• rýchle vybavenie objednávky, v ponuke sa dá ľahko orientovať :-)

som veľmi spokojná :-)

Milá Zdenka...
    ďakujeme za Vaše hodnotenie aj za nákup v našom obchodíku.

• Komunikacia s obchodom hrozna

Tovar dorazil v poriadku,ale obchod komunikoval hrozne,ked som mala otazku navyse,odpovedali v style ze otravujem...

Reakcia obchodu Hravo.sk

Sme nesmierne sklamaní z Vášho hodnotenia ako môžete takéto niečo napísať nikdy nás nijaký zákazník neotravuje a vždy má zodpovedané všetky otázky.Každý jeden zákazník po vytvorení objednávky dostáva na mail potvrdenie a vzápätí je aj informovaný kedy budeme tovar odosielať, pekne sme Vás poprosili aby ste si pozreli Spam nakoľko niektoré maily končia tam,vy ste ho nenašla tak sme Vám opäť písali kedy bude tovar naskladnený a aj odoslaný. Ale aj tak ďakujeme za hodnotenie.

Odporúčam, rýchle dodanie, max.spokojnosť so všetkým!

Reakcia obchodu Hravo.sk

Ďakujeme Nelka za Vaše hodnotenie aj za Váš nákup :-)

• Krátka dodacia doba
    • Pri adrenalínovej hračke "Detská lanová dráha" je potrebné dodať Návod na obsluhu a údržbu v slovenskom jazyku. Je to povinnosť dodávateľa. Po zranení dieťaťa môžu vzniknúť problémy.

Reakcia obchodu Hravo.sk

Ďakujeme krásne za Vaše hodnotenie aj za upozornenie...chybu z našej strany samozrejme napravíme.

• Velmi rychle dodanie,

Reakcia obchodu Hravo.sk

Ďakujeme krásne za hodnotenie aj za Váš nákup a sme veľmi radi, že ste bola s nákupom u nás spokojná.

• Hracky ktore som obdrazala su otrasnej kvality a vyska ceny nezodpoveda ich strasnej kvalite. Absolutna nespokojnost. Kosacka koliesko vraj pri dotyku s povrchom vydava zvuk, ale je nutne na neho tlacit, co je dost obtiazne aj pre dospeleho. Otrasna hracka pre deti. A Crayola tvoriva sada, tie peciatky su z gumy. Produkty maju absolutne nedostatocny popis

Reakcia obchodu Hravo.sk

Milá Renatka. Ak ste nebola s produktami spokojná,nechápem prečo ste nám ich nevrátili v zákonom stanovenej 14 dňovej lehote. Táto stránka slúži na to, aby ste tu hodnotili nás ako predajcov, kvalitu komunikácie, dopravy a nie výrobky...na to chodí hodnotenie osobitne. Majte na mysli, že my nie sme výrobcovia. Jediné, čo nám môžte vytknúť sú popisy, ale aj tie sú z môjho pohľadu v poriadku, nakoľko všetko, čo tam má byť tam je.Denne predávame
    množstvo týchto výrobkov a nebola doteraz jedna takáto reakcia na ne. Aj napriek tomuto Vášmu postoju a hodnoteniu Vám ďakujeme za nákup a budeme za snažiť naše služby zveladiť.

• nakupovala som na odporúčanie
    • po prvom nákupe to neviem ešte objektívne posúdiť

bola som spokojná, milí, ústretoví, komunikácia OK,aj obchod aj kuriér
    Prajem veľa spokojných zákazníkov

Reakcia obchodu Hravo.sk

Janka veľmi pekne ďakujeme za nákup aj za milé hodnotenie.Sme veľmi radi,že ste bola spokojná s nákupom u nás a tešíme sa hádam niekedy na budúce :-)

• Super komunikácia, rýchle vybavenie objednávky,xxxxxllll spokojnosť.
    • Ďakujeme.

No.1

Reakcia obchodu Hravo.sk

Ďakujeme krásne za Váš nákup aj za Vaše hodnotenie.
    Sme veľmi radi,že ste boli s nákupom u nás spokojní.

• Rychle dodanie tovaru

Reakcia obchodu Hravo.sk

Ďakujeme krásne za nákup aj za Vaše hodnotenie.

