• Inzerujte to co nemají!!!!!

• Neviem o výhode nakoľko mi zrušili objednávku
    • Píšu že majú tovar a nemajú nič, zbytočne premárnený čas objednávaním následným zisťovaním stavu a skrátka strata času ak neaktualizujú svoj obchod.

Reakcia obchodu HiFisluchadla.sk

v jeden deň nám prišli dve objednávky na jeden produkt ktorý sa dopredával.
    Okamžite sme Vás o vzniknutej situácii informovali a ponúkli aj alternatívny produkt.

žiadny návod v slovenčine

Reakcia obchodu HiFisluchadla.sk

SK manuál bol pri výrobku pribalený - vonkajšia strana krabice na CD.
    Rovnako vieme na základe požiadavky manuál vytlačiť, alebo zaslať cez PDF.
    Od Vás žiadna požiadavka neprišla, preto nás toto neobjektívne hodnotenie veľmi mrzí.
    Techhouse team

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Maju tovar ktory inde nenajdete
    • Su nedosledny, vytvaraju chaos

Som nespokojny, namiesto DAP prehravaca, ktory som zaplatil mi poslali nausniky na sluchadla niekoho ineho, ako aj jeho udaje a moje zasa niekomu inemu. Nasledne nepostupovali podla dohody, ale riesili iba to co im vyhovovalo.

• rozmery, ktoré udávajú niesú skutočné , takže mi to vôbec nepasovalo

• Skladom, ak aj píšu že je tovar skladom, tak reálne nie je.
  • Neotravujte aj vy, však ste hovno poslali lebo to nemáte.Drnák

• Rozdiel medzi "na sklade" a na "externom sklade" už dobre e-shopy vymedzujú. Tento nie. A ani pekne natiahnutá doba dodania "sa" nedodržala. Moja druhá zlá skúsenosť s týmto obchodom.

Zle

pomala komunikacia, tovar “skladom” a za 7 pracovnych dni este nebol doruceny

Zlomená nabíjačka na bezdrôtový reproduktor , dodanie trvalo vyše týždňa

Reakcia obchodu HiFisluchadla.sk

v prípade akéhokoľvek poškodenia nás treba kontaktovať a zariadime výmenu zariadenia.

• Klamlivá reklama a doba doručenia

Reakcia obchodu HiFisluchadla.sk

výrobok ktorý ste si objednal bol na objednávku a dodávateľ ho bohužial nemal skladom.
    Z našej streny ste bol o danej skutočnosti ihneď informovaný.

• vrátil som jim sluchátka obratom dna 25.6.2019,dnes je 22.7.2019 a stále mi neposlali peniaze nazpet,lehotu vrátenia peniazí do 14 dní dávno prekročili, je to velmi nespolahlivý obchod, nenakupujte tam

Reakcia obchodu HiFisluchadla.sk

dodali ste nám neúplný tovar a na výzvu cez email ste nereagoval.
    Základom úspešného reklamačného konania je spoločná komunikácia ktorá bola z našej strany v poriadku. Ozvali ste sa až dnes so sťažnosťou ktorú napriek spomenutej skutočnosti vyriešime vo Váš prospech.

• Tovar sa tvaril ze bol skladom. Cakam uz 2 tyzdne na dorucenie. Cize skladom asi bol ale asi niekde v sklade v hong-kongu.
    • Od 13.12. 2017 čakám na dodanie, je to už viac ako mesiac.

Doteraz Mi ani len nezavolali v akom stave je tovar ktorý som si objednal.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• po objednávke neochota zmenit objenanu vec na inu !

Reakcia obchodu HiFisluchadla.sk

mrzí nás, že došlo k nedorozumeniu. Zasielali sme vám verziu produktu, ktorú ste si pôvodne objednali, o čom ste boli aj notifikovaný cez sms. Dovtedy neprišla od vás požiadavka na zmenu a keď vám kolega len pre istotu volal kvôli overeniu adresy, na vašu otázku ohľadom wireless verzie vás informoval, že vám bol zaslaný vami objednaný produkt. Samozrejme keby ste naďalej trvali na zmene, vedeli by sme to vyriešiť s ohľadom k vašej spokojnosti. Ospravedlňujeme sa teda, že ste neboli spokojný.

• dodacie lehoty

Reakcia obchodu HiFisluchadla.sk

mrzí nás, že sme vám tovar nestihli dodať podľa dohody. Kupuje sa priamo u výrobcu a napriek našej veľkej snahe, rýchlej objednávke aj platbe tovar expedoval výrobca s týždeným oneskorením čo sa prejavilo aj na vašej objednávke.
    Väčšinu tovaru máme hneď skladom, ale dostupného od dodávateľov okamžite.

Objednal som si produkt jbl,na ktory mi bola poskytnuta zlava 10%. Produkt som vratil pre slabe parametre. Objednal som si raz tak drahy produkt taktiez od jbl, kde nepochopitelne dohodnutu zlavu nedodrzali. Ked som dopytoval rozdiel peniaze mi nechceli vratit az po par mailoch kde som bol oznaceny za cloveka so spekulantskymi praktikami a vraj som sa vyhrazal. Komunikacia predajcu bola podpriemerna, alze a vacsich obchodoch by sa to nikdy nestalo.