Obchod nekomunikuje, objednavka je uhradena ale nemam spravu o spracovani.

Rýchle odoslanie a balík prišiel v poriadku, za mňa top, určite odporúčam

• dodavka tovaru dlho trva

Obchod odporucam ☺️

• Napriek tomu, ze pri objednani mali na stranke, ze tovar je dostupny, mi po case oznamili, ze ho nemaju.

• Rychle dodanie
    • Tovar bez poškodenia

ústretovosť, komunikácia, tovar, cena, všetko ako má mať dobrý obchod

• Bezkonkurenčná cena na daný produkt
    • Trošku dlhší čas dadania,čo teraz pred vianocami nepovažujem za až taký problém.

Kupoval som stavebnicu pre syna na vianoce,v tomto obchode bola taká bezkonkurenčná cena že som si myslel že mi nebude doručená. Po objednaní som dostal potvrdzujuci e-mail a tyzden sa nič nedialo,tak som napísal predajcovi a obratom prišla odpoveď že stavebnica je na ceste.Tri dni na to bola u nás.

• žiadna snaha obchodníka o komunikáciu

Objednávka zrušená bez akéhokoľvek vysvetlenia

• Na internete uvadzana ina cena jak v skutocnosti.. Po info od obchodu, ze mali zle nahodenu cenu som to u nich zrusil a kupil inde.. Hosi takto vela nepredaju, ked v tom maju bordel..

• -mali, čo som chcel
    • - strášneee dlho im to trvalo, ledva niečo napísali, že sa niečo deje (už som to chcel ísť zháňať inde, keď napísali, že už to posielaju

• Rychle dodanie

• Objednaný tovar som dostal v bezchybnom stave

Pri objednávaní bolo písané že 1triedou bude poslaní balík ale balík prišiel až o viac ako 5dní. Tovar prišiel špinavý poškodený. Hneď som písala email predávajúcemu ale odpoveď som nedostala.

• zavadzaju ze maju tovar skladom
    • neumoznia osobny odber

Urcite nakup cez tento obchod neodporucam.Zavadzaju,ze maju tovar skladom. Cas dodania je min.tyzden. Ked som chcela urychlit dodanie a vyzdvihnúť si tovar u nich na predajni, nebolo mi to umoznene.Komunikacia s obchodom katastrofalna.Arogantny pristup. Ked som im emailom napisala ze by mohli byt ustretovejsi, obratom mi prisla bez opytania, vysvetlenia informacia o zruseni mojej objednavky. NIKDY VIAC SLUZBY TOHTO OBCHODU NEVYUZIJEM.

Reakcia obchodu Hračky Levík

Vážená zákazníčka,je štatisticky dokázané,že určité percento zákazníkov je tzv.problematických.. a medzi nich patríte aj Vy
    Uvádzate nepravdivé informácie a zavádzate,pretože:

1.Od prvého momentu sme s Vami komunikovali slušne a promtne a informovali sme Vás o termíne dodania,ktorý sa posunul,lebo sme museli tovar objednať od veľkoskladu a na predajni bol vypredaný a termín dodania sme dodržali..to Vy ste od prvého mailu urážali a bola ste arogantná..

2.O všetkom sme Vás informovali hneď a pravdivo...osobný odber nerobíme a nemáme takú možnosť ani na webe.
    Ku všetkým zákazníkom sa správame čestne,s úctou a vážime si ich a okamžite s nimi komunikujeme telefonicky aj mailom..
    O každej zmene ich ineď informujeme.
    S pozdravom Hračky Levík

Bola som spokojna.

Bezproblemove a rychle vybavenie a dorucenie objednavky

Odporúčam, všetko super!! :)

Spokojná s dodaním tovaru aj jeho kvalitou...

Super rychlost