• žiadna komunikácia so zákazníkom

tovar mi nebol vyše 4 mesiacov dodaný (objednaný aj zaplatený bol 10.02.2023 a do 12.06.2023 stále nedodaný), ani neodpovedajú na email

Tovar nedorazil, ešte sme im posielali 7 euro. Obchod neodporúčam neodpovedajú na email mama prišla o 70 euro!

• peniaze zoberu, nedodaju tovar
    • neda sa s nimi komunikovat (ani mail a ani telefon)
    • neda sa odstupit od zmluvy, kvoli nedodaniu tovaru, kedze nereaguju
    • su to podvodnici
    • vraj sa objednany tovar minul, tak ho ponukali za vyssiu cenu od ineho dodavatela s doplatenim

Cakam cca 2 mesiace na dodanie objednavky, no asi ju uz neuvidim. Bolo treba poslat peniaze vopred na ucet prevodom, no to bola chyba, kedze sa teraz neviem dostat k peniazom.
    Skusam sa s nimi uz asi mesiac skontaktovat, no neuspesne - telefon je nefunkcny a mail posle akurat automaticku odpoved, aby som cakala, ze toho maju vela - co je klamstvo.
    Nechapem, ako je mozne, ze nadalej funguju a okradaju ludi.
    ESHOP ZDALEKA OBCHADZAJTE
    keby sa da, nedam im ani jednu hviezdu, kedze ani tu si nezasluzia

Je to podvodnícka firma! Tovar nedodaný a peniaze nevrátené!

Do dnešného dňa 6.6.2023. mi tovar nedodali.
    Číslo objednávky: 554503
    Dátum objednávky: Piatok, 21. apríl 2023 11:12:07

Tovar mi nedorazil, približne po 30-tich dňoch som objednávku zrušil. Vyplatenú zálohu som doteraz nedostal , na emaily nereagujú a dovolať sa na infolinku nedá. Firma je na nete opísaná ako podvod viď. SOI.sk

• Ziadne
    • Ziadna kommunikacia
    • Nedosatl som nic

Vyplatena 180€ 2 mesiace a stale nic, asi ani nebude.

Niekto vie co treba robit? da sa dostat spat peniaze? Dakujem!

• Nekomunikujú !!!
    • Neriešia sťažnosti !!!
    • Neberú telefón, neodpovedia na email !!!

Úryvok z jedného z mojich emailov na ktorý doteraz neodpovedali /dnes je 5.6.2023 .. takže od objednávky ubehlo viac ako 3 mesiace/:
    "...Časť objednávky /č. 550991 zo 4.3.2023/,
    USB kľúč /PATRIOT Supersonic Rage Lite 256GB / USB 3.2 Gen 1 / černá PEF256GRLB32U v cene 15,06 Eur/,
    stále ešte neprišla. Predtým mi aspoň chodili emaily, že na tom pracujete, teraz už ani to nie.

Kedže je to už 82 dní, bolo by vhodné nájsť náhradné riešenie.
    a/ vrátiť peniaze za nedodaný tovar na účet.
    b/ ponúknuť mi podobný tovar, ktorý máte na sklade a môžete ho poslať.
    Podľa toho, ktorá možnosť Vám viac vyhovuje.

Môj email zaslaný na [email protected], dňa 3.5.2023 zostal bez odpovede."

Neodporúčam a ak sa pozriete po nete, nie som sám s podobnými problémami. Za x rokov najhoršia skúsenosť v online nakupovaní čo mám.

Pavol

• SOI kde ste?
    • Klamú o tovare skladom, klamú o dodacej dobe, platbu pri zrušení objednávky nevrátia!
    • Zlodeji a klamári, zatknúť celé vedenie a kancelárske krysy, ktoré o tomto všetko vedia
    • Tolerovaná zlodejina zo strany štátnych orgánov ako SOI, polícia,...

• žiadna
    • V marci 2023 som si v obchode Gigastore objednala a zaplatila za tovar, ktorý mi nevedeli dodať , preto som objednávku zrušila a doteraz som nedostala peniaze späť (máj 2023). Určite si už nikdy nič z tohto obchodu neobjednám!!!

Na moju žiadosť o vrátenie peňazí posielajú túto automatickú odpoveď:
    Vážení klienti,
    Zaregistrovali jsme Vašu správu. V tuto chvíľu evidujeme vyšší počet požiadaviek, preto Vás prosíme o trpezlivosť pri čakání na odpoveď.
    Pokusíme sa spraviť všetko preto, aby sme Vám odpovedali čo najskôr.

• Výhoda ???? Žiadna!!!!!
    • Neobjednávajte nič !!!! Seriózny obchod to bol niekedy, ale teraz ich treba všetkých podorážať. Klamú....

toto je "mega" podvod na ľudí

• Netuším
    • Blbečkovia
    • Chudáci

Objednal som si tovar 30.3.2023.
    Zaplatený na bankový účet. Tovar 553041
    Prišli emaly že my budu tovar doručovat vtedy a vtedy..
    Po mesiaci som napísal že nech preveria objednávku..odpísali že majú logistický problém s dodaním a že ma budú informovat na email a sms...
    Za 3 týždne píšem zas...odpisujú že sa ospravedlnujú ale že ich firemný partner zneužil ich peniaze a že mám si ich vymáhať u neho...
    Takže ludia z gigastore.sk si myslia že keď pošlem peniaze cez ich stránku a oni ich odj..ú tak si ich mám pozhánať sám a ešte ich stránka stále funguje a možeme veselo nakupovať...že stránku nezablokovali ale reklamačný fornulár áno....
    Niekto s niekym pekne vypiekol vrátane mna.

