• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• cena, vyber farieb, kvalita, vyber tovaru, zlavy
    • ste odomna daleko

doporucila by som ho aj odporucam

• Tovar ktorý nie je skladom ma byt v e-shope označený ako vypredaný , nemám žiadne informácie v akom stave je po dvoch týždňoch moja objednávka a či vôbec tovar dorazí...

• zľavy na výrobky,prehľadnosť,rýchle vyhľadávanie
    • doba dodania určitého produktu,komunikácia

Kupovala som tu prvý krát a s kvalitou výrobku som veľmi spokojná.Odporúčam,kvôli skvelým čočkám s úžasným výberom farebných kombinácií.

• Tovar bol poškodený!!!

Nespokojna s tovarom.jeden s tovaru bol skoro prazdny a rozteceny.

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

za poškodenie tovaru zodpovedá prepravca. Akýkoľvek poškodený tovar Vám obratom radi vymeníme. Ak ste tak ešte neurobili prosím kontaktujte nás na adrese [email protected] alebo na čísle 02/327 848 77.

Peter

• rýchlosť
    • neviem ohodnotiť

• Tovar som objednala a týždeň som nevedela, či bol odoslaný alebo nie. Po týždni som sa dozvedela, že výrobok nie je na sklade.

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

Vami objednaný tovar bol označený ako nedostupný. Informovali sme sa u nášho dodávateľa, čo spôsobilo predĺženú dobu odozvy.

Peter

• dlžka dodacej lehoty 1 mesiac
    • ignorácia emailovej komunikácie

• kvalitný cop
    • neponúka šampón ani kondicionér na údržbu umelých vlasov ani inú potrebný špeciálny doplnkový tovar

kvalitné umelé vlasy za dobrú cenu, nedostatočný sortiment vlasovej kozmetiky a doplnkov

• rýchlosť
    • rozmanitosť produktov
    • na tejto stránke som skúšala viac účesov na vlastnej fotke-výborný nápad
    • azda skreslenie farby

Tovar je dodaný veľmi rýchlo, je kvalitný presne podľa popisu na stránke.
    Som spokojná.

• Zakúpené šošovky boli v skutočnosti úplne ine ako na obrázku.

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

túto problematiku žiaľ nevieme ovplyvniť. Fotografie produktov ako aj samotné produkty sú poskytované výrobcom. Niektoré modely šošoviek majú slabšiu schopnosť krytia na očiach tmavej farby, no u každého zákazníka je to individuálne.

Peter Nagy
    [email protected]

• neodporučam dodacia lehota bola pisana 14 dní a už je to 25 dní a nič nenakupujte trva im to dlho

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

o nedostuposti týchto šošoviek sme Vás informovali. Vzhľadom k tomu, že tento model nebol dostupný na celom Slovensku ani u našich dodávateľov, nebolo možné dodanie do 14 dní.

• Ochota priatelsky poradit a rychle dodanie.

Spokojnost. Mozem odporucit.

• rýchlosť objednania a doručenia, možnosť vrátenia a zrušenia objednávky, možnosť reklamácie a výmeny tovaru
    • takmer všetko objednávam cez internet, ak nie som spokojná, už si nikdy viac neobjednám
    • tu som bola veľmi spokojná najmä s promptnosťou a ústretovou komunikáciou zo strany obchodu
    • - odporučila by som len kvalitnejšie fotky výrobkov a možnosť presnejšie vidieť odtiene jednotlivých produktov (reálnejšie)

- výborné nakupovanie, pokiaľ potrebujete šetriť svoj čas a peniaze
    - expresné doručenie objednávky
    - nadštandardná úroveň komunikácie zo strany predajcov
    - odporúčam všetkým, ktorí potrebujú kvalitné veci za nízke ceny
    - kvalita výrobkom je na úrovni prestížnych značiek (Mary Kay, Nuskin atď) za neporovnateľne nižšie ceny (skvelý lak na nechty, maskara, púder a hlavne účinná tyčinka proti akné - vrelo doporučujem)

• Dobrý výber tovaru, široký sortiment, vysoká kvalita produktov, dobré značky výrobkov
    • Niektoré skupiny tovarov sa mi zdali dosť slabo popísané, napr. pri púdroch nebolo napísané, že obsahujú aj štetec na nanášanie, takže som si ozbjednala jeden navyše.

Dobrý obchod s kvalitnou kozmetikou, vhodnou hlavne pre mladšie ročníky.

• rychle dodanie
    • poslany uplne iny tovar ako som si objedna.a

Pri platbe bankovým prevodom si v obchode viac ako týždeň nevšimli, že už je zaplatené, musela som sa im telefonicky ozvať. Ospravedlnili sa a povedali, že mi pošlú nejaký malý darček ako odškodnenie. Následne na druhý ďeň mi zavolali, že jeden kus z tovaru bol medzitým vypredaný a ak ho budem chcieť, budem musieť počkať (alebo zruším objednávku, čo som nechcela). Tovar mi prišiel mesiac a 4 dni po objednaní, samozrejme bez darčeka, ale to už mi je momentálne jedno, hlavne, že je v poriadku a nemusím nič reklamovať.

Veľká spokojnosť, rýchle doručenie, expresná komunikácia, odporúčam!

• Objednala som si šošovky a žial ešte mi neboli doručené...

nevijadrujem sa ! zatial sa nevijadrujem až po prevzatí objednávky

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

za tento nedostatok sa dodatočne ospravedlňujeme. Prosím informujte nás na adrese [email protected] o ktorú objednávku ide.

Peter Nagy