• Neodporúčam, nakoľko som tovar uhradila a nebol mi doručený. Pred 10 dňami poslali mail, že mi ho odosielaju cez kuriera. Urgovala som cez mail, neodpovedali.

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

prosím informujte nás na adrese [email protected] presne o ktorú objednávku šlo. Nepríjemnosti spojené s objednávkou by sme Vám radi vynahradili.

S pozdravom,

Peter Nagy
    Happyhairshop.sk

Vo Vašom obchode som nakupovala 1.krát a po tom, čo mi prišla jedna kontaktná šošovka poškodená, Vás určite nebudem odporúčať svojim známym a priateľom, sklamaná som bola.

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

za tento nedostatok sa dodatočne ospravedlňujeme. Kvalitu šošovky bohužiaľ nemáme možnosť ovplyvniť, no poškodenú šošovku máte ešte stále plné právo vrátiť s možnosťou výmeny tovaru za nový alebo vrátenia peňazí. Prosím informujte nás na adrese [email protected].

S pozdravom,

Peter Nagy
    Happyhairshop.sk

• Bezchybny tovar :-)podla predstav...
    • Neviem

Odporucam nakup, spolahlivost tam je ;-)

• rýchle vybavenie
    • malý výber hlavne vo farbách

• Skvelá komunikácia, okamžité zaslanie tovaru, ktorý som mala doma hneď na druhý deň.
    • Nič.

Skvelý eshop, ktorý vrele odporúčam.