• Neviem co mam hodnotit,ked mi tovar stale po tyzdni nedorazil

Reakcia obchodu hokejovavystroj.sk

Mrzí nás Vaša skúsenosť. Tovar sme dodali s malým oneskorením čo zapríčinil pád kuriérskej spoločnosti 123kuriér. Nevieme takéto okolnosti ovplyvniť.

• Poslali zly tovar

Reakcia obchodu hokejovavystroj.sk

Mrzí nás to, pri snahe poskytnúť čo najlepšie služby sa to občas môže stať. V takom prípade tovar stiahneme na naše náklady a obratom posielame správny tovar.

• Výrobok nespĺňa kvalitu podla vybraných parametrov v e-shope . Je drahsi ako v predajni v obchodnom dome . Som sklamaný a neodporúčam !

Reakcia obchodu hokejovavystroj.sk

Mrzí nás Vaša skúsenosť s výrobkom. Ponúkame len informácie dostupné od výrobcu. Ponúkame len prémiové značky a výrobky s vysokou kvalitou prevedenia.

Viac krát som chcel nakúpiť, vždy to skončilo zrušením, nakoľko tovar v skutočnosti zrejme nemali (aj keď uvádzali "skladom") ...

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• nepodali tovar na dobierku a nereagovali ma mailovú komunikáciu

Reakcia obchodu hokejovavystroj.sk

Objednaný tovar bol v hodnote 8€ čo je na základe obchodných podmienok /viď dole/ podmienené platbou vopred. Zákazník neuhradil zálohovú faktúru a preto mu bola objednávka stornovaná.
    7. DODACIE PODMIENKY
    2. Cena a platenie.
    c. pri objednávke nižšej ako 15€, tovar zasielame iba na platbu vopred

• Dlhá dodacia doba po zaplatení. 7 dní od platby a tovar ešte nemám.

Reakcia obchodu hokejovavystroj.sk

Ak sa objednaný tovar alebo veľkosť nenachádza na našom ale na centrálnom sklade, je dodacia doba dlhšia a zákazník je informovaný mailom. Stáva sa, že sa maily s oznámením neskoršej doby dodania dostanú do priečinka s doručenou poštou do spamu a v takom prípade sa informácia nedostane k zákazníkovi. Predpokladáme, že je tomu tak aj v tomto prípade.

• Komunikácia

• vrácení peněz i s poplatkem

bohužel jsem z čr a než dorazili peníze z mého účtu na jejich, zboží bylo prodáno.

Reakcia obchodu hokejovavystroj.sk

Pri platbe predom - predfaktúrou je tovar záväzne rezervovaný až po pripísaní úhrady na náš účet viď obchodné podmienky / Tovar sa rezervuje až po uhradení faktúry /pripísaní platby na náš účet/.

• Ponuka nie je v skutočnosti reálna

Neserióznosť

Reakcia obchodu hokejovavystroj.sk

Nakoľko je koniec sezóny a skladom sú už len posledné kusy, stane sa, že objednaný tovar sa už neujde každému. O stave objednávky je zákazník obratom informovaný.

• akciove ceny
    • komunikacia so zakaznikom

nakupil som tu, pretoze mal vyborne akciove ceny a vyber velkosti. Komunikacia so zakaznikom ma medzeri hlavne ak obchod caka na dodanie tovaru zo strany dodavatela.

Reakcia obchodu hokejovavystroj.sk

Ak nie je tovar na našom sklade presúva sa z centrálneho skladu. O tomto stave je zákazník obratom informovaný. Nie je v naších silách ovplyvniť rýchlosť vyskladnenia tovaru z centrálneho skladu.

• Tovar, ktorý ponúka prevažne nemá na sklade a nevie ho ani zabezpečiť.

Webová prezentácia hokejovej výstroje avšak neschopnosť dodať.
    Dva krát som nakupoval, dvakrát mi potvrdili objednávku a ani po urgenciách tovar nedodali. Aj keď prezentovali, že ho majú na sklade - nie je to pravda!
    Inde som tovar zohnal obratom.
    Tento obchod neodporúčam - strácate čas.

