• Objednávku zrušil obchod, pretože knihu nemali, napriek tomu ju ponúkali.

• Zbytočne veľké balenie
    • Smeti v balíku

Reakcia obchodu Hrebenda

...kniha samotná vážila 2kg. Máme skúsenosti s prepravou a manipuláciou s knihami v balíkoch.
    Zákazník má dostať od nás tovar nepoškodený a teda volíme primerané veľkosti krabice.
    Smeti nebalíme, sme hrdí na to že recyklujeme a na balenie používame už použité výplne.
    ...dodanie tovaru za dva dni a v bezchybnom stave - to naozaj takého kníhkupca treba zrušiť.

• natahovali cas
    • ine predajne vedia ihned ze nieco nemaju
    • trvalo im tyzden kym zistili ze kniha neni
    • spekulativne ceny na roznych weboch

ako jedina predajna knih sa tvarila ze ma “posledny kus” na sklade. po tyzdni zistili ze kus nemaju. samozrejme islo o skladove zasoby ich dodavatela od ktoreho to vsetci beru. len tento predajca ma natahoval tyzden kym napisal ze kniha uz neni. cize to nebola ich skladova informacia :(
    PS: nechapem preco ma viac webov a tam rozne ceny. co je to za spekulanta?? takto sklamat par dni pred vianocami. HANBA

Reakcia obchodu Hrebenda

Pán Peter som veľmi rád, že ste podrobne vysvetlil svoje...teraz ja, obvykle príjmem kritiku s pokorou a snahou sa poučiť. Len vy sám viete čo Vás viedlo si objednať knihu cez eshop -v nedeľu pred polnocou v čase, keď žiadny eshop už pomaly NEGARANTOVAL dodanie do Vianoc!!! Pri knihe bolo ako ste správne uviedol POSLEDNÝ KUS - negarantujeme dodanie. Ja ako kníhkupec a predajca som vám na tretí deň napísal, že kniha sa nenašla. V našich zemepisných šírkach týždeň trvá 7 dní...Chápem vašu frustráciu, keď ste si u nás už zúfalo pár dní pred Vianocami chcel zabezpečiť možno veľmi dlho sľubovaný darček. Aby ste sa vyhol sklamaniu, mal by ste v mieste svojho bydliska v Novej Bani navštíviť svoje kníhkupectvo a urobiť tržbu v mieste kde žijete.
    Prajem vám do nového roku 2020 všetko dobré, veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody.
    P.S. Nie je špekulant ten čo objednáva na ženské meno?(a je chlap), používa spammovú adresu?

Nechapem co moze trvat jednemu obchodu odoslat zasielku do jedneho, dvoch dni.
    Ja som objednal knihu na narodeniny v piatok, tyzden vpred v piatok.
    Az o tyzden (v den narodenin) mi prislo ze bola zadielka odoslana..
    Neverim ze maju take mnozstvo objednavoj ze sa ti neda skor vybavit.
    Uz nikdy vuac odtial nic neobjednam.
    Inak je Utorok uz 10 pracovny den od objednania a kniha stale nedorazila!!

Reakcia obchodu Hrebenda

Dobrý deň, mrzí ma že zásielka prišla neskôr. Čo to spôsobilo? Objednávka vytvorená v piatok poobede...výber najlacnejšej dopravy, kde upozorňujeme, že trvá niekedy až 5 dní a ešte štátny sviatok
    v strede týždňa. Každá drobnosť posúva dodanie. Inak, máme funkčný mail aj telefón... Tovar sme odoslali na 4 pracovný deň(ako píšeme v popise dodania). Doprava je voľba zákazníka.

• Som nespokojna. Svojvolne mi zmenili zasielkovnu a aj tak mi do dnes neprisla informacia ze mam tovar pripraveny k vyzdvihnutiu.

• tovar uvedený ako na sklade, nenašli

Je mi ľúto, ale po tejto skúsenosti, ja osobne obchod odporučiť nemôžem.

Reakcia obchodu Hrebenda

ďakujeme za názor, tovar bol avizovaný ako "posledný kus" a stalo sa :) ...občas tak hľadám okuliare, napriek tomu Vám prajeme všetko dobré do Nového roku 2016 .

nie som spokojná

Reakcia obchodu Hrebenda

Dobrý deň, tomu verím. Žiaľ, keď sa niečo vypredá, tak už nie je.Keby som pekár, tak do rána napečiem. Knihu však vydať neviem...

