• Oni cakaju na objednavku, aby ju objednali v Anglicku, cize ak chcete nieco ihned nie je to dobra voľba

Reakcia obchodu golf4u.sk

Ďakujeme za recenziu. V našom e-shope je pri každom tovare a variante tovaru informácia, či je k dispozícii ihneď (zelenou farbou), za 3 až 10 dní (modrou farbou), alebo je tovar, prípadne variant tovaru vypredaný (červenou farbou). Tovar k dispozícii ihneď máme skladom v predajni a posielame najneskôr najbližší pracovný deň po obdržaní objednávky. Tovar s uvedenou dodacou dobou 3-10 dní nemáme na našom sklade, ale objednávame od našich dodávateľov. Vypredaný tovar už nie je k dispozícii a nedá sa objednať. Aktualizácia dostupnosti tovaru v e-shope prebieha automaticky z nášho skladového softvéru.
    Pri Vami objednanom tovare bola uvedená dodacia doba 3-10 dní. Po obdržaní objednávky sme Vám ihneď telefonicky oznámili, že tento tovar nemáme skladom a musíme ho objednať zo skladu v UK, kde je zvyčajne dodacia doba 5-6 pracovných dní do SR. Nakoľko Ste tovar požadovali dodať ihneď, čo nebolo z našej strany možné, objednávku sme zrušili po vzájomnej dohode. Podobne informujeme každého zákazníka pri objednávke, ktorá nie je dostupná ihneď a zároveň si telefonicky potvrdzujeme dobu dodania, pričom zákazník má možnosť objednávku ihneď zrušiť. Vzhľadom na špecifický golfový sortiment a množstvo variantov ani nie je reálne, aby sme mali všetok tovar v našej kamennej predajni. Podľa našej štatistiky v roku 2017 tvorili objednávky na tovar, ktorý sme nemali skladom a zákazník musel naň čakať, len 8% zo všetkých objednávok, pričom sa vždy jednalo o tovar, pri ktorom bola uvedená informácia o dodacej dobe 3-10 dní.
    Jozef Šimo, www.golf4u.sk