• Obchod prebehol rychlo kody prisli takmer okamžite
    • Kody nezafungovali, odkazy neprehľadné, stiahnuta nie hra, aleaplikacia na hru, ktora je vysvetlenia, ale v produkte čo bol zakúpený nedalo aktivovat a vyziadalo dalsiu platbu na produkt, ktory odoprelo vypísať číslo karty

Obchod vyzerá dobrý avšak treba pozorne študovať postupi pred nejakou aktivitou.

Reakcia obchodu GamerShop.sk

mrzí nás, že ste mali problém s aktiváciou hry a najmä, že ste nás nekontaktovali, preto sme k dispozícii na emaili, chate a telefóne, aby sme Vám s prípadnými otázkami ohľadom aktivácie pomohli. Zakúpili ste si hru GTA 3, ktorá je určená pre Steam, neviem žiaľ ako ste postupovali, ale v Steame podľa nášho návodu na stránke by mala ísť hra bez problémov aktivovať - úplne na konci podrobného obrázkového návodu je aj video návod, ako hru aktivovať.
    Určite nie je nutné hru opätovne kupovať, herný program si inštalujete iba prvýkrát, je to kvôli bezpečnému sťahovaniu hry - túto máte vo svojom účte aj natrvalo zálohovanú, a môžete si ju odtiaľ kedykoľvek stiahnuť aj do viacerých počítačov.
    Už sme Vás kontaktovali emailom, pokiaľ budete mať záujem situáciu vyriešiť, stačí s nami komunikovať.

Ďakujeme za porozumenie.

• Ani tovar 3.tyzden, ani nekomunikuje... ani info... dovolenky,.. zle, neodporucam

Reakcia obchodu GamerShop.sk

špecializujeme sa len na digitálnu distribúciu, teda na email Vám prišiel aktivačný kľúč s odkazom na návod ako hru aktivovať a nainštalovať v službe ORIGIN, pomocou ktorého si hru aktivujete a nainštalujete si ju z internetu. Táto forma distribúcie má veľa výhod, o ktorých sa môžete dočítať na našom eshope v sekcií Informácie.

Priamo pri produktoch na našom eshope, v Informáciách a objednávkovom formulári máme uvedenú informáciu, že súčasťou objednávky nie sú DVD médiá, ale zakúpili ste si samozrejme plnohodnotnú hru, ktorú môžete bez obmedzenia využívať a hrať. Taktiež, keď vymeníte počítač, tak sa nič nedeje, len sa prihlásite do svojho účtu v príslušnom programe a môžete si svoju hru nainštalovať na nový počítač.

Bohužiaľ sme od Vás neobdržali žiadny email s otázkou, nevedeli sme, že máte s aktiváciou hry problém. V emaili už máte všetky potrebné informácie, ako si hru aktivovať, je Vám plne k dispozícii.

Ďakujeme za pochopenie.

poslali mi uplne nefunkne heslo na aktivaciu zakupeneho software

Reakcia obchodu GamerShop.sk

mrzí nás Vaša nespokojnosť, ale do dnešného dňa sme od Vás neprijali žiadnu reklamáciu a ani otázku na aktiváciu zakúpenej hry FIFA 17. Na začiatok sa prosím uistite, že ste postupovali podľa správneho návodu a hru ste aktivovali v službe ORIGIN, pre ktorú je aktivačný kľúč určený.
    Aktivačný kľúč Vám bol odoslaný automaticky ihneď po prijatí platby, o Vašom probléme s aktiváciou hry sme žiaľ nevedeli, stačilo nás kontaktovať a obratom by sme ho riešili. V tejto chvíli už máte v emaili od nás doplňujúce informácie k aktivácii, pokiaľ by problém pretrvával, odpíšte nám prosím a my Vám s riešením radi pomôžeme. 99% reklamácií a problémov s aktiváciou vyriešime do pár hodín.

Ďakujeme za pochopenie.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.4.2 OP Heureka.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.4.2 OP Heureka.

Hra mi bola dodaná na platformu GOD ale datadisk ponúkajú len na steam alebo čakať na akciu alebo kúpiť na steam znovu hru

Reakcia obchodu GamerShop.sk

mrzí nás vzniknuté nedorozumenie, každá hra zo série Mount & Blade je samostatne hrateľná, nie je nutné vlastniť základnú hru pre aktiváciu datadiskov. Kľúče k hrám ponúkame s ohľadom na čo najlepšiu možnú cenu pre zákazníkov, pokiaľ to neovplyvní priebeh hry, môže sa výnimočne stať, ako v tomto prípade, že niektoré hry sú určené pre gog.com a iné pre Steam.
    Kľúč, ktorý ste od nás obdržali, stačí použiť v platforme gog.com a následne si nainštalujete zakúpenú hru, ktorú budete môcť hrať bez nutnosti vlastniť v službe gog.com akúkoľvek inú hru, nakoľko zakúpená hra je samostatne hrateľná. Verím, že s hrou budete nadmieru spokojný.

Prajeme Vám príjemný deň.

• Hra s kódom síce prišla, ale nefunguje...odrb jak oči...

Reakcia obchodu GamerShop.sk

mrzí nás, že máte problém so spustením hry, v tejto chvíli už s Vami komunikujeme emailom, verím, že sa nám problém podarí vyriešiť. K spusteniu hry je potrebné mať dostatočne výkonný počítač, ktorý spĺňa minimálne požiadavky pre hru - túto informáciu si môžete preveriť prostredníctvom linku, uvedeného pri každom produkte na našej stránke.

Prajeme príjemný deň.

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

Obchod nemá žiadnu dobu NATO aby si zákazník rozmyslel či tovar chce aj keby objednávku nechcel musí si tovar nechať neplatí tam žiadny zákon Eú o vrátení tovaru bez udania dôvodu

Reakcia obchodu GamerShop.sk

mrzí nás Vaša recenzia, kde hodnotíte žiaľ svoju chybu. Na e-shope máme niekoľkokrát uvedenú informáciu, že sa jedná o digitálnu distribúciu, aj priamo v objednávkovom formulári je uvedené, že hra bude dodaná vo forme aktivačného kľúča na emailovú adresu zákazníka, teda že sa nedodávajú žiadne CD alebo DVD média. Aj napriek všetkým informáciám uvedeným na našom e-shope, aj napriek tomu, že v objednávkovom formulári sa ani nevypĺňa adresa dodania, aby nedošlo k omylu, aj tak ste objednávku dokončili a zaplatili, na čo Vám bol obratom dodaný aktivačný kľúč k zakúpenej hre. Naša zákaznícka podpora bola pripravená Vám pred kúpou poradiť na telefóne, online chate, alebo cez email, toto ste ale nevyužili.
    Pre nás samozrejme platia rovnaké zákony ako pre každého a teda tak isto ako aj pre Vás, a ak by ste si dali tu námahu a informovali sa o platnom zákone, tak by ste zistili, že digitálna distribúcia ma výnimku zo zákona a nie je možné zakúpenú elektronickú licenciu vrátiť do 14 dní po tom, ako je služba dodania aktivačného kľúča naplnená a kľúč bol odoslaný. Samozrejme pred zaplatením a pred dodaním aktivačného kľúča je možné objednávku bez problémov stornovať. Z našej strany sme splnili všetko, čo bolo sľúbené, aktivačný kľúč Vám bol dodaný obratom po zaplatení objednávky, naša zákaznícka podpora Vám bola pripravená hocikedy poradiť a zodpovedať všetky otázky a jediný problém bol žiaľ v tom, že ste ignorovali všetky varovania o digitálnej distribúcii, jasne uvedené na našom e-shope.

• Nekupujte od nich hry
    • Radšej si priplate
    • Rip (editovaná čiastka: 2,49€ )
    • ***názov konkurenčného obchodu editovaný***

Dobrý deň pán Peter,

najskôr sa jedná o omyl, nakoľko u nás ste si objednali hru Minecraft Windows 10 edition v celkovej sume 2,49 euro a túto objednávku ste do dnešného dňa neuhradili. Predpokladáme, že hodnotíte iný obchod, kde ste reálne nakúpili, preto by sme Vás chceli poprosiť o odstránenie recenzie, ktorá očividne nepatrí nášmu obchodu.

Ďakujeme za pochopenie.

Platobna brana cez kartu blbne, dlho sa nacitava a neprebehne uspesne. po viacerych pokusoch zablokuje kartu koli duplicitnim platbam.

Reakcia obchodu GamerShop.sk

ďakujeme za recenziu, no mrzí nás, že nehodnotíte náš obchod, ale problémy s platobnou kartou. Ako platobnú bránu používame službu od renomovanej spoločnosti 24-Pay a drvivá väčšina zákazníkov nemá s platbou kartou problém. Zároveň sú k dispozícii aj iné formy platby ako platba zrýchleným prevodom cez platobné tlačidla, alebo klasický bankový prevod. Vo Vašom prípade Vám odporúčame obrátiť sa priamo na Vašu banku, prípadne na spoločnosť 24-Pay a preveriť si, prečo Vám nebola platba kartou povolená.

• Nejednoznačnosť platformy Steam

Reakcia obchodu GamerShop.sk

mrzí nás že nie ste spokojný a že nehodnotíte náš eshop, ale svoju nepozornosť. Priamo pri produkte je vždy ikona a v popise je presne uvedené pre akú službu je hre určená a kde ju aktivovať. Vy ste si zakúpil hru Mafia 2 určenú pre službu STEAM, tak ako je uvedené aj priamo pri produkte. Následne ste nás kontaktoval, že Vám aktivačný kľúč nefunguje v programe ORIGIN, na to sme Vám odpísali, že je určený pre službu STEAM a že ho musíte aktivovať v programe STEAM a tiež sme pripojili odkaz na návod ako presne postupovať pri aktivácii v službe STEAM. Tieto návody máme priamo na našom eshope. Následne ste nás znova kontaktoval, že Vám to stále nefunguje v programe ORIGIN, na to sme Vám znova odpísali, že kľúč musíte aktivovať v programe STEAM. Na tretí krát sa podarilo a Vy ste si hru konečne aktivoval v správnom programe STEAM úspešne. Neviem teraz kde presne bol pre Vás problém, keď ste mal:

a, priamo pri produkte uvedenú službu pre ktorú je kľúč určený
    b, na Váš prvý dotaz sme Vás informovali, že kľúč je pre službu STEAM
    c, Vy ste opätovne skúšal ORIGIN a znova sme Vás upozornili, že kľúč je určený pre službu STEAM

Žiaľ nevieme, ako by sme pre Vás ešte jednoznačnejšie definovali, že kľúč je určený pre službu STEAM, proste niekedy je potrené aj čítať to čo Vám v emailoch píšeme ;)

Ďakujeme za pochopenie.

• Hodnotenie bolo odstránené - zákazník hodnotí nákup v inom eshope.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• nulová informácia

Vôbec netuším čo si počať s možnosťou hry !nákobná steam", ale to je fuk. Z kódu k hre Heroes nemám nič, keď neviem najsť download príslušnej verzie hry. Obchod by sa mal ponamáhať sťahovacie linky uviesť, inak predávať licencie je n nefér.

Reakcia obchodu GamerShop.sk

mrzí nás Vaša recenzia hlavne z toho dôvodu, že ste nás vôbec nekontaktovali s tým, že máte problém. Na našom e-shope máme dostupné prehľadné návody, taktiež v emaily s aktivačným kľúčom Vám bol odoslaný odkaz na návody v slovenskom jazyku, stačilo postupovať podľa návodu pre službu UPLAY a do 5 minút by sa Vám hra už inštalovala na Váš počítač. Mrzí nás, že ste nevenovali minútu tomu, aby ste si prečítali návod, alebo aby ste si prečítali celý email, ktorý Vám bol zaslaný. Bohužiaľ, môžeme mať na našom e-shope uvedené akékoľvek množstvo informácií, ale pokiaľ si ich neprečítate, tak sa žiaľ nič nedozviete.
    Taktiež máme zákaznícku podporu k dispozícii od 8:00 do 22:00, stačilo zdvihnúť telefón, alebo nám napísať email, prípadne priamo na online chat a do 5 minút by ste mali všetky potrebné informácie.

Ďakujeme za pochopenie.

Tovar- hru, ktorú sme si objednali, tak vôbec sa nedá spustiť. Už nikdy viac si cez tento obchod nekúpime žiaden tovar

Reakcia obchodu GamerShop.sk

mrzí nás Vaša recenzia, nakoľko nehodnotí náš obchod, ale skúsenosti s hrou, ktorú ste si zakúpili. Zakúpili ste si hru Test Drive Unlimited 2 a k dnešnému dňu neevidujeme od Vás žiadny email, správu, alebo telefonát. Naše oddelenie zákazníckej podpory tu je pre Vás takmer 24 hodín denne a aj počas víkendov, takže nie je problém nás kontaktovať. Keďže ste nás nekontaktovali, tak sme nemali ani len najmenšie tušenie, že s hrou máte problém a dozvedáme sa to až teraz z Vašej recenzie. Za nás môžem len napísať, že aktivačný kľúč Vám bol doručený ihneď po platbe, bol plne funkčný a naša technická podpora bola a samozrejme aj stále je pripravená Vám s hocičím pomôcť, stačí nám len napísať.