• Najlepsia cena
    • Od 50€ doprava zdarma
    • Dodanie expresne rychlo

Objednavka dva flexy. Dodane na druhy den, postovne darma. Za balne sa neplati.

Doporucujem kazdemu nakupovat

• len to ze tovar dosiel.
    • Poslali uplne iny prychut.bez mojho vedomia
    • Pravdepodobne tovar je z polska
    • Na reklamaciu ani nereagovali

Nikdy by som nikomu neodporucal.

Reakcia obchodu gym-shop.eu

To je az take tazke napisat cislo objednavky?
    Bez cisla objednavky, vobec nevieme o co ide.
    Zase je to len praca zufaleho konkurenta, ktory z krachu svojho predaja vini inych predajcov a hlavne nas eshop.

• skvele ceny dnes mi prisiel 5kg protak som rad ze to prebehlo v poriadku
    • urcite budem objednavat aj nabuduce podla dostupnosti produktov
    • odporucam
    • nemaju tel.kontakt
    • pri niektorych komentaroch som sa trocha zlakol ale teraz viem ze su to len bludy konkurencie

chcel by som sa len spytat preco nemate uvedene tel. cislo

• Super cena
    • Obrovský výber
    • Dobrá komunikácia

Som spokojný
    Nakúpiť sa ozaj oplatí

• Nepaci sa mi ze na heureke je poznamka ze doprava je zdarma a ked si ide clovek objednat tak cena za kuriera je 5 eur.
    • Troska zavadzanie

Nakoniec som si nic neobjednal

Reakcia obchodu gym-shop.eu

Hodnotit ma realny zakaznik co nieco nakupil a ktory hodnoverne opise priebeh celeho obchodu a nie TROL z konkurencie, ktory je tak frustrovany, ze pise len, aby poskodil, lebo v cenach a sortimente sa nam nemoze ani len priblizit.

• Veľký výber značkových produktov

Veľký výber značkových produktov za super cenu

• Ochota
    • Prístup
    • Odbornosť

Odporúčam

• absolutne nic !!!
    • Objednal som si tovar a vobec nic mi neprislo. Ziadaju odo mna zaplatit 10 eur za nevyzdvyhnutie zasielky, no ziadny kurier za mnou neprisiel, nevolal mi, neprisla mi ziadna sms. Pisal som im mail co to ma znamenat a odpisali mi ze jednoducho chcu preplatit naklady na dopravu ktorou mi poslali tovar. Akuuuu??? Nikto za mnou neboool!!! V dalsom maily som od nich pozadoval aka kurierska spolocnost im robi prepravu a kontakt na kuriera. Mail mi prisiel spat, ze nebol doruceny. Ziadny telefonicky kontakt v 21.storoci!!! Uz len to o niecom svedci.

NIKDY VIAC ANI KEBY MI NIEKTO TLACIL NA SPANOK BROKOVNICU !!!

Reakcia obchodu gym-shop.eu

Drzost TROLOV nasadenych konkurenciou je na SK heureke uz neunosna.
    Tento urobil falosnu objednavku, ktoru nepreberal a este aj vypisuje klamstva.
    Co tu rozobera telefon, co chce riesit cez telefon?
    Doprava z Prahy na SK a spat vychadza 10€ a my si ziadame len preplatenie tejto sumy, neziadame nic naviac!
    Dolozili sme mu aj prepravny list, v ktorom je jasne potvrdene, ze objednavku poprel!
    Tu je cislo zasielky ak by si to chcel niekto preverit: GLS 90182428209.

• výhodné ceny
    • v pondelok som objednal FA Beef Protein a vo štvrtok mi došiel

so všetkým som spokojný

• komunikácia
    • ústretovosť

Veľmi ma potešila ochota pri výmene opaska a rukavíc, ktoré som si objednal a boli mi malé.
    Do týždňa som mal už správne veľkosti.
    Ďakujem

Dakujeme

• arogantný prístup,žiadne telefonne číslo, 10 dní som čakal na tovar a potom mi odpísali aby som si objednal v inom serioznom obchode. nikomu tento obchod neodporučám!!!!!!!

neodporučám!!!!!!!

