• Caute kupujem od gym-shop.eu od kedy som ich prvy raz zbadal na heureke
    • Vzdy je vsetko za naj ceny dodane do troch dni a vzdy dostanem aj nejaku vzorku
    • Dokonca aj ked som kupoval len kblovku od olimpu za 6 ecok tak som mal v baleni vzorku proteinu
    • Svojou odbornou a rychlou komunikaciou ma hned pri prvom nakupe presvedcili o svojej kvalite
    • Predrazeni konkurenti mi nikdy pri malej objednavke do balika nepridali zadarmo nic... Ape hlavne ze sa certifikuju a reklamuju haha
    • Tiez si pri kazdom nakupe precitam co to tu zase konkurencni sasovia popisu (aj tak to potom heureka vynaze) ale dnes tu mame mega pacienta!!! :-D

Chcel by som ti len povedat chlapce zlaty a hlupucky ze keby si o mne napisal verejne ze som podvodnik a nedrzal pri tom v ruke rozsudok sudu SR ktory by to potvrdzoval tak by som z teba vysudil aj slipy co mas na sebe. (to je samozrejme pre toho co pisal tu mega dlhu a mega blbu recenziu)

Len z ciste akademickeho zaujmu ty tu obchod alebo jeho dodavatela obvinujes ze ti z kiloveho proteinu za 20 ecok malicko odsypali a potom to zavreli a zatavili nazad foliou? Asi teplovzdusnou pistolou... Kamarade zlaty ak si sa este neliecil tak to rychlo urob lebo si mi privodil zachvat smiechu.

Si pravdepodobne len mlady chlapec ktory este o svete vela nevie no a nechutil mu protein tak by ho rad vratil a podlozil si to absurdnou historkou. Lenze si to v tej recenzii pekne po*ral a budes za to niest dost drsnu zodpovednost ak to fakt dali na policiu. Ja na ich mieste by som to spravil okamzite.

Inak ludia ziadne obavy obchod je super a drzim vam chlapci palce. O par mesiacov ak si spomeniem tak vaz urcite kontaktujem ze co sa stalo s tym sasom dufam ze od neho vysudite pekny peniaz. Tak nech sa vam dari :-)

• - Výborná komunikácia.
    • - Bez konkurečné ceny
    • - Široký výber od fitness oblečenia po produkty , ktoré nie sú dostať na dlhoročných stránkach.
    • nič.

Tento obchod hodnotím veľmi pozitívne , pretože som nemal s obchodm zlú skúsenosť. A ak sa máte rozhodovať tak by som sa rozhodol určite pre tento shop ceny si porovnám stále a myslím si , že zdrvujúce porozia konkurentov.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• najlepšie ceny, rýchle dodanie, neplatil som kuriéra, dobrý prístup

ODPORÚČAM. nabudúce určite objednávam odtialto!!!

• NEODPORÚČAM!!!
    • Doručili mi tovar, ktorý som si neobjednal.
    • Komunikácia 0 bodov, tel. číslo na stránke nemajú, na email nereagujú.
    • Určite si z tejto stránky nič nekupujte, ak nechce byť oklamaný.

Tovar som objednal z tejto stránky kvôli dobrej cene, keby som vedel čo mi pošlú, radšej si priplatím na inej stránke

Upozornenie pre ine eshopy:
    Pozor na zakaznika Erik H., ktory si objedna 7,7kg gainer, ktory otvori, tyzden ho uziva a nasledne napise, ze mu bola odoslana ina prichut, ktora mu nechuti a ziada vymenu.
    Ak by mu bola zaslana ina prichut, tak by si to vsimol hned a nie ze by ho tyzden uzival.
    Dokonca sa vyhraza udaniami na rozne EU institucie.

• nizka cena oprotí dalším obchodom,čo ale neznamená že má byt objednávka odfláknuta ...
    • -Tovar mal dlhú dodaciu lehotu,pričom je písane že po platbe za dva dni by to malo byt doma..čaka som týžden aj 3 dni
    • -Nperisiel mi ten tovar čo som objednala ( objednala som si proteín s príchutou karamelu a prisiel mi banánovy) ,pričom nikde nebolo uvedené že je tá prichut banánova, a na obrázku bol napísany karamel
    • -obejdnala som si aj proteínové tyčinky kokosove prisli mi brusnicové
    • -žiadný doklad o zaplatení,ako je napríklad faktúra,ktoru každy normálny obchod pridáva k objendávke

zhrniem to že som uplne sklamana a že tu musim písat takuto zlu recenziu...ale nemožem zato že maju v tom bordel...!! ..a že to nerobia profesionálne.

Reakcia obchodu gym-shop.eu

TOTO NIE JE OBJEDNAVKA Z NASHO OBCHODU!!!
    Klamstvo je to, ze prebehla platba, lebo u nas nie je moznost platit dopredu, ponukame len moznost platit kurierovy pri odbere.
    Dalsie klamstvo je to z prichutami, lebo obrazok je len ilustracny a prichut sa zvlast vybera.
    Tycinky museli prist take ake boli objednane.
    A najvacsie klamstvo je o doklade, pretoze ku kazdej objednavke je faktura v maily.
    Profesional ale debil je akurat pisatel tohto nezmyslu, ktory tu operuje uz asi mesiac a dookola vypisuje tie iste dristy, ktore mu nasledne prevadzkovatel vymazava, ale neviem preco ho uz konecne idiota nezablokuju.

• Lacné ceny
    • Poštovné nad 30€ zdarma
    • neprišiel mi všetok tovar

zo stranky som objednávala už druhý krát bez problémov :-) Jedna vec, ktorá ma sklamala, že som si objednala aj rukavice tie mi zial neprišli, ani ma nikto o tom neinformoval, že nie sú dostupné, až na fakture som sa o tom dozvedela.

Dakujeme

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• Ochota pomôcť pri výbere
    • Najnižšia cena
    • Škaredá stránka

Potrebovala som niečo na chudnutie, poslala som otázku a poradili mi.
    Balík bol pekne zabalený a kuriér bol tiež veľmi ochotný.
    Na leto sa už teším a nakupujem znova.
    Ďakujem.

• Spokojnosť

Tovar doručený V priebehu 3 dní
    Nie je to 24hod, ale je to V pohode.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• rýchle dodanie tovaru
    • komunikácia

V stredu som si produkt objednal v štvrtok mi ho odoslali piatok ho mám doma. Som spokojný objednávam a nabudúce.

....

Aké je číslo na eshop ? Ďakujem