• Nekvalitné výrobky.
    • Nedodržali množstvo výrobkov.
    • Nedodržali veľkosť výrobkov.
    • Niektoré výrobky neprišli.

Už by som si viac neobjednala. Aj lampa bola zvnútra špinavá.

OBJEDNAVKA MI PRISLA NA POSTU PORUSENA ROZBITA VYTECENY OLEJ V BALICKU..

Dobrý deň.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Situáciu sme vyriešili opätovným odoslaním tovaru, okamžite po prijatí vrátenej, poškodenej zásielky. Negatívne hodnotenie nás preto zaskočilo.

Gelovenechty.sk

som veľmi sklamaná z toho čo som si objednala a čo mi prišlo poštou od Vás už pri prebratí sa mi zdal balík čudne zabalený na objednaný tovar z online obchodu po otvorení som ostala zhrozená v akom balení mi to prišlo fľakatá špinavá krabica a to nehovorím o pilnikoch ktoré boli odlepené, buničina v igelitovom roztrhanom sačku ešte k tomu zažltnutá bola som veľmi sklamaná a znechutená ako mi to prišlo takže som ani nechcela nič z toho použiť veľmi ma sklamalo čo som si objednala a čo mi prišlo pripadalo mi to ako keby som si to objednala z inzerátu od tzv.socialnych ľudi.

Dobrý deň.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Situáciu sme Vám objasnili emailom. Hlavná príčina bola rozliaty prípravok, ktorý tak znehodnotil krabicu, ako aj ostatné produkty. Problém nastal pri preprave, čo žiaľ už nevieme ovplyvniť, no každopádne plne si uvedomujeme našu zodpovednosť. Takýto problém sa nám stal prvýkrát a v budúcnosti budeme samozrejme dôkladnejší pri kontrolovaní a balení jednotlivých položiek.
    Situácia nás skutočne mrzí a ešte raz sa ospravedlňujeme.

S pozdravom,
    Gelovenechty.sk

• nekvalitný tovar, gélové laky nevydržia na nechtovom lôžku ani jeden deň, aj pri profesionálnej úprave nechtového lôžka.

Kvalita služieb ok, no ponúkaný tovar je nekvalitný.

• Tak pisete tu,ze ste slovensky obchod a hlavne vsetky pripravky mate z polska!!!! Este dokonca aj navod je po polsky,myslim si ze ak predavate nieco take tak by mal byt aspon navod v slovencine!

Dobrý deň.
    V prvom rade Vám chceme poďakovať za Váš názor.
    Zrejme ste si však nevšimli, že máme hneď na úvodnej stránke uvedené, že väčšina produktov, ktoré ponúkame sú značky SILCARE, čo je samozrejme kozmetická firma so sídlom v Poľsku. Niekoľko krát to máme taktiež uvedené aj na ďalších podstránkach.
    Každopádne ešte raz ďakujeme za názor.

• Obchod by som neodporučila preto, lebo som nedostala tak funkčný tovar ako to bolo v popise.

Reakcia obchodu Gelovenechty.sk

Zákazníčka nás ohľadne svojej nespokojnosti s tovarom nekontaktovala. Na pokusy o komunikáciu a vyriešenie problému nereaguje.

V prípade, že zákazník dostane tovar, s ktorým je nespokojný alebo nefunguje tak ako má, vymeníme ho za nový, prípadne vrátime peniaze v zákonom stanovenej lehote. Len nám treba dať vedieť namiesto písania negatívnych recenzií.

Ešte dodám, že išlo o brúsku na nechty, ktorá je predávaná v takmer každom nechtovom obchode, takže ide skôr o chybu tovaru ako obchodu. A ako už bolo spomenuté vyššie, my sme k zákazníkom féroví a snažíme sa výjsť v ústrety aj pokiaľ ide o prípadné reklamácie.