• Ziadna vyhoda
    • Same nevyhody

V zivote uz z tejto stranky nekupim nic ani neodporucim.pri kazdej prilezitosti len skritizujem obchod.pri kupe radia :foto jbl,sluchatka zdarma prislo mi uplne nieco ine co som ani na tejto stranke nevidel,ani nahodou.hanba.
    mam posielat naspat a cakat ze ci mi nieco pride a kedy?
    hanba
    To ako keby som si objednal teplaky a poslete mi ponozky...fuj vam vsetkym

• Dodanie včas.
    • Zaujímavý sortiment
    • V niektorých kategóriách by mohlo byť viac tovaru.

Celkovo spokojnosť ,odporúčam.

Do dnesneho dna mi tovar nebol doruceny a obchod vobec nekomunikuje. Poprosim Heureku nech tychto neschopakov zmazu nech tu zbytocne nestrasia.

Objednal som si tovar, ktory mali na sklade. Potvrdzujuci mail prisiel ihned, ale tovar do 10 dni neprisiel. Pisal som im mail ohladom dodania tovaru a ani mi neodpisali.

• Objednavka vytvorena... a dodanie slubene v potvrdzujucom maily do 5 dni. Cakam 10 dni a nic... pisem im na email a neodpovedaju. Tak ze pokial mate taky pristup ku zakaznikom tak Vam dam radu. Prosim zabalte to ... lebo takto sa biznis nerobi. Chvala bohu ze platba bola na dobierku a nie platene cez kartu alebo prevodom na ucet. Penazi tak ako aj odpovede od Vas by som sa asi nedockal.

Tento e-shop je cely na figu. Odporucam majitelom zavriet a zrusit. Hlasit sa na urade prace nech Vam pridelia nejaku VPP cinnost.. tam je velka moznost sa popri praci flakat.

Tovar mali skladom a aj napriek tomu mi neprišiel do 5 pracovnych dní ako maju uvedene na stranke. Vlastne tovar nedodali ani do 9 dni od objednavky. A neodpovedaju na maily .Nakoniec som objednavku zrušila .

• -žiadne
    • -neuvádzajú telefóne číslo
    • -neodpovedajú na maily
    • -zavádzajú zákazníkov

Ja mám presne takú istú skúsenosť. Objednala som si tovar ktorý som si mala overiť či je na sklade len to som nepochopila ako, na maily nik neodpisuje a telefóne číslo nie je uvedené.Po 10 dňoch a niekoľkých mailov som to vzdala a napísala som im mail v ktorom ruším moju objednávku ale ani na to sa nik neozval.

Od obchodu som dostala len jeden mail, kde mi potvrdili prijatie mojej objednávky. Potom už nič. Termín dodania mali do 5 prac. dní ak je tovar skladom ja som čakala týždeň a tovar nikde. Písala som viacero mailov keďže na stránke nie je uvedený žiadny tel. kontakt , no odpovede som sa ešte stále nedočkala. Tak som nakoniec napísala posledný mail kde prosím o storno objednávky no ani na ten mail mi neodpovedali. Rozhodne neodporúčam. Neseriózne jednanie voči nám zákazníkom!

• Za 10 pracovnych dni absolutne ziadna reakcia na moju objednavku
    • Ziadna reakcia ani na opakovany dotaz na stav objednavky
    • Nemozne dovolat sa telefonicky
    • Potvrdili sa mi negativne reakcie inych zakaznikov

Vôbec neodporucam, neserioznost, ziadny kontakt s predavajucim

• Vobec sa mi nik neozval tak som to riesil cez konkureciu

celkovo som veľmi spokojná:-)

Tovar bol dodaný v termíne a k spokojnosti

menšie problémy pri kontaktovaní

• Ziadna komunikacia zo strany obchodu
    • Ziadna spatna vazba na maily
    • Ziadny telefonicky kontakt na stranke
    • Tovar pravdepodobne nemaju ani skladom castokrat
    • Dobre recenzie si sem predpokladam pridal samotny obchod lebo moja skusenost je proste katastrofa

Tovar som si objednal pred 10 dnami. Cakal som na potvrdzujuci mail ktory neprichadzal. Kontaktoval som teda obchod niekolko krat prostrednictvom mailov lebo bez chladnicky sa dlho normalne fungovat neda. Na ziadny mail obchod nereaguje. Objednavka len stagnuje a nic sa nedeje. Mam z toho celeho len dojem ze obchod je nejaka garazovka ktora sprostredkovava prilezistostne predaje ale skladom nic. NECHCEM SI PREDSTAVIT AKO BY TO FUNGOVALO PRI REKLAMACII ALE ASI NIJAK!!! Tento obchod mal na dany tovar sice najlepsiu cenu ale k tovaru sa nedostanete... Rozhodne neodporucam nikomu a nikdy tento eshop. Po tejto skusenosti a obave z pripadnej nerealizovatelnej reklamacie tovaru asi objednavku aj tak stornujem lebo tento obchod je maximalne neseriozny!

Reakcia obchodu HOMESHOP.sk

Naša stránka od 23.12 bola vypnutá z dôvodu sviatkov a inventúre. O čom aj boli Naši zákaznici informovaný.
    Čo sa týka skladových zásob, odoberáme z externých skladov,takže skladové zásoby nezávisia od nás, ak je konkretný produkt vypredaný, snažíme sa ho čo najskôr doskladniť.

Príjemný zvyšok dňa
    HOMESHOP

• rychle dodanie
    • dobre ceny

Tovar bol dodaný v krátkej dobe,bez problémov

Dňa 2.12. 2017 som si objednal chladničku Whirlpool BSNF 9151 OX. Objednávka č. 50642. Obratom mi bola doručená správa, že tovar bude doručený spravidla do 5-tich pracovných dní. "Tovar Vám doručíme v termíne, ktorý je uvedený na našich stránkach pri jednotlivých produktoch. Spravidla je to 5 pracovných dní. Ak by mala byť táto doba prekročená, budeme Vás informovať." Dňa 8.12. som vám poslal správu, že tovar nemám a nemám ani informáciu o tovare, prekročení dodacej doby a ani kedy bude daný tovar doručený. S poľutovaním tú informáciu nemám ani dnes dňa 13.12. 2017. Na základe neseriózneho jednania z vašej strany, danú objednávku č. 50642 ruším.

Žiadny telefonický kontakt

Reakcia obchodu HOMESHOP.sk

Pani Csicsaiová,
    Nechápeme prečo takáto negatívna odozva kedže sme Vás hned kontaktovali že náš centrálny sklad má vypredané zásoby Vami objednaného tovaru. Čo nám je samozrejme ľúto a snažíme sa riešiť takéto situácie, no sme takisto ľudia.
    Na e-mail ste nám odpísali že počkáte na doskladnenie.

Príjemný zvyšok dňa prajeme
    HOMESHOP

• Som spokojný z nákupom v tejto spoločnosti veľmi dobrá cena tovaru a ochota spolupráce z vedením v tejto spoločnosti

celkovo dobre, len kurier ked sa ozve hodinu pred tym ako pride tak si nemozem nic naplanovat, ak by sa ozval den vopred a dal vediet priblizny cas dorucenia tak je to ok

pohodlnosť nálup z domu , recenzie- uistenie sa o kvalite tovaru