• Na internete majú, že dodajú tovar do 3 dní a pritom po objednaní napíšu, že ľutujú ale tovar nie je na sklade a máme si ho objednať v Prievidzi. Tam je dodacia lehota 1 mesiac. Zavádzajú zákazníka.

• Na stránke majú zverejnený tovar ktorý už nevedia zabezpečiť od dodávateľa.

Odpísali mi len toľko že tovar už nevedia zabezpečiť, žiadna snaha o ponúknutie iného tovaru alebo pomocou s výberom.

• Neaktualizovaná stránka

Na stránke dodacia lehota 2-3 dni. Po telefonickom preverení som zistil, že dodanie bude trvať vyše mesiaca a tiež, že kosačky Husqvarna neposielajú kuriérom.

Objednal som si reťazovú pílu cez internet za 439€. Zavolali mi, že už ju nemajú za tú cenu, ale za 499€. Myslím, že cena, ktorú majú uvedenú v eshope je závazná.

• zatial neviem

• - prehľadné web-stránky
    • - výhodná cenová ponuka
    • - dlhá dodacia lehota
    • - otrasná kuriérska služba Geis
    • - obchod by mal mať informáciu, kedy bola zásielka doručená zákazníkovi
    • - veľmi zlá komunikácia a logistika

- daný produkt nebol dostupný vo vicerých obchodoch
    - cenovo bol najvýhodnejší

- otrasný a dlhý čas doručenia firmou GEIS

- Neodporúčam tento obchod, pokiaľ nezmenia doručovaciu spoločnosť GEIS !!!!!

• lakanie na dobrú cenu
    • nevedia, čo majú skladom,zlé ceny na nete
    • tovar označený skladom nie je skladom
    • vedia objednať,ale drahšie ako cena na nete

potvrdia objednávku, ale nič sa nedeje
    ked zavolate, tak o nej nič nevedia
    tovar nemajú, aj ked je akože skladom
    vedia objednať, ale drahšie ako cena na nete

• - obchod vôbec nekomunikuje
    • - neodpovedá ani na urgencie

Obchod hneď po objednaní poslal automatický mail o objednávke a odvtedy je absolútne ticho ani termín dodávky ani oznámenie, že to nemajú, vôbec nič. Poslal som dve urgencie, ale bez akejkoľvek odozvy. Vyzerá to, že tento obchod vôbec nefunguje. Rozhodne sa ho vyvarujte

• Nedodava objednany tovar a nekomunikuje.

Objednal som si tovar, prislo mi automaticke potvrdenie zo systemu a dalej uz nic - obchod na mna z vysoka kaslal.

• Zasílá jiné zboží a nekomunikuje se zákazníkem, telefony nezveda!!!

Není co dodat, takovéhle obchody uz se dlouho neudrží

• - rýchla ponuka: jedna z prvých stránok na internete po zadaní hľadaného tovaru
    • - dlhá dodacia lehota: objednané 26.6., do 11.7. žiadne potvrdenie objednávky ani oznam o termíne dodania, došlo len potvrdenie prijatia objednávky do systému
    • - chýba komunikácia so zákazníkom (hlavne ak napíšu, že ma budú kontaktovať v dohľadnej dobe)

Neviem, či mám odporúčať. Z jednej negatívnej skúsenosti neviem ohodnotiť kvalitu tohto e-shopu. Ale nemám z toho dobrý pocit. Podľa obchodných podmienok doba dodania 2-7 dni, po dvoch týždňoch nebola potvrdená objednávka ani zaslaný žiadny oznam o nedostupnosti ani nič podobné.

• Po objednávke mi neprišla zo strany e-shopu žiadna odpoveď a samozrejme ani tovar.