• najlepšia cena mnou zvoleného výrobku

neviem o žiadnej nevýhode

• Do dnes (čo je už 10 dni) som nedostal faktúru za tovar. Keď som im to písal ani mi neodpísali. Čakám ešte 5 dni a ak ju nepošli podám podnet na SOI, pretože v prípade reklamácie nemám žiadny doklad o kúpe. A keďže ide o tovar za 400 EUR tak myslím že to je dosť dôležité.

Bol to môj prvý a posledný nákup v tomto e-shope!

Reakcia obchodu HOMESHOP.sk

Faktúra je pri našom každom produkte prilepená v obale.
    Môže sa stať že pri prevoze kuriermi odpadne.Čo neovplyvníme bohužial.
    Samozrejme Vám bude vyslaná fakúra elektronicky.

Homeshop

• Komunikacia
    • webshop

celkovo odporucam

Odporucam

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• webshop
    • dobre ceny
    • kvalitny tovar

odporucam

• dobre ceny
    • komunikacia
    • eshop

Celkovo som.spokojna a urcite si este kupim niečo

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Nič!
    • !Absolútne neodporúčam tuto firmu! Posielajú poškodený tovar! My sme si objednali chladničku,prišla poškodená. Chceli sme tovar vrátiť ,samozrejme že sa to v tejto firme nedá. povedali nám ,že mozme dať chladničku na reklamáciu alebo ak nechceme čakať 30 dni tak ako náhradu za vzniknutú škodu nám vrátia 10% zo sumy ,ktorú sme zaplatili za poškodenú chladničku .po veľmi namáhavej a zdĺhavej ceste komunikácie s touto firmou,keďže odpovedaju na každý tretí e-mail a telefón zdvíhali tiež len sporadicky sme sa rozhodli súhlasiť so zľavou .Zial prešiel už mesiac a dnešného dňa nám nič neposlali,nezdvihaju telefón,neodpovedajú na e-maily .absolitne nekomunikujú!

• Po odovzdaní tovaru zodpovednosť posúvajú na prepravcu, pričom ja s prepravcom nemám žiadny vzťah. Tovar si aj s dopravou objednávam u HOMEShopu
    • Neviem si vybrať prepravcu

Dobrý deň, pán Sojka

Je nám naozaj lúto zlej skúsenosti s prepravnou spoločnosťou.
    Ale musíte chápať že chyba na našej strane nenastala, kedže tovar bol odovzdaný v deň ako sme Vás informovali.

Budeme sa snažiť čo nasjkôr napraviť chyby čo sa týka prepravnej spoločnosti.

Príjemný zvyšok dňa praje

• Zavadzajuca dostupnost tovaru

Na chladnicku udajne skladom som cakal tyzden,namiesto toho som obdrzal ozmamenie ze ju musia najprv naskladnit.Sklamanie,moj posledny nakup nastasti je z coho vyberat .

Reakcia obchodu HOMESHOP.sk

Ako máme uvedené aj na stránke, aktualizácia je denná, bohužial ked sa produkt vypredá nevieme ovplyvniť doskladnenie na externom sklade.

Prajeme príjemný zvyšok dňa

• flexibilita
    • rychlost dodania
    • super ceny
    • lacna doprava

spokojny

• Dobre ceny, rýchle dodanie
    • Mohli by mať viac produktov
    • Neupresneny stav skladu

Bála som sa že nebude môj tovar dodaný,keďže na stránke písali že majú posledný kus a ja som si mala overiť či ho vôbec ešte majú.Mali by si to lepšie sledovať a uvádzať realitu stavu skladov. Tovar mi bol dodaný ako písali do 5dni bez problémov. V celku som spokojná a odporucam

• Absolutne neodporucam. Nakupujem cez internet pomerne casto a doposial je toto najhorsi eshop. 20.8.- objednavka, 25.8. doruceny email ze zasielka bola vyexpedovana s predpokladom dorucenia 24 hodin, 31.8. Zasielka stale nedorazila ak mi pocas tohoto dna nedorazi rusim objednavku a radsej zaplatim o nieco viac. Nedostanete ani ziadne info akym dopravcom vam tovar ma byt doruceny a ani ziadne sledovacie cislo zasielky cize neviete sa ani informovat u dopravcu.

Nabuduce si radsej priplatim u lepsieho predajcu.

• dobra cena, rychle dodanie
    • spokojny s komunikaciu
    • priehladnost stranky
    • nezistil som

Este jeden prepravca na vyber by bol dobry ale celkovo maximalny spokojnost

• dobré ceny
    • komunikácia
    • informovanosť zákazníka

Pri objednávke chladničky bol tovar skladom, po nedodržaní dodacej lehoty som obchod kontaktovala, aby som zistila kde je problém. Bolo mi oznámené, že tovar už nie je sladom, ale že to zistia a ozvú sa mi. Na druhý deň mi prišiel mail, či chcem stornovať objednávku alebo budem čakať na naskladnenie. Objednávku som nakoniec stornovala. Keby som vedela, že tovar nieje skladom nemusela som vyše týždňa čakať na niečo, čo ani nepríde.

• 10 dní od objednania tovaru, namiesto 2-5, ako je uvedené.
    • Aj keď ide o technické príčiny, ako mi bolo oznámené, mali hľadať inú prepravnú firmu.
    • z toho dôvodu bola mi ponúknutá zľava 5% ako odškodné pri nákupe ďalšieho tovaru, ale obávam sa, že tu už kupovať nebudem. Odškodné malo byť realizované hneď.

Dobrý deň pani Lajčáková,

Je nám lúto že sa predllžila doba dodania, z dôvodu technických príčin nám stránka nefungovala o čom ste boli aj informovaná.
    Budeme sa snažiť v búdúcnosti takýmto problémom predísť.

Prajeme príjemný zvyšok dňa