Ďalšia kocka s ktorou sa dá točiť len veľmi opatrne aby sa vám nerozhodla v rukách. O nejakej zábave nemôže byť ani reči v tomto prípade.prvy a posledný krát som u vas nakupoval

• Neviem kde bola chyba ..nechcelo mi zobrat platbu cez Go-pay..tak preto som objednavku zrusila…slo to z ceska a pritom je to stranka sk…

• Kurier nebol ochotny mi balik priniest o pol tretej nakolko som bolav praci dva dni mi tvrdil ze sa to neda a balik mi nedoruci tym padom ho vrati naspet! Mal to byt darcek no bohužial len sklamanie.

• Rychle dodanie objednavky
    • Za lacnymi produktami sa skryvaju vysoke priplatky za dodanie, za platbu atd

Som spokojna s dodanim, ale nemam rada obchody ktore zavadzaju nizkymi cenami, len aby mi potom na checkoute oznamili ze aj tak zaplatim 6€ viacej (co je pri 8€ produkte trochu smiesne)

Reakcia obchodu i-darcek.sk

odosielame z ČR a je možné, že sa Vám preto ceny dopravy javia vysoké. Musíme sa ale ohradiť proti tomu, že by sme ceny dopravy oznamovali nejako nečakane a chceli zákazníkov zavádzať. Dopravu a spôsob platby s uvedenými cenami je nutné si vyberať ešte pred vyplnením osobných údajov, zhrnutím objednávky, potvrdením „Obchodných podmienok“ a jej odoslaním. Zvolila ste dopravu na Zásielkovňu a platbu on-line, preto ste bola po odoslaní objednávky presmerovaná na prevedenie platby, kde bola tiež vidieť celková suma. Ceny dopravy a platby máme zverejnené aj v hornej záložke INFORMÁCIE, pod „Doprava a spôsob platby“. Dávame preto zákazníkom možnosť sa rozhodnúť. Aj vy ste sa pre objednanie dobrovoľne rozhodla a o cenách sme vás vopred v krokoch procesu objednávky informovali. Preto nás vaša negatívna recenzia mrzí.

I-darcek.sk

Hrncek s menom mi prišiel miesto mužského mena so ženským... malo to byt na Valentína, nedorazilo včas a aj to nesprávne vyhotovené.. Ani som nedostala ospravedlnenie od nich.

Reakcia obchodu i-darcek.sk

prekontrolovali sme vašu sťažnosť. U nás ste žiadny hrnček s menom neobjednala. Evidujeme u nás na vaše meno dve objednávky. V objednávke číslo 20456980, na ktorú píšete túto recenziu, ste objednala hrnček automechanik s nápisom NAJLEPŠÍ AUTOMECHANIK a ten Vám bol aj odoslaný. Podľa údajov od dopravcu, bol vyzdvihnutý 12.02.2021, teda pred Valentínom a včas. V tej druhej, ku ktorej táto recenzia nepatrí a je staršieho dáta, ale pre poriadok sme ju tiež skontrolovali, ste mala hrnček motorkár s nápisom TY SI NAJLEPŠÍ (ten bol vyzdvihnutý 04.02.2021). Prosíme preto o kontrolu a prípadné prehodnotenie recenzie nášho e-shopu. Naozaj si nie sme vedomí, že sme niečo poslali zle.

I-darcek.sk

• Úplne zlý zvlhčovač žiadny návod a po dvoch dňoch my buchol voda sa dostala všade a umelina ktorá nedrzala

Objednal som si jeden druh hrnčeka, no z obchodu mi napísali, že to bol ten, ktorý mi poslali. Ak som im napísal, že ho chcem vymeniť, tak mi odpísali že je to čo som chcel, a tým je to z ich strany uzavreté . A viac sa so mnou nebavili.

