• Vůbec jsem nevěděla, že objednávám ze Slovenska.
    • Zboží se mi nelíbilo, tak jsem jej poslala zpět, ovšem jako balík do ciziny, takže draho. Stránky v češtině, nic neukazovalo na to, že komunikace je se slovenským eshopem.

Vsetko bolo viac menej ok.
    Az na to, ze moja objednavka bola 4 dni v stave spracuvava sa. Tak som zavolal a ze ako to vyzera a spytal sa ci sa da zmenit adresa dorucenia.
    Slecna na telefone povedala ano nie je problem, dal som jej adresu a vsetko malo byt vybavene. A potom mi vola kurier, ze je o 10 minut na mieste ale na nezmenenej adrese.

Tak pekna vdaka...

• Poskytnete zľavu,ale celú kolekciu neukážete.

Dobry den pani Miroslava,

dakujeme za Vasu reakciu. Mozete nam prosim lepsie vysvetlit, ako ste to mysleli?
    Kedze sme vyrobcovia znacky GROSSO, kazdy tyzden prinasame zakaznikom nove modely do kolekcie.
    Nasa kolekcia kabeliek nikdy nemoze byt ukoncena, nakolko ju stale obohacujeme o nove vzory. Tie sa zaradia do ponuky akonahle pridu z fabriky na sklad.

Verte nam, ze vzdy ukazeme cele nase skladove zasoby. Naozaj by nemalo vyznam ich skryvat pred zakaznikmi.

Ak by sme Vam mohli este akokolvek pomoct, budeme radi, ak nas budete kontaktovat.

Prajeme prijemny den

tim GROSSO

• Velký výběr
    • Nižší ceny než v kamenných obchodech, které nabízí tuto značku

Kabelku jsem koupila ve výprodeji, jelikož cena byla cca o 400 Kč nižší, než za kolik jsem kupovala kabelku stejné značky v kamenném obchodě. Kabelka mi sice dorazila poměrně včas, ale je poškozená, resp. nedodělaná. Není sešitá podšívka na dně kabelky, nebudu jí však posílat zpět, jelikož jsem si při objednání nevšimla, že obchod zasílá ze Slovenska.. moc by se mi to nevyplatilo. Podšívku si můžu sešít i sama, ale už z tohoto obchodu příště objednávat nebudu a radši si kabelku koupím v kamenném obchodě, jelikož se značkou jako takovou jsem spokojená. Jen si myslím, že by odesílatel měl zboží více kontrolovat, než ho odešle! Předpokládám, že snad nebyl schválně odeslán vadný kus s tím, že doufali, že kabelku nepošlu zpět, vzhledem k tomu, že jsem z ČR.

Objednala jsem si kabelku v domění, že je to luxusní kousek. Ovšem přišla mi kabelka podřená, zaprášena a nevzhledně zabalená. Vůbec jsem nebyla spokojená. Kabelku jsem poslala zpět.

Dobrý deň pani Eva,

ďakujeme za Vašu reakciu, preverovali sme situáciu týkajúcu sa Vašej objednávky.

Mrzí nás, ak doručená kabelka nezodpovedala Vašim predstavám. Kabelku sme od Vás včera obdržali späť. Máte pravdu, že v oblasti zipsu bola vrstvička prachu, za čo sa ospravedlňujeme. Materiál, z ktorého je kabelka vyrobená má na sebe efekt pastovania, ktoré môže niekomu pripomínať odranie kabelky. Nejedná sa však o závadu, ale o dizajnovú úpravu materiálu (viditeľné tiež na produktovej fotografii)
    K zabaleniu kabelky sa Vám žiaľ nevieme vyjadriť, nakoľko každú kabelku balíme pre zákazníkov rovnako a za posledných 5 rokov sme ešte na spôsob balenia nemali reklamáciu.

Cenu objednávky Vám budeme refundovať na Váš bankový účet.

Ďakujeme za Vaše postrehy, ktoré nám umožňujú zlepšovať služby pre našich zákazníkov.

S prianím príjemného dňa

Martin Galaba
    OLIVIA SHOES, s.r.o
    www.grosso.sk

• kabelka neměla cedulky, připadla mi jako někde z výstavy, poslední vystavený kus
    • vrácení zboží se nevyplatí, příliš drahé poštovné na Slovensko

zkušenost pro příště, dám si velký pozor kde objednávám. Většina zahraničních dodavatelů má vrácení na adrese v ČR, tento ne....

Dobrý deň p. Zdeňka,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu.
    To, že kabelka nemá cedulku môže byť spôsobené tým, že daný kus bol použitý na produktovú fotografiu, ktorú vidíte na eshope. Táto skutočnosť však nijak neovplyvňuje kvalitu kabelky ani jej pravosť. Tento model kabelky sme na žiadnej výstave neprezentovali.

Adresa na vrátenie tovaru je dostupná z každej podstránky eshopu, rovnako ako v obchodných podmienkach a postupe na vrátenie tovaru. Dosiaľ sme sa žiaľ nestretli so situáciou, že by si niektorý český zákazník nevšimol, že zasielame zo Slovenska. Mrzí nás, ak takáto situácia nastala.

Ak by sme Vám mohli akokoľvek pomôcť, neváhajte nás prosím kontaktovať.

tím GROSSO

• Mrzí mě, že jste mi objednávku potvdili a následně se ozvala Vaše pracovnice s omluvou, že o zboží byl velký zájem a je Vám líto... Nakonec jsem tedy zvolila jinou variantu a snažila se uplatnit slevu k MDŽ, ale přišla mi potvrzená objednávka - ALE bez avizované slevy k MDŽ. Jsem tedy zvědavá, zda kabelka přijde. Ve slevu již nedoufám. Takže tolik asi k mojí zkušeností s nákupy u Vás. O výhodách zatím nemohu mluvit.

