• Neviem
    • Neaktualizovaná ponuka.

Reakcia obchodu hracky-vybavicky.sk

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, ale obáváme se, že jste poněkud spletl e-shopy. Pokud do dotazníku spokojenosti uvedete, že objednávka byla zrušena z naší strany, a že nevíme, kdy bude tovar opět na skladě, tak k tomu snad jen to, že objednávku jste zrušil Vy, Vámi objednaný Bona Spray Mop jsme skladem měli! Tolik z naší strany, ale chápeme, že může dojít k záměně e-shopů. Pěkný den, Hracky-vybavicky.sk

• Farby tovaru nezodpovedaju farbe v skutocnosti. Na stranke boli krasne kriklave farby v skutocnosti to vyzera farebnostou uplne inak boli sme sklamani

Dlho sa cakalo inak priemerny nakup v pohode

Reakcia obchodu hracky-vybavicky.sk

Dobrý den, myslím, že se bude jednat asi o omyl, paní Silvia. Neboť ihned po obdržení zboží, které k Vám doputovalo velmi rychle a tak, jak jsme byly domluvené, jste nám napsala tento email:
    áno dakujem krásne, už máme doma všetko super! veci sú úžasné dakujeme za krásny darček stránku budem isto odporúčať ďalším kamarátkam keď budú potrebovať :)

Pěkný den přejeme.

• Tovar bol zabalený iba do neprehľadného igelitu. Kuriér mi doniesol balíček poškodený a kozmickou rýchlosťou upaľoval preč po tom čo mi ho podal s tou potrhanou stranou na spode. Tovar vo vnútri bol tiež mierne nadtrhnutý.

Reakcia obchodu hracky-vybavicky.sk

Dobrý den, je nám velmi líto, že kurýr jednal takto, ale věříme, že kdybyste na něj zavolala, pak by se vrátil a sepsal s Vámi reklamační protokol. Běžně "měkké" textilní zboží zasíláme tak, jako většina e-shopů, v neprůhledných samolepících e-shop sáčcích, které ještě navrch jistíme přelepením průhlednou lepící páskou na několika místech. Pokud balík dorazí poškozený, pak je povinností kurýra a zájmem adresáta sepsat reklamační protokol, což se ve Vašem případě nestalo a není možné, a ani v našich silách, pak doručení reklamovat. Věříme, že zboží jako takové, poškozeno vůbec nebylo, že došlo opravdu jen k natrhnutí vnějšího pytle a obalu u zboží. Příště opravdu, bude-li jakýkoli problém s doručením, vyřešit ho namístě s předávajícím kurýrem, protože takto nemůžeme opravdu dělat vůbec nic. Pěkný den Vám přeje tým hracky-vybavicky.sk