem ci sa niekto zamýšľal ako sa to z toho dá dávkovať tak, aby človek nemal lepidlo po celých rukách. A to nehovorím o tom, ze bolo prilepené o sačok so skrutkami a ked som ho chcel oddelit, cele sa roztrhlo. Dve dosky mali odlupenu dyhu. Proste co sa tyka kvality, tento výrobok nestojí ani za fajku dymu.

• rýchlosť, serióznosť

• Rychle doručenie
    • Skrinka bola slabo zabalena - krabica bola len z 3 stran, z jednej (najsirsej) strany bola len folia, kvôli čomu bola trochu poškriabana, nastastie je ta doska pri stene, takze to nevidno. (Neviem, či šetria na papieri.... A šofér to mal v aute prave tou najjemnejsou stranou, kedze nebolo oznacenie ,,krehke" ,ani smer ulozenia)

S tovarom aj dodacími podmienkami som bola veľmi spokojná. Postele sa ľahko montovali a sú fajn.

Tovar prišiel poškodený !!!! Bočná doska aj dvere skrine boli odrane ! Tovar nezodpovedal cene !!!

• Veľmi rýchle dodanie.

• Cena bola najlepšia na trhu
    • Nechxem velmi preháňať ale vyrobok je. nepresny a keby som neni zrucny clovek tak to aj vratim. Boli tam opravy na otvore na spajanie drevenym kolikom a cele ste to zaliali aj s ďalšou dierov na skrutku. Musel som vyvrtavat a potom znovu lepit. Trosku odštiepene na rohu prac.dosky, prasknuta stena šupliku. Ešte ze je to masiv a dalo sa to v pohode zalepit,vybrusit...

Prišiel len vo štvrtok takže ho ešte nemám zložený

• rýchle

• V krátkom termíne sme obdržali presne to, čo sme si objednali.

• Rýchly a spoľahlivý

Tovar nebol dodaný komplet, ale po upozornení boli následne dodané všetky kusy.

objednávala som prvý krat a zatial som spokojná

velmi kratka dodacia lehota

• Tovar mi mal byt doruceny do 5 dni. Cakam uz 8 dni a stale nic nechodi.

• rýchle dodanie. tovar bol nepoškodený, funkčný
    • zatiaľ nič

serióznosť, rýchle dodanie