• Objednavala som tovar na dobierku asi pred troma tyzdnami. Doteraz mi nic neprislo ziadny mail ktory by potvrdil objednavku ani nic proste. Visc krat odtial nic neobkednavam

• Nechcú vrátiť peniaze za nedodaný tovar!

Hlúpe výhovorky prečo nemôžu vrátiť peniaze.
    Vyhnite sa tomu obchodu!!!

• Žiadna odozva a ani tovar neprišiel

• Peniaze zaplatené ale tovar nedodaný
    • Nekomunikujú so zákazníkom
    • Nereagujú na emaily
    • Telefónny kontakt je dennodenne vypnutý a nedostupný

Tovar som objednala 18.4.2023, mal byť dodaný 3.5.2023 zo začiatku sa tvárili ako seriózny internetový obchodník, ale do dnešného dňa - 17.5.2023 tovar nemám, napísala som im už asi 15 emailov a na žiadny neodpovedali, ani na vyplnený kontaktný formulár na stránke, telefón majú nedostupný, proste sa nedá nijako skontaktovať. Chcú len platbu vopred. Jednoznačne neodporúčam !!!

• Nedoručili tovar

SCAM !

• zatiaľ nedoručený tovar

tovar objednaný na dobierku, no eshop si vypýtal 20€ zálohu, ktorá bola zaslaná, ale tovar ešte nedorazil

• Tovar nebol doručený , žiadna komunikácia či už telefonicky alebo emailom !

Neodporúčam , žiadna komunikácia ohľadne objednávky telefonicky nezdvíhajú alebo majú vypnutý telefón, email žiadna komunikácia !

• tovar nedorazi... odporucam zrusit objednavku cakat peniaze mozno pridu
    • Tovar neprišiel, nekomunikuju, nedvihaju telefon, podvodnici.

Nenakupujte!

• Objednávka zaplatená, tovar nedodaný, komunikácia nula bodov. NEODPORÚČAM!!!!

Neodporúčam!!!!!

• Zavádzajú zákazníka tovar nedorucia najhoršie na tom je ze ani peniaze nevrátia treba im klepnúť po prstoch a poslat na nich SOI!!!!

Reakcia obchodu Gigastore

Vážený zákaznik ,
    Vyhrážky a klamstvo ..
    Je plne jednoduché a prehľadné tu na Heuréke .zverejniť pravdu eshopu Gigastore.
    023-03-29 11:17:04 P - Objednávka prijatá
    2023-04-02 21:42:38 L - Platba za objednávku t.j 6 deń od objednania
    Ano produkt Vileda Turbo mop 3v1 sa za 6 dni predal a to niekolkokrát ,pre Vás neostal .
    Zakúpil ten ,kto prvý uzavrel objednávku a suhlasil s obchodným ustanoveniami .
    Vy ste to nebola ..prečo tu klamete?
    Klamstvo ďalšie pani zrušila objednávku
    2023-04-16 21:18:06 T - Objednávka zrušená -…Dnes je 18.4.2023
    Rozumiete ,že refundacia prebehne 14 dni po 16 .dni a to je 30.4.deň
    na vrátenie 50 Eur za zrušenú objednávku.
    A vyhrážky na SOI nepodáte len Vám zamrzne úsmev na tvári .
    A bude po vyhrážkach.
    A aby ste neprišla o prsty radšej neklamte !!!
    ALE PÍŠTE PRAVDU AKO MY TU NA HEUREKE a stojÍme si za pravdou vždy .

Gigastore.sk

• Tovar ani po dvoch tyzdnoch nedorazil, hlavne ze chceli zaplatit dopredu.
    • Na otazku kedy tovar dodaju neodpovedaju.

Nikdy viac.

• Nedodanie tovaru
    • Neustále predlžovanie dodacej doby
    • Dlhé čakanie na vrátenie prostriedkov

Toto bolo teda zážitok. Mesiac som čakal na dodanie, kde každých pár dní čo som sa dopytoval mi sľubovali že UŽ to určite bude do 3 dní. Po mesiaci som objednávku zrušil, kde prostriedky majú byť vrátené do 14 dní. A opäť opakované dopytovanie sa a takmer mesiac čakania. Ušetrite si radšej kopu starostí.

• Od vytvorenia objednávky zo dňa 15.3.2023 do dnešného dňa 3.4.2023 , tovar nedoručený. Obchod neodporúčam, má v ponuke tovar, ktorý reálne nemá . Nemám tovar ani peniaze.

• Aj po mesiaci uhradenia tovaru mi tovar nebol doručený.... komunikácia z gigastore nulová!!!!!!