Právo:Nedodanie tovaru do určeného termínu oprávňuje kupujúceho odstúpiť od zmluvy.
    3.3 Vlastnícke právo na tovar prechádza na kupujúceho pod podmienkou zaplatenia kúpnej sumy v plnej výške.

3.4 Predávajúci dodá tovar kupujúcemu čo možno v najkratšej dobe (t.j. spravidla najneskôr do 4 pracovných dní) po potvrdenia elektronickej objednávky. Doba pre dodanie tovaru môže byť vo výnimočných prípadoch dlhšia, po osobitnom dohodnutí obidvoch strán. Nedodanie tovaru do určeného termínu oprávňuje kupujúceho odstúpiť od zmluvy

Návrh podáva spotrebiteľ na Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia

(3) Návrh musí obsahovať
    a) meno a priezvisko spotrebiteľa, adresu na doručovanie, elektronickú adresu a telefonický kontakt, ak ich má,
    b) presné označenie predávajúceho,
    c) úplný a zrozumiteľný opis rozhodujúcich skutočností,
    d) označenie, čoho sa spotrebiteľ domáha,
    e) dátum, kedy sa spotrebiteľ obrátil na predávajúceho so žiadosťou o nápravu a informáciu, že pokus o vyriešenie sporu priamo s predávajúcim bol bezvýsledný,
    f) vyhlásenie o tom, že vo veci nebol zaslaný rovnaký návrh inému subjektu alternatívneho riešenia sporov, nerozhodol vo veci súd alebo rozhodcovský súd, vo veci nebola uzavretá dohoda o mediácii ani nebolo vo veci ukončené alternatívne riešenie sporu spôsobom podľa § 20 ods. 1 písm. a) až e).
    (4) K návrhu spotrebiteľ priloží doklady súvisiace s predmetom sporu, ktoré preukazujú skutočnosti uvedené v návrhu.
    Ešte vyčísliteľná hodnota sporu by mala presahovať sumu 20 eur.

Plán A:::: Posielam doporučený dopis na Holečkova 789/49 odstúpenie od zmluvy a následne to skompletizujem a postupim orgánu dozoru..

Plán B:::::1 týžden v Žiline a 1 týžden v Prahe.

Nech sa páči.............................

• Neodporúčam!!!!!
    • Zatvoriť ich všetkých!!!!!

Škoda, že keď som kupovala tovar na tento obchod neboli žiadne recenzie. Hľadala som,ale nič som nenašla. V marci som si objednala a zaplatila za tovar. Tovar nebol na sklade,ako čítam nie som jediná. Pravdepodobne predávajú tovar, ktorý nemajú. Peniaze nemajú v úmysle vrátiť. Mne dlžia 202€. Už som podala sťažnosť na ŠOI.V žiadnom prípade nič nekupovať od nich!!!!!!!!! Akurát nechápem, že keď mi poslali email ako nešťastne dopadli, prečo im e-shop funguje ďalej!!!!!!!!!!

• Kriminálne živly

Dobrý deň. Keďže do dnešného dňa som od vás neobdržal žiadnu správu o stave objednávky 555052 a na email a telefón nereagujete.
    Dnešným dňom na vás podávam trestné oznámenie z dôvodu podvodu na zákazníkovi za účelom osobného sa obohacovania. Zároveň oslovujem ďalších poškodených na doplnenie písomnosti a doplnení údajov k trestnému oznámeniu. Každý kto bol poškodený môžem poslať správu vo forme objednávky na urýchlenie procesu vyšetrovania. kontakt : [email protected].

• Podvodníci

Nekupovať od nich vôbec nič. Tovar neprišiel po 3 mesiacoch, telefón hluchý, peniaze späť neposlali. Zablokovať možnosť od nich niečo kupovať!

Tovar som zaplatil vopred, no nič mi nedorazilo. Na mail nereagujú. Telefón off. V žiadnom prípade nenakupovať.
    Prišiel som o peniaze.

• Žiadna

Obchádzať na 100 km

• Podvodníci

Ahojte všetci podvedený gigastore musíme da všetci spojiť a podať hromadne trestne oznámenie..my sme zo zenou kontaktovali banku a čakáme na odpoved gigastoru aby vrátil peniaze ak tak nespravi banka nám navrhne další postup čo bude určite trestné oznámenie..je do oka bijúce že ide o veľký podvod tak ako sa stal majitel nejaký cyperský občan tak isto ako sa stala ta pani akcionárom 17.05.2023 na ktorú to akože chcú zvaliť..oni presne vedia čo robit aby príslušné orgány nemohli na nich reagovať ..a jedine východisko teda bude trestné oznámenie a hlavne v takomto pocte to bude mat určite účinnosť