• Tovar,ktory som si objednala,bol s oznacenim pre nizsi vek deti,nez v skutocnosti bol,ale v podstate to nevadilo,odstranila som z hracky male casti a uz oznacenemu veku vyhovoval.

Reakcia obchodu Hravo.sk

Veľmi pekne ďakujeme za hodnotenie.Ospravedlňujeme sa za nesprávny údaj,žiaľ taký nám poskytol výrobca, resp.dodávateľ.Samozrejme sme to hneď po Vašom upozornení na stránke upravili,za čo Vám veľmi pekne ďakujeme.
    Ďakujeme aj za nákup :-)

• pohodlie z domu
    • neviem

doporučujem

Reakcia obchodu Hravo.sk

Veľmi pekne ďakujeme za nákup aj za Vaše hodnotenie.

• že tovar posielate aj na dobierku
    • neviem

Ja som maximalne spokojna,a určite si ešte niečo objednam

Reakcia obchodu Hravo.sk

Ďakujeme Katka za hodnotenie aj za nákup a sme veľmi radi,že ste bola spokojná a tešime sa na Váš ďalší nákup.

Super ! Doporučujem.

Reakcia obchodu Hravo.sk

Ďakujeme krásne za Vaše hodnotenie a sme veľmi radi,že ste bola s nákupom u nás spokojní.

• výborná komunikácia, ak by sa dalo, hodnotím na 200 percent, volajú ihneď keď niečo, len som sa opýtala online na konkrétny tovar, ktorý nemali na stránke, za chvíľu som ho mala
    • v mojom prípade cena
    • doprava zadarmo nad určitú sumu, na čo pred Vianocami veľa obchodov zabúda

Nakupujem veľa cez internetové obchody, toto je jeden z najflexibilnejších obchodov, s ktorými som mala do činenia.
    Plusy sú už spomenuté. Okrem iného, jeden z výrobkov som chcela vrátiť, lebo neviem, či sme s tým nevedeli robiť alebo bol chybný, ale poslala som ho, hneď mi volali, bez problémov vrátili peniaze na účet.

Reakcia obchodu Hravo.sk

Ďakujeme krásne Katka za Vaše nádherné hodnotenie a samozrejme aj za nákup.Sme veľmi radi,že ste bola spokojná a tešíme sa na ďalší Váš nákup.

Odporucam velka ochota pracovnikov

Reakcia obchodu Hravo.sk

Ďakujeme krásne za Vaše hodnotenie aj za nákup.

• rýchlosť, spoľahlivosť.tovar zodpovedá popisu

Obchod je super, tovar bol dodaný bez chyby a čo hlavne, malý mal takú raaaaaaadosť, že sme to ani nečakali. Naozaj srdečná vďaka!

Reakcia obchodu Hravo.sk

Ďakujeme krásne Stanka za Vaše hodnotenie,za nákup,aj za Vašu spokojnosť s nákupom u nás.ĎAKUJEME.

• tovar bol hned na odoslanie
    • ziadne som nepostrehla

urcite odporucim aj dalej :-)

Reakcia obchodu Hravo.sk

Ďakujeme Monika za nákup aj za odporúčania Vašim priateľom a známym a sme radi,že ste bola s nákupom u nás spokojná.

• pohodlnosť, pošta zdarma

Reakcia obchodu Hravo.sk

Ďakujeme Zuzanka na Vaše hodnotenie aj za nákup.

• prijatelne ceny,rychlost dodania
    • ziadne

Reakcia obchodu Hravo.sk

Ďakujeme Danka sa nákup aj za Vaše hodnotenie a sme veľmi radi,že ste bola s nákupom v našom obchodíku spokojná.Ďakujeme

• Bohatý výber hračiek. Podrobný popis hračiek. Našla som tu to, čo som hľadala a v klasickom obchode nenašla.
    • Zatiaľ neviem o žiadnych slabinách.

Doporučujem vyskúšať.Mne obchod "Hravo.sk" kladné vybavil objednávku, s ktorou som u iných predajcov nepochodila a vzdávala sa nádeje, že požadovanú hračku niekde zoženieme. Aj keď to trvalo trošku dlhšie, hračka mi došla. Ďakujem.

Reakcia obchodu Hravo.sk

Ďakujeme krásne za Vaše nádherné hodnotenie p.Anka.