• Tovar mi nebol vôbec doručený!!!

• v dnesnej dobe ,dlha dodacia doba

• Neda sa zaplatiť prevodom na učet

objednaný výživový doplnok je vzhľadom na množstvo na hrane expirácie, je drahší o 6,- € ako bol predtým, hoci je to tá istá doba expirácie ako som kúpila predtým, podľa toho mal byť skôr so zľavou ako s bezdôvodným zdražením, keďže je zo starých zásob. Kým ho doužívam bude už viac ako mesiac po expirácii. Pri objednávaní by bolo dobré vedieť dobu expirácie, bola by som si objednala len jedno balenie, keby som bola vedela, že je zo starých zásob.

• Doručenie trvalo príliš dlho

Lieky človek potrebuje čo najskôr,nie až o týždeň.

Detské mlieka prišli úplne zamrznuté, asi to je chyba prepravcu, ale mohli ho upozorniť na skladovanie v určitej teplote. Mali by mi vrátiť peniaze keďže som im to vrátila, len kto si potom také mlieka kúpi

7 dní trvalo doručenie , fantázia...

Načo pýtate hodnotenie ,keď som ešte nič nedostal

Dlhá doba dodania.

• sú firmy s rýchlejšou dodávkou

Neskorá informácia o akceptovaní objednávky, dlhá doba čakania , tak som objednala u iného dodávateľa a už ich mám doma

9.11.2021 ráno som objednal tovar , prišiel mi po týždni ,čo sa mi zdá dosť dlhá doba.

• Nie sú ochotní urobiť dodatočnú objednávku, hoci som ju pozadoval pár minút po objednávke. Pri troche ochoty by to určite nebol obrovský problém.

Nedávno mali lepšie ceny

Počítala som s dlhšou dodacou dobou, ale 1 týždeň a k zákazníkovi sa balíček dostal cez 3 depa a posledná bola výdajňa.

• Dlhá dodacia doba..

• Od 23.12. ked som objednaval tovar mi nebol este doruceny.

Do dnesneho dna nemam z obchodu ziadnu spatnu vazbu o tom, v akom stave je moja objednavka, ktoru uz som zaplatila.

Neskutočne dlha dodacia doba napriek tomu že tovar bol skladom

9.3.2020 uhradená objednávka, prevzatá 21.3.2020 a to som musela ten balík naháňať lebo zásielkovňa si zavrela pobočku. Tak namiesto vyzdvihnutia balíku v zásielkovni ktorú mám za rohom som cestovala 10 km tam a 10 km späť. ☹️

• Zaplatil som za tovar a namiesto toho aby som tovar dostal,dostávam iba správy ako je všetko vybavené, poslané,a aby som čakal a stále tovar nemám. Hrozné.
  • Ešte som tovar nedošiel...