Tovar som si objednal pred 11 dnami a do teraz ma mi nik z obchodu neinformoval o objednanom tovare. Ci ho vobec maju ani nemam tusenia.

• Neviem

Dobrý večer, ďakujeme.

• Nekomunikuje, tovar nemam, informaciu tiez nie

• Obchod neinformuje, že tovar nemá na sklade, neboli dodané všetky objednané tituly - objednala by som si za ne náhradu.

Reakcia obchodu Hrebenda

Ďakujeme za podnet, pri väčšom množstve kníh v jednej objednávke sa môže stať, že sa tovar vypredá. Tu išlo o staršiu knižku(asi z roku 2008) - jednu položku. Že sme Vás dopredu o tom neupozornili sa ospravedlňujeme.

• nedodal tovar za 10 dni

• Prehľadné stránky
    • Komunikácia zo zákazníkom.
    • Tovar prezentovaný ako dostupný a v skutočnosti nie je na sklade.

Ak narazíte na titul ktorý nie je na iných eshopoch a nechcete čakať vyhnite sa tejto stránke.
    Tovar objednaný a na stránke prezentovaný z dodaním do 7 dní je zrazu nedostupný informácia sa na stránke objavila dodatočne.
    Zo strany obchodu mi po desiatich dňoch prišli len správy na ohodnotenie obchodu.
    Nech sa páči, ruším objednávku.

Reakcia obchodu Hrebenda

... čas sviatkov, čas zhonu a stresu. Všetko je v poriadku a zákazník má tovar na ceste. Čo sľúbime na 99% splníme a keď to splniť neviem povieme. Chýbajúca komunikácia skončila v aktívnom spamme. Všetko dobré naším zákazníkom, príjemné chvíle s knihou. Šúth Hrebenda.sk

• Objednal som viac ako pred desiatimi dňami, objednávka bola potvrdená, tovar som nedostal, žiadne informácie o stave transakcie nemám.

Možno pošlú, možno nie.

Reakcia obchodu Hrebenda

...pri tovare je napísané "Vychádza: 29.08.2013 " Viac komentovať nebudem...dnes je 7.6.2013

• Neodpovedanie na e-maily, nedoručenie zaplateného tovaru

• vobec nemam spravy o zasielke

Som velmi nespokojny. Chyba komunikacia zo strany obhodu. Objednal som knihu pred 10 dnami, na stranke bol uvedeny cas odoslania na 3 dni. Preslo uz 10 dni, objednavka stale nebola poslana a zo strany obhodu nedostal som ziadnu informaciu kedy mozem ocakavat dorucenie, preco tak dlho to trva a ci objednavka vobec bude dorucena. Dost neprofesionalne.

Som maximalne nespokojna s vasim obchodom,pretoze sa Vam snazim dovolat uz nejaky ten den a nikto sa mi nehlasi,pisem Vam maily,lebo chcem vediet v akom stave je moja objednavka a nic.Vobec sa mi to nepaci a nemam rada,taketo veci.Bola by som vam vdacna za nejake konkretne informacie,inak objednavku rusim pripadne neprevezmem.Dakujem

Reakcia obchodu Hrebenda

Pekný deň. Som úprimné zmätený touto reakciou zákazníčky, ktorej bolo za túto krátku dobu odoslaných 7 mailov. Viac neuvediem kým sa mi neozve alebo neodpovie na mail. Sme ľudia a máme pracovnú dobu. Každý sa ku nám dovolá počas pracovnej doby...ďakujem.

• Zatial som nedostala vyrozumenie, v akom stave je moja zasielka. Vzhladom na dorucenie dotazniku som kontrolovala aj jej pripadne ulozenie na poste (tam nie je). Nemam ziadne informacie o nej a pretom sa mi tazko vyplnal tento dotaznik, aj ked nechcem hodnotit dopredu negativne, ked zatial ide o moju prvu skuswnost s vasim obchodom.

Prvý pokus, prvý neúspech. To znamená aj posledný pokus a posledný neúspech...

Reakcia obchodu Hrebenda

...kto robí, robí aj chyby. Komunikácia bola z našej strany výborná, nakoľko sme pri zistení, že nevieme dodať tovar informovali zákazníka o priamom predajcovi aj s kontaktom...dalo sa urobiť viac?