Nevím přesně, co bych zde uvedla více. Zkušenosti s obchodem zatím nemám příliš dobré.

Dobrý deň p. Jana,

ďakujeme za Vašu reakciu. Preverovali sme situáciu ohľadom Vašej objednávky, aby sme celú vec riadne vyriešili.
    Objednávku na prvú kabelku sme žiaľ neboli schopní vyriešiť, nakoľko sme mali v ten deň viac objednávok na túto kabelku, než sme boli schopní dodať.
    Vašu následnú objednávku sme prijali a riadne vyexpedovali. Pri tejto objednávke však nebol v košíku zadaný žiadny zľavový kupón, čo ste mali možnosť vidieť už pri potvrdzovaní objednávky. Samozrejme vieme Vám zľavu uplatniť dodatočne zaslaním cenového rozdielu na Váš bankový účet.
    Objednávky sú vybavované automaticky, preto ak zákazník omylom nevloží správne zľavový kupón do príslušnej kolónky, zľava mu nie je odrátaná.

Náš tím sa s Vami samozrejme spojí, aby sme celú vec vybavili k Vašej spokojnosti.

tím Grosso.sk

• Sľúbený darček k nákupu mi nebol doručený.

Reakcia obchodu Grosso

ďakujeme za Vašu reakciu. Mrzí nás, že Vám v predvianočnom zhone nebol omylom pribalený šál ako darček.
    Naši kolegovia Vás dnes budú kontaktovať mailom, aby túto chybu napravili.

Grosso.sk

• Este stale cakam na odpoved..na moju email..

Dobrý deň pani Csilla,

chceme Vás požiadať o zaslanie emailu na adresu [email protected]
    Z objednávky vidíme, že Vaša kabelka bola deň po vytvorení objednávky expedovaná a doručované, preto sa chceme spýtať na situáciu, s ktorou Vám môžeme pomocť.

Ďakujeme za Vašu reakciu.

Grosso.sk

• Nakupujem kabelky GROSSO v kamenných predajniach za tú istú cenu.

Dobrý deň pani Helena,

ďakujeme za Vašu reakciu. Čo sa týka ceny kabeliek, ako výrobcovia sa snažíme vo všetkých obchodoch udržovať rovnaké ceny našich kabeliek.
    Kvôli tomu nepraktizujeme ani konkurenčné "podliezanie" cien voči našim odberateľom.
    Pokiaľ máte záujem kúpiť kabelku lacnejšie, odporúčame zaregistrovať sa na odber newslettra, kde sú zákazníci informovaní o každej akcii a zľave.

Grosso.sk

• do dnesneho dna nemam vybavenu objednavku

Dobrý deň pani Mariana,

ďakujeme za Vašu reakciu.
    Čiernu kabelku, ktorú ste si objednali, sme v čase objednávky mali uvádzanú na dostupnosť do 14 dní.
    Podľa čísla balíka bola kabelka na 14-ty deň aj expedovaná kuriérskou službou a do Vianoc doručená.
    Kabelky, ktoré máme uvádzané skladom doručujeme do 2 pracovných dní.
    Mrzí nás ak sme nesplnili Vaše očakávania ohľadom rýchlosti doručenia - kabelky, ktoré nie sú uvádzané na sklade však nevieme hneď expedovať.

• dobrý výber
    • tovar mi nebol doručený ani do 12 dní a ani som nedostal správu o príčinách , stav je stále objednaný.

neodporúčam

Dobrý deň pán Vojtech,

ďakujeme za Vašu reakciu.
    Podľa čísla balíka bola kabelka na 13-ty deň aj expedovaná a do Vianoc doručená.
    Kabelky, ktoré máme uvádzané skladom doručujeme do 2 pracovných dní.

• Naozaj prehľadné stránky
    • Komunikácia
    • Dodacia doba

Bolo písané,že tovar je na sklade. Po 5 dňoch som sa informovala,čo sa deje s tovarom. Bolo mi oznámené,že nie je na sklade a nevedia,kedy bude doručený. Som sklamaná...

Dobrý deň pani Adriana,

mrzí nás, že Vám kabelka nebola dodaná včas. Žiaľ v čase, keď ste objednávku vytvárali nám systém povolil viac objednávok na čiernu lakovanú kabelku, než sme mali na sklade.
    Chápeme, že ste z tejto situácie sklamaná, no dovoľte nám ju napraviť. Kabelka Vám bude v krátkom čase doručovaná. Naši kolegovia Vás budú kontaktovať, aby sme sa dohodli na kompenzácií za túto skúsenosť.

Ďakujeme za Váš podnet a príležitosť na vylepšenie našich služieb.

Grosso.sk

• Perfektní krásné zboží.
    • Špatnou komunikaci s přepravní službou. Zboží jsem zaplatila na váš účet, vy jste potvrdili platbu a přepravní společnost po mně platbu chtěla ještě jednou na dobírku.

Kupovat asi jen na dobírku

Reakcia obchodu Grosso

ďakujeme za podnet. Máte pravdu, žiaľ vyskytla sa nám chyba pri exportovaní adresného štítku kuriérskej spoločnosti.
    Určite však z našej strany nebol zámer Vás poškodiť.
    Ako ospravedlnenie Vám do mailu zasielame zľavový kupón, ktorý si môžete uplatniť na ľubovolný tovar.

tím Grosso.sk