Reakcia obchodu gym-shop.eu

Zrobil objednavku za 8€ a napisal 3 drze a hulvatske maily v ktorych nas urazal.
    V poslednom sa opytal ci si ma objednat v inom "serioznom" obchode.
    Odpovedali sme mu ANO.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Som nad mieru spokojný, NAJLEPŠIE ceny na trhu vrelo odporúčam,z komunikáciou žiaden problém výborný obchodník na trhu z dobrými cenami stalemu zákazníkovi pribalil rôzne vzorky proteinou vrelo odporúčam.
    • Žiadne problém

Tento e-shop odporúčam každému fakt naj ceny na trhu a kvalitné výrobky za bezkonkurenčnu cenu vrelo odporúčam .

Dakujeme

• - jeden z e-shopov s naj cenami
    • - dostatocne siroky sortiment
    • - poslu ako bonus vzorku nejakeho suplementu
    • - e-shop absolutne nekomunikuje cez e-mail, tel. cislo nemaju
    • - dlhsia dodacia lehota, ja som cakal 5 dni

Ceny su jedny z najlepsich na trhu, plus neplatis za dopravu. Na druhu stranu e-shop absolutne nekomunikuje s kupujucim, a na tovar cakas dlhsiu dobu aj ked je skladom (ja som cakal 5 dni).

Dakujeme

• Objednával som v tomto obchode a ani raz som nemal problém, až na to, že doručenie trvá trochu dlhšie ako som zvyknutý inde (cca týždeň)
    • Nepáči sa mi akým agresívnym a vulgárnymi spôsobom tu odpovedá prevádzkovateľ obchodu na negatívne hodnotenia.

Pokračujte na tom...!

Reakcia obchodu gym-shop.eu

Kde je "agresivna a vulgarna" odpoved?
    Pouzivam presne tie iste "agresivne vulgarizmy" ako pisatelia, ktory ich pouziju prvy.
    Vy by ste im za ich nadavky a za tie klamstva podakoval?

• Protein- Objednala som si inu prichut ako mi prisla, odovodnenie som dostala az po asi 3 spravachz ktore som poslala, inak ignoracia, vraj prichut, ktoru som si objednala nemaju, tak dakujem za reakciu
    • Objednavala som aj walden farms, prichut nemali, zrusili mi to z objednavky bez informacie az po par dnoch
    • Telefon radsej ani neuvadzaju, takze ak mate nejaky problem, riesite to len cez fcb a maily, ktore si gymshop pekne zobrazi a potom na vas kasle
    • Mozno maju bezkonkurencne ceny, ale nabuduce si radsej priplatim ako sa potom nervovat tak takymi neschopnymi ludmi

Neodorucam

Reakcia obchodu gym-shop.eu

Neschopna je akurat pisatelka tychto bludov!
    Na jej mailovy dotaz jej bolo odpisane mailom ako ma postupovat v pripade zameny produktu.
    Zacala vypisovat na fcb(samozrejme vecer a v noci, ako je to zvykom u jej vekovej kategorie), kde jej bolo tiez odpovedane ako ma postupovat.
    Preco nenapise vsetko? To, ze nevie rozoznat prichute, to zabudla? To sme jej tiez museli vysvetlovat, ze dostala spravne prichute(samozrejme vecer)
    Deti do 18rokov by mali mat zakaz nakupovat cez internet!

• vsetko prislo ako malo
    • ziadny

odporucam

Dakujeme

• doba dodania tyzden , neprislo vsetko co som objednal a neinformovali ma otom , poslali mi inu prichut ako som si objednal

pri kontaktovani emailom na moju nespokojnost mi ani neodpisali

Nerealny zakaznik....

• Super aj ked som dlhsie cakal ale prislo presne to co som si objednal a za super cenu mozem len odporucit
    • Neda sa tam zavolat nemaju telefonne cislo to jedno ma mrzelo inac vsetko OK :)

Bol lacnejsi oproti inim strankam

Dakujeme

• od kedy je gym-shop.eu tak objednavam len od neho ma super produkty za skvele ceny
    • velky vyber a je velmi spolahlivy
    • ked je verny zakaznik tak vzdy mi prida nejake to tricko alebo vzorku
    • som maximalne spokojny a urcite odporucam oplati sa skuste
    • vôbec nic vsetko je super

odporucam urcite vsetkym