Reakcia obchodu i-darcek.sk

je smutné, že ste vašu chybu pri objednaní previedol na neodporučenie nášho obchodu, spoločne s nepresným vysvetlením celej záležitosti. Preto musíme reagovať.
    V piatok 8.3.2019 neskoro večer ste u nás objednal Magický hrnček tvar srdca - ĽÚBIM ŤA https://1648029798.eshop-rychlo.sk/Magicky-hrncek-tvar-srdca-LUBIM-TA-d1498.htm. Do e-mailu vám prišlo ešte v piatok večer automatické potvrdenie objednávky, v ktorej bol u produktu aj obrázok objednaného hrnčeka, ktorý zodpovedal vyššie uvedenému hrnčeku (biely hrnček vo tvare srdca, posiaty červenými srdiečkami). Už tu bolo možné z obrázku zistiť, že ste zrejme omylom objednal niečo iné. My sme to ale nemohli vedieť. Objednaný hrnček sme vám preto poslali hneď v pondelok.
    Bohužiaľ 15.3. sme od Vás obdŕžali e-mail s tým, že dodaný hrnček nezodpovedá vašej objednávke, že na obrázku bol hrnček červenej farby s uškom vo tvare srdca. A že keď sme ten hrnček nemali, iný sme vám posielať nemali. Tiež že chcete vedieť, ako dáme celú vec teraz do poriadku atd. Jednoducho ste nám jasne napísal, že sme urobili chybu a máme ju súrne napraviť.
    Obratom sme Vám odpovedali, že nás uvedená situácia mrzí, ale hrnček červenej farby s uškom vo tvare srdca ste u nás naozaj neobjednal. Dokladovali sme to aj vašou objednávkou, ktorú sme priložili v prílohe poslanej odpovedi.
    Na tento e-mail ste nám už nereagoval, preto sme brali celú situáciu za vysvetlenú. Ďalší e-mail s tým, že chcete chybne objednaný hrnček vymeniť a ako by to bolo možné, ste neposlal. Preto to bolo skôr tak, že ste sa s nami nebavil už vy.

• rychle dorucenie
    • otravny mail po nakupe akejkolvek malickosti

• Dlha doba dodania, tovar neodpoveda mojim predstavam. Kamen- skrysa na kluc je velmi maly, klasicky kluc sa tam nezmesti.Zbytocne vyhodene peniaze. V ponuke ale neboli uvedene rozmery takze som naletel.

• Nefunkčný tovar.
    • vysoke postovne, ziarovka bola nefunkcna, , nereklamovala som, ale dala ju opravit elektrikarovi, aby mi nevznikali dalsie naklady a starosti

Tovar bol poškodení

• Dosť som bol sklamaný
    • Bol mi doručený iný tovar ako som si objednal

Reakcia obchodu i-darcek.sk

Vaše hodnotenie nás mrzí a nevieme, kde je chyba. V sklade nám sdelili, že odosielali 2ks Sprchová hlavica s LED podsvietením, ktoré ste si objednal. Aj v e-mailoch nemáme od Vás žiadnu zprávu, že Vám došlo niečo iné. V každom e-mailovou potvrdení prosíme o informáciu, či Vám tovar došiel v poriadku.
    Ak je to možné, prosíme o kontaktovanie na [email protected], čo iné Vám došlo, aby sme mohli všetko riešiť k Vašej spokojnosti.

I-darcek.sk

• produkt v realite vypadal vizualne ovela horsie ako podla popisu v obchode a obrazke

• Žiadne, tovar som prevzal v poškodenej krabici, nebol slovenský navod
    • Komunikacia

Neodporúčam

Dobrý deň,.
    Váš e-mail ohľadom nespokojnosti s prepravnou krabicou sme obdržali 14.4.2015 11:19 a odpovedali sme Vám hneď 14.4.2015 15:32 s tým, že sa jedná o prepravnú krabicu a tovar je zabalený ešte v jednej originálnej krabici vo vnútri. Bohužiaľ ste nám na náš e-mail nereagoval. Nerozumieme mínusu ohľadom komunikácie. No informáciu, že krabica je poškodená, sme od Vás neobdržali.