Reakcia obchodu hokejovavystroj.sk

Ak je objednaný tovar na externom sklade v obmedzenom množstve /akciový tovar/, môže sa stať ako v tomto prípade, že aj keď je objednávka potvrdená, tovar sa nezvýši na vybavenie všetkých objednávok. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu

• v ponuke sú hokejové korčule ktoré samozrejme na sklade nemajú a nemôžu ich ani naskladniť proste zavádzanie kupujucého žiadna ochota a kumunikácia až po týždni

tento obchod neodporučujem pre tých ktorý sú naučený na rýchle jednanie ak mate chuť čakať ťýždeň kým sa vám vyjadria k tovaru tak nech sa páči

Reakcia obchodu hokejovavystroj.sk

Zákazník bol na druhý deň telefonicky informovaný, že ide o dopredaj posledných kusov z centrálneho skladu (viď dodacie podmienky - Pri tovare, ktorý nie je skladom v našich predajniach, sa vami objednaný tovar objednáva u výrobcu alebo distribútora. V takomto prípade sa čas dodania predĺži o 2-5 dní), žiaľ túto objednávku sa nepodarilo uspokojiť. Rovnako bol zákazník informovaný v stanovenej lehote, že tovar nebude dodaný aj keď sme sa snažili tovar zabezpečiť. Mrzí nás neobjektívne konštatovanie zo strany nespokojného zákazníka, ktorý si zjavne neprečítal dodacie podmienky.

som sklamany z toho ze napriek tomu ze obchod tovar stale ponuka, tovar nie su schopni dorucit, nakolko sa podla info z obchodu uz nepredava. Tovar je teda mozne len objednat, ale nikdy ho nebudem mat.. Islo o brankársku hokejku TPS Response RW2 ABS

• drahy dovoz

lacne veci len ten dovoz je nad

• rozhodol som sa nakupovať v tomto obchode, lebo to bol prvý obchod, v ktorom som našiel čo som potreboval.
    • online obchod je prehľadný.
    • tovar mi bol doručený namiesto do 48 hodín (ako uvádza stránka), do šiestich dní.
    • tovar mi bol doručený v inej farbe ako som očakával a ako bolo uvedené na stránke.
    • nebolo priložené žiadne vysvetlenie.
    • mali by ste upraviť e-shop tak, aby keď si človek niečo kúpi, dostal presne to čo je na obrázku, poprípade doplniť a iné farby produktov.
    • pokiaľ by som tovar nutne nepotreboval, ihneď by som bol býval reklamoval.

nakupovať som sa rozhodol z dôvodu seriózneho vzhľadu stránky a prehľadnosti e-shopu ako aj výhodných cien.
    tovar mi však nebol doručený načas, ani približne načas, ale až po týždni a až po mojom telefonáte.
    nebol mi doručený tovar, ktorý som si objednal, resp. ktorý som označil na e-shope.
    nakoľko to bol môj prvý (aj posledný)nákup cez váš obchod, ako iste uznáte, neurobil na mňa dobrý dojem, preto ho nikomu odporúčať nebudem.
    ako prednosť môžem odporučiť vysokú kvalitu stránky, no to je tak všetko.

Reakcia obchodu hokejovavystroj.sk

Po overení skutočnosti sme zistili, že ste si tovar objednali na platbu predom 12.1.2012. Úhrada nám prišla 16.1.2012 a do tej doby sa s Vašou objednávkou nepracuje. Tovar ktorý ste si objednal sme odoslali v najkratšom možnom termíne z nášho skladu. Je dobré si dôkladnejšie prečítať obchodné a dodacie podmienky. Farebná nezhoda, ktorá je pri rukaviciach, bola na jednom článku palca. Túto skutočnosť berieme na vedomie no nevieme to ovplyvniť pri objemoch a dodávkach tovaru od výrobcu. Ak by ste nám tovar poslali na výmenu určite by sme ho bez problémov vymenili. Mrzí nás takáto skúsenosť a ospravedlňujeme sa. Ďakujeme za porozumenie.

• veľký výber
    • dlhá dodacia doba

obchod ma neinformoval o stave objednávky,

sám som sa musel telefonický informovať či a kedy mi bude tovar dodaný

Reakcia obchodu hokejovavystroj.sk

Mrzí nás to, ale pred sviatkami je toho trocha viac ako po iné mesiace a každý chce tovar do Vianoc. Ďakujeme za porozumenie

• zavádzajú, lebo najskôr mi napísali , že mi expedujú aj chrániče aj helmu, ale zrazu mi poslali len prilbu a ja tie chrániče potrebujem
    • Tvrdia že ma kontaktovali telefonicky a ja som bola na telefóne zmeškaný hovor som nemala.Nedostatok telefonická komunikácia

nech skúsi možno budú mať šťastie

Reakcia obchodu hokejovavystroj.sk

Ppred odoslaním objednávky je dobré si skontrolovať kontaktné údaje na seba. Veľa krát sa stáva, že sa človek preklepne a obzvlášť pri tel.čísle alebo maile a v takom prípade nemáme zákazníka ako kontaktovať. Tu sa potvrdilo, že sa zákazník preklepol v tel.kontakte.

• Je to o ničom, len sľuby, po tovare ani stopy.

Nikdy viac.