• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• Super ceny
    • Najsirsia ponuka na celej heureke
    • Dodanie zadarmo

Same plusy. Obrovsky obchod so super cenami. So nad mieru spokojna.

• Nekomunikujú.

Prečo klamete ? veď produkty Swanson a Now foods v ponuke máte- a ja sa pýtam na jej rozšírenie, chcel som nakúpiť aj s priateľkou ale už nenakúpime a ba čo viac - Obchodnú inšpekciu máte za dverami !

Reakcia obchodu gym-shop.eu

Vazeny pan Taro, alebo Ivan, nic ste nenakupil, len ste sa dozadoval nejakych vyrobkov, ktore vobec nemame v ponuke a ani ich nemame odkial naskladnit.
    Vobec nevieme preco ste sa rozhodol nam tu takto bezdovodne poskodzovat. a este dokonca posielat nejaku inspekciu.
    Mal by ste sa nad svojim spravanim vazne zamysliet.

• Dodanie
    • Komunikácia

Odporúčam

• komunikácia
    • dĺžka dodania (nedodania)

- po prvom nákupe som bol spokojný, nakoľko tovar prišiel do niekoľkých dní

- po druhom nákupe som bol menej spokojný, pretože dodacia doba bola cca dva týždne

- tretí nákup neprichádzal a doposiaľ neprišiel, tak som po otázkach, na ktoré som nedostal odpoveď zrušil objednávku, ktorá je však na stránke zobrazená ako že sa vybavuje

• poštovne zdarma
    • nizke ceny
    • velky vyber

každy kto trošku cviči ma prehlad kolko stoja doplnky a tu sa da naozaj kupit za neskutočne nizke ceny ,dnes mi dosiel balik na skušku som objednal za 34,42eur som prekvapeny balik dosiel sice do 1 tyždna ,čo nie je take hrozne,ale ušetril som na nom 11eur kedze tie veci som bezne kupoval vo fitku, a poštovne balne 0,00eur proste som milo prekvapeny..odporučam

po uverejnení recenzie zázračná rýchla komunikácia, tak teda dopisujem,, Vasa objednavka je stornovana a kludne to mozte dopisat do toho romanu, co ste napisala ako "recenziu"
    Nie dost, ze sme uz platili jednu cestu tam aj spat, teraz zaplatime dalsiu, lebo nam to ide znova spat a to len preto, ze neviete riadne vyplnit adresu, ale poskodzovat viete ukazkovo.,, takže za to aku mam adresu ja nemožem ..každý kurier ma v pohode nájde len ten ich zázračne nie a nikto mi NEVOLAL( objednávam aj 3x týždenne z roznych stránok), pardon, že Vám to systém nedokáže spracovať....takže no na zváženie. Prvý obchod vobec, ktorý mal problém s mojou adresou, tak pardon pre mna určite nie ale možno su ostatný spokojný preto dávam 100%

• nízké ceny,siroký výber, extra produkty

• Nad 30e zadarmo posta
    • Chybaju popisy k doplnkom

Objednaval som po 26.12. po prislo mi to 7.1. posun urcite koli sviatkom. Doplnky prisli v poriadku. Nerobil som velku objednavku, skor len na skusku a celkovo objednavku hodnotim pozitivne. Jedine by som zmodernizoval web nakolko chybaju popisy k doplnkom a celkovo to neposoby doverihodne.

• Dovoz zdarma
    • Chýba popis produktov

S obchodom mám dobré skúsenosti aj keď mi to prišlo po skoro týždni. Balík mi prišiel v poriadku a nebol poškodený ani otvorený. Odporúčam svojim známym a nabudúce objednávam znovu.

• Dovoz pri nákupe nad 30 € zadarmo.
    • Bál som sa objednávať s tejto stránky po recenziách ktoré som tu čítal, ale tovar mi prišiel do dvoch dní. A to som objednával 19.12. a prišiel mi dnes 23.12.
    • Skvelá cena proteínu Pro-mix nenašiel som takú cenu v inom e-shope.

Nemám zlú skúsenosť s týmto e-shopom , ale verím aj že niekomu mohli prísť omylom iné veci ako si objednali.

• Skvela cena najlepšia stránka čo sa cení tika
    • ale prečo ste mi neposlali všetko čo som si objednal a šejker je pritom iný akí som chcel

Som spokojní z cenou ale chcel som trosku viac

• našiel som tu najlepšiu cenu skoro pri všetkých produktoch. Niekedy bol ten rozdiel fakt obrovský s inými obchodmi.
    • Tovar mi fakt prišiel do dvoch dní, všetko pekne zabalené

Proste skvelý e-shop

• Doprava zdarma

Problém vyriešený,tovar mi dnes prišiel aj s darček ktorý ma prekvapil,takže som spokojný,odporúčam

• Nízke ceny
    • Rýchle odoslanie
    • Dávkovanie a zloženie po poľsky :-/

Objednávka č. 1173, objednal som v stredu došlo do piatka ako som žiadal. Akurát ten popis na produktoch by mohol byť v slovenčine nieje až taký problém vytlačiť papierovú nálepku v slovenčine a prelepiť poľský popis :) Tovar mi došiel v poriadku, viečko bolo síce pootvorené ale malo dookola neporušenú ochrannú fóliu takže asi pri preprave.
    Spokojný :)

• Skvelý obchod,super ceny,poštovné nad 30eur zdarma
    • viac info o produktoch

Majú doplnky,ktoré som nikde inde nenašiel + top ceny

• 100% spokojnosť, rychle dodanie ,komunikácia s predajcami, super produkty a najlepšie ceny ...môžem len odporučiť

Nakupujte tu !

• Ceny
    • Doprava zadarmo
    • Veľa produktov
    • Dodanie
    • Síce to prišlo až na 4 deň ale mne to nevadí

Super v pondelok som objednal vo štvrtok to poslali a dnes to došlo kuriérom. To čo som objednal to aj došlo! Síce to prišlo až na 4 deň ale je to OK. Pekne zabalené a žiaden produkt nebol narušený.Objednám aj na budúce ak budem niečo potrebovať.

• Bezkonkurencne ceny,
    • Expresne dodanie,
    • Dobry vyber,
    • Komunikacia s predajcom prostrednictvom mailu na urovni
    • Chyba sirsi sortiment produktov od Muscle Pharm

Skvely obchod, hodnotim ako spravnu volbu pri vybere doplnkov kedze v dnesnej dobe hra cena hlavnu rolu. Objednavky su vybavene promptne a rychlo a urcite budem nakupovat zas.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.