• Objednávka je vždy rýchlo vybavená a sme s ňou vždy spokojní.

• Profesionálny prístup, rýchle jednanie.

• faktúra sa musí vyplatiť vopred aj keď jednotlivé školy sa poznajú s firmou

Môžem iba odporučiť.

• Veľmi milý a ochotný predajca ktorý prišiel do našej materskej školy.

Super komunikácia rýchle dodanie spokojnosť!

Objednala som malému kocky k Vianociam dostala som len mail že ho kontrolu,balia odvtedy sa firma neozvala tovar nebol doručený len poslali mail ako som bola spokojná s objednávkou

Reakcia obchodu HOPLA.sk

Dobrý deň, kolegyňa dnes s Vami situáciu vyriešila, tovar bol obratom odoslaný a veríme, že sa Vám bude páčiť. Ako sme uviedli počas telefonátu, v našom systéme nastala neočakávaná chyba, kvôli ktorej Vám nebolo umožnené uhradiť platbu a nakoľko platba nebola uhradená, čakali sme s odoslaním tovaru. Za vzniknutú situáciu sa ešte raz ospravedlňujeme a želáme Vám krásny deň a rovnako krásne sviatky. :)

Dobrá komunikácia s obchodom, rýchle dodanie tovaru, len by som očakávala kvalitnejšie zabalenie nie zrovna najlacnejšej hračky. Nezabalená maňuška hodená v kartónovej krabici bez obalu, kupujúceho moc nepoteší.

Reakcia obchodu HOPLA.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za pozitívnu recenziu a aj Vašu pripomienku. Na zlepšenie je vždy priestor a preto si ceníme každý názor, ktorý nás posunie vpred.
    Pekné sviatky :)

• rýchle dodanie, výborná kvalita tovaru

Som veľmi spokojná, tovar prišiel veľmi skoro. Myška Hryzka je úžasná maňuška.

Reakcia obchodu HOPLA.sk

Ďakujeme krásne! Tešíme sa, že si naša Myška Hryzka našla nových kamarátov a že sa páči.

• maximálne spokojná ježko je dokonalý

Reakcia obchodu HOPLA.sk

Ďakujeme krásne a máme obrovskú radosť, že sa ježko páči. Veríme, že bude robiť radosť detičkám aj dospelým.

• Rychle dodanie
    • Kvalitne hracky

Spoľahlivé, rýchle dodanie

• Rýchle a bezproblémové doručenie, pri našej objednávke dokonca zdarma :) pomôcky na finančnú gramotnosť sú krásne, zrozumiteľné, praktické. Radosť s nimi pracovať.

Reakcia obchodu HOPLA.sk

Ďakujeme krásne, máme radosť, že naše edukatívne hračky si u Vás našli svoje miesto a pomáhajú s rozvojom zručností u detičiek.

• Vysoká kvalita hračiek
    • možnosť prísť si hračky obzrieť osobne do show room

• Široký sortiment
    • Bezproblémová komunikácia
    • Kvalitné produkty

• Veľmi promtne doručené…

• Rýchle dodanie tovaru.

Príjemná komunikácia, rýchle doručenie tovaru.
    Krásne, kvalitné hračky za veľmi priaznivú cenu!

• kvalita vyrobku
    • expresne dodanie

bezproblemovy, super

• ze si nemozem tovar pozriet...osobne..ale treba s tym ratat pri kupe cez internet..