Kočík bol doručený v kartónovej krabici, len tak nahádzaný, nie v originálnom balení.

• Chybné ceny

• Majú široký sortiment
    • Nad určitú sumu doprava zadarmo
    • Dĺžka dodanie

Neodporúčam len kvôli tomu, že dostupnosť tovaru píšu 5-10 dní, po 10 dní tovar ešte nedorazil, a okrem toho,že objednávka sa vybavuje, nemám info o tom, v akom najnovšom stave je tá objednávka ...

• Žiadne komunikácia v akom stave je moja objednávka

Pri objednavke kociek som sa pytala, ci su z dreva a bolo mi povedane, ze su. Bohuzial je to karton a nie su velmi kvalitne vyrobene. Na krabici je uvedene, ze su z kartonu, tak by nemal byt problem zakaznikovi potvrdit material.

Vsetky tri nafukovacky co som objednala boli poskodene.

Reakcia obchodu Hravo.sk

Milá Ninka, veľmi nás prekvapilo Vaše hodnotenie,nakoľko do dnešného dňa sme neboli informovaný z Vašej strany o tom, že ste mali poškodenú zásielku a zrazu len sem dáte, že ste mali tovar poškodený. Od nás išiel tovar v 100% stave a všetko bolo starostlivo zabalené v krabici. Nie sme jasnovidci, aby sme vedeli, že sa niečo počas doručenia a prevoze tovaru stalo. Tovar ste si objednala 25.3. a 26.3. hneď na druhý deň Vám bola zásielka odoslaná a do dnešného dňa ste nás nekontaktovala, tak mi príde trocha nefér z Vašej strany nás takto verejne potupiť a uškodiť nám. Aj napriek tomu ďakujeme :)

• Komunikacia s obchodom hrozna

Tovar dorazil v poriadku,ale obchod komunikoval hrozne,ked som mala otazku navyse,odpovedali v style ze otravujem...

Reakcia obchodu Hravo.sk

Sme nesmierne sklamaní z Vášho hodnotenia ako môžete takéto niečo napísať nikdy nás nijaký zákazník neotravuje a vždy má zodpovedané všetky otázky.Každý jeden zákazník po vytvorení objednávky dostáva na mail potvrdenie a vzápätí je aj informovaný kedy budeme tovar odosielať, pekne sme Vás poprosili aby ste si pozreli Spam nakoľko niektoré maily končia tam,vy ste ho nenašla tak sme Vám opäť písali kedy bude tovar naskladnený a aj odoslaný. Ale aj tak ďakujeme za hodnotenie.

• Hracky ktore som obdrazala su otrasnej kvality a vyska ceny nezodpoveda ich strasnej kvalite. Absolutna nespokojnost. Kosacka koliesko vraj pri dotyku s povrchom vydava zvuk, ale je nutne na neho tlacit, co je dost obtiazne aj pre dospeleho. Otrasna hracka pre deti. A Crayola tvoriva sada, tie peciatky su z gumy. Produkty maju absolutne nedostatocny popis

Reakcia obchodu Hravo.sk

Milá Renatka. Ak ste nebola s produktami spokojná,nechápem prečo ste nám ich nevrátili v zákonom stanovenej 14 dňovej lehote. Táto stránka slúži na to, aby ste tu hodnotili nás ako predajcov, kvalitu komunikácie, dopravy a nie výrobky...na to chodí hodnotenie osobitne. Majte na mysli, že my nie sme výrobcovia. Jediné, čo nám môžte vytknúť sú popisy, ale aj tie sú z môjho pohľadu v poriadku, nakoľko všetko, čo tam má byť tam je.Denne predávame
    množstvo týchto výrobkov a nebola doteraz jedna takáto reakcia na ne. Aj napriek tomuto Vášmu postoju a hodnoteniu Vám ďakujeme za nákup a budeme za snažiť naše služby zveladiť.

• drahé poštovné, prišla mi úplne iná zásielka

nenakupovat, neochota a neinformovanost, objednala som si biely matrac a prisiel zeleny so sovami, nehovoriac o tom ze ekd som telefonovala mi povedali ze maju biely na sklade az o 14 dni, tak to maju mat na stranke napisane pripadne na to upozornit, nie ze bez problemov zaslu iny tovar ako by sa nechumelilo...

Reakcia obchodu Hravo.sk

Dobrý deň prajem.Ďakujeme za Vaše hodnotenie.Poštovné drahé určite nemáme,nakoľko sa jednalo o nadrozmerný balík a nás poštovné vyšlo dva krát viac ako Vás a vy ste zaplatila "smiešnych" 3,50.Boli sme ochotné to s Vami riešiť telefonicky a nemôžme za to,že dodávateľ vypredal daný produkt a neinformoval nás o tom a nebol zámer poslať Vám poťah s iným vzorom,aj keď nechápem,aj tak dáte na to plachtu.A v neposlednom rade,ak nieje zákazník s tovarom spokojný,môže ho bez udania dôvodu do 14 dní vrátiť,o čom ste bola aj telefonicky informovaná,ale nakoľko ste produkt do dnešného dňa navrátila.svedčí to o tom,že ste s ním spokojná.

• Zavádza ohľadom tovaru, ze je skladom

Reakcia obchodu Hravo.sk

Objednávali ste tovar s uvedenou dostupnosťou:1-3 prac.dní a nebolo uvedené skladom,nakoľko si dostupnosť tovaru overujeme u výrobcu.Telefonicky sme sa Vám ospravedlnili a oboznámili sme Vás,že bude dostupné autíčko do 14 prac.dní,takže nezavádzame a ani sme neuvádzali,že je skladom,nakoľko tieto veľké autíčka skladom nikdy ani nemáme. Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

V ponuke uvedené na sklade a tovar na sklade nebol... Vlastne nemal ho ani dodávateľ čiže z mojej strany slabá až nulová komunikacia.

Reakcia obchodu Hravo.sk

Ďakujeme pekne za hodnotenie,aj napriek Vašej nespokojnosti,aj keď komunikácia bola,lebo sme spolu telefonovali a na základe telefonátu sme objednávku stornovali.

• Ziadne
    • Predava nekvalitny a predrazeny tovar.

Stolicku, aku sme kupili my za cca 50 EUR a ktora bola z 3 roznych farieb preglejky, kupili mladi v TESCO za 30 EUR a stolicka je cela v rovnakej farbe.
    Navyse jeden diel nasej stolicky drzi iba vdaka tomu, ze sme do drazok na obidvoch stranach vlozili papierovu lepenku.

Reakcia obchodu Hravo.sk

pokiaľ nie ste spokojní so zakúpeným výrobkom, môžete tovar vrátiť do 14 dní, túto možnosť ako i možnosť výmeny sme Vám ponúkli v rámci vzájomnej mailovej komunikácie, no napriek tomu ste sa rozhodli, tovar si ponechať. Napriek Vašej nespokojnosti so zakúpeným tovar ďakujeme za Vaše hodnotenie, ktoré nám tiež pomôže k skvalitneniu našich služieb a výberu sortimentu pre našich zákazníkov.