V tejto dobre aby tovar nebol ani po týždni u mňa je neuveriteľné

Aj keď bol objednaný tovar na e-shope, obchod dodávku následne vraj kvôli nedostupnosti tovaru zrušil a nedal ani náhradný návrh na podobný výrobok

Objednala som tovar, na internete, ale písali , že na sklade neexistuje toto číslo,bohužial, ale objednala som pre môjho manžela na narodeniny, nedostal darček

Objednal som si rukavice a prilbu. Rukavice som si nechal prilba mi bola malá, tak som ju vrátil do krabice a poslal. Obchodík následne odmietol prilbu prijať z dôvodu že vraj bola mnou poškodená. Prilba prišla v decembri, jazdiť sa nejazdilo, veľkosť nesedela, takže manipulácia bola asi taká, že z krabice na hlavu a späť do krabice. Prebehla komunikácia s obchodníkom ale tá neviedla k ničomu, keďže obchodník ako jediný kompromis navrhol aby som si prilbu predal na bazare, že oni neprevezmú tovar. Takže nejaká snaha o nájdenie riešenie neprebehla (teda okrem toho bazaru). No tak to teraz riešim cez slovenskú obchodnú inšpekciu. V živote som realizoval stovky online nákupov a takýto problém mám prvýkrát.

• Jedna vec prišla iný, ako objednaná a druhá vec poškodená. Faktúra neprišla moja, ale niekoho iného. A keď som to vrátila, poštovné mi nevrátili.

Reakcia obchodu Harley-Davidson Online Shop

Dobrý deň, po prešetrení sme zistili, že sa pri jednej položke jednalo o vadný kus a druhá položka bola v poriadku. Tovar bol na žiadosť zákazníka odoslaný späť a financie vrátené. Mrzí nás vzniknutá situácia.

• Poplietli objednavku dorucili mi iny tovar!!!

• Za takú handru už 184 eúr. Nedám. Ako predražené veci.

Zrušený Vianočný darcek.
    Objednaný 8.12.2020 a nedoruceny. ‍♀️

Reakcia obchodu Harley-Davidson Online Shop

Dobrý deň, ďakujeme pekne za reakciu. Žiaľ, ako sme si spolu už túto objednávku skontrolovali, jedná sa o omyl a hodnotenie malo byť pre iný eshop. Naša objednávka dorazila 11.12 k zákazníčke :) Ďakujeme za Váš nákup

• sľubuju pri nakupe nad 150€ darček ktorý mi nedodali

Reakcia obchodu Harley-Davidson Online Shop

v prvom rade ďakujeme pekne za Vašu objednávku.
    Ospravedlňujeme sa za nedodanie darčeku k Vašej objednávke, žiaľ došlo k chybe pri balení balíka a sadu na čistenie sme zabudli pribaliť. Berte to od nás ako ospravedlnenie, sadu Vám dodatočne pošleme na Vašu adresu :)

Prajeme pekný deň.

Martin Senčák
    Dealer Principal

• rýchlosť, komunikácia
    • to, čo ponúkajú na stránke - reálne v e